Главная > Статті, виступи > Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні


3-06-2022. Разместил: Admin

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні


Воєнне ВТОРГНЕНЯ Московщини в Україну було закономірним і очікуваним для багатьох свідомих українців, але як і кожна зима з ожеледицею – для більшості населення і існуючої системи «державної» влади відкрита АГРЕСІЯ і ВІЙНА стала раптовою і смертельно небезпечною для всієї України і її державності.

Ця відкрита ВІЙНА миттєво висвітлила і показала всі недоліки системи влади і людського існування, розставила належно всі головні пріоритети виживання, примусила змінювати світобачення і ставлення до всього загалом і до кожного зокрема, змінила ВСЕ в житті і смерті кожного.

Під реальною загрозою фізичного знищення, Український Народ, що вже пройшов кривавий вишкіл і гартування у 8-річній неоголошеній війні – щоб захистити свої родини, свій дім і свою землю, свідомо взяв до рук всю наявну зброю і згуртовано пішов на війну, а театральний «преЗЕдент» раптом став рішучим і зразковим лідером військового спротиву зовнішнім окупантам з Московщини.

Після 3-місячних кривавих боїв, битв і надлюдських зусиль, коли безприкладним героїзмом, жертовною відвагою і стійкістю кращих синів і дочок України вже зупинені і спалені десятки тисяч дикунських орд рашистів-нелюдів, а війна і перемога в ній стала сенсом нашого життя   — до все більшої кількості українців приходить переконання того, що ВСЕ ТЕ, ЩО ПРИЗВЕЛО ДО ВТОРГНЕННЯ і КРИВАВОЇ ВІЙНИ, КОРУПЦІЇ, ЗРАДИ та РУЙНАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ – має бути припинено і знищено, а в Україні – відновлено правопорядок і конституційний лад.

В цій жахливій круговерті смертей і причинно-наслідкової руйнації до тла всього живого і цінного, постало не тільки українське героїчне об’єднання Української Нації, а й усвідомлення надзвичайної важливості відродження Збройних Сил України і української національної державності, що має надійно захищати державотворчий Український Народ.

В безмежному морі пролитої крові і сліз, на хисткій грані життя і смерті в українців нарешті постало люте і безкомпромісне усвідомлення того, що ЗСУ і Україна – ПОНАД УСЕ, а головна наша спільна мета – тільки ПЕРЕМОГА над ворогами ! Навіть після Перемоги – «владі» НІЧОГО НЕ ЗАБУДЕМО ! Так як в Україні було до Вторгнення – більше НІКОЛИ НЕ БУДЕ !

Щоб вся пролита кров, жахливі страждання і жертви українського народу не стали марними – слід негайно відновити конституційний лад і правопорядок та ЗМІНИТИ ДОКОРІННО ВСЮ СИСТЕМУ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ! Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути знову узурповане державою, її органами або посадовими особами !

А поки наші славні ЗСУ героїчно воюють, насичуються зброєю і набираються сили для повної деокупації загарбаних рашистами територій та повного звільнення українського народу, наша громадська правозахисна організація здійснила значний прорив в злочинній системі терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди»,  системна організована злочинна діяльність яких спрямована проти усіх прав і свобод Людини та основ національної безпеки України.

Проте без сумніву знайдуться люди, які скептично запитають «а в чому ж полягає «прорив» злочинної системи так званих «правоохоронців» в есесівських одностроях з надписами «поліція» і «сбу» та в чорних інквізиторських балахонах, що називають себе «суд-я», які злочинно захопили, приватизували та узурпували державну владу в Україні ?

Важливість цього прориву полягає в тому, що під натиском незаперечних фактів і публічних документів, судді, які ще не забули про власну честь, совість  і особисту високу професійну репутацію, почали усвідомлювати необхідність відновлення законності і верховенства права  та не бажають поєднуватися з організованою злочинною діяльністю нелегітимних тоталітарних органів УРСР –  вже приймають рішення щодо порушення кримінальних справ стосовно інших «суддів», що зрослися з кримінальними угрупуваннями і  не здатні здійснювати правосуддя.

Так по фактам групового грабіжництва і терористичної діяльності ОЗУ з назвами «поліція», «прокуратура», «суди» і «сбу» УРСР, Таврійським благодійним фондом милосердя імені Нестора Махна (далі –  Фондом)  протягом 2020-2022 років здійснено ряд громадських розслідувань і судових проваджень, в результаті чого вже є три рішення (ухвали) Печерського районного суду міста Києва:

<!-   1. Від 11.03.2021 року задоволено скаргу Фонду від 16.02.2021 року № 5, якою зобов'язано уповноважених осіб Офісу Генерального прокурора внести відомості до ЄРДР щодо організованої злочинної діяльності «суддів» Телегуз С.М. та Романько О.О. ліквідованого ще 2017 році приватного «Гуляйпільського районного суду»;

 

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні

<!-   2. Від 06.09.2021 року задоволено іншу скаргу Фонду, якою зобов'язано уповноважених осіб Офісу Генерального прокурора внести відомості до ЄРДР щодо організованої злочинної діяльності «суддів» Романько О.О. та Окладнікової О.І. ліквідованого приватного «Гуляйпільського районного суду» ;

 

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні

<!-   3. Від 30.11.2021 року по скарзі Фонду № 46 від 01.11.2021 року, якою зобов'язано уповноважених осіб Офісу Генерального прокурора внести відомості до ЄРДР щодо організованої злочинної діяльності голови ліквідованого «Гуляйпільського районного суду» Телегуз С.М. спільно з «суддею» Романько О.О. для грабунку і тероризування людей за громадську діяльність.

 

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні

Війна – вирішальний час для очищення суспільства і відновлення конституційного ладу в Україні

Цими трьома  рішеннями Печерського районного суду міста Києва від 11 березня 2021 року, від 06.09.2021 року та від 30 листопада 2021 року було задоволено ідентичні за змістом і формою скарги в порядку ст. 303 КПК України, подані по схожих  заявах Фонду щодо нелегітимності, незаконності і організованої злочинної діяльності приватизованих «правоохоронних» органів, які під назвами «суд», «прокуратура», «поліція» і «сбу»  УРСР здійснюють публічне насилля, грабунок і розбій, а їхня діяльність спрямована на  насильницьку зміну, повалення конституційного ладу та на утримання незаконно захопленої державної влади для здійснення корисливого грабунку організованими групами.

Таким чином вже окреслено необхідне правове підґрунтя, сформована доказова база і прокладено чіткий шлях для припинення насилля, грабунку, розбою і державного тероризму від злочинних груп і осіб, що називають себе «суд-я», «прокуратура», «поліція» і «сбу»  УРСР, які привласнили і узурпували державну владу та під виглядом «державних правоохоронних органів» здійснюють публічне насилля, грабунок і розбій для силового повернення до тоталітарної системи гноблення УРСР-СРСР.

Злочинні групи і особи з назвами «суд-я», «прокуратура», «поліція» і «сбу»  УРСР, що були народжені від тоталітарної системи УРСР з первинною реєстрацією в москві і з посиланням на «ОКПО»  («Общероссійскій Классіфікатор Прєдпріятій і Організаций») —  своєю окупаційною сутністю, абсолютною нелегітимністю і всією своєю 30-річною злочинною діяльністю та системною ЗРАДОЮ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ПРИЗВЕЛИ ДО ВТОРГНЕННЯ і КРИВАВОЇ ВІЙНИ.

Дивитись також: ПРИВАТИЗАЦІЯ і ОКУПАЦІЯ органів державної влади: СУДОВА ГІЛКА. Коротка історія і наслідки

ОЗУ з назвами «суд-я», «прокуратура», «поліція» і «сбу»  УРСР, що тероризують, грабують і знищують Український Народ та руйнують з середини молоду українську державність  — однозначно є внутрішніми ворогами, організована злочинна діяльність яких має бути якнайшвидше припинена і суворо покарана.

Жахіття цієї війни раз і назавжди змінили ставлення українців як до предковічних зовнішніх ворогів-рашистів, так і до запроданців, колаборантів і зрадників, що діють в інтересах катів, садистів і вбивць від «руцкава міра». Адже воєнні злочини зовнішніх і внутрішніх окупантів – не мають строку давності і не підлягають прощенню !

 

 Змініться, поки України ще є багато - військовослубовиця з передової про долю держави

 

Воювати з зовнішніми ворогами рашистами і очищувати Україну від п’ятої колони зрадників і колаборантів злочинної системи «правоохоронців» УРСР –  треба одночасно, щоб перемогти у цій війні.

Далі буде…

Станіслав Павлович Стеценко   Mahno.info / Україна

Остогидла нагла брехня, фейсбучна цензура і дискримінація українців за національною і мовною ознакою?

Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info

Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/


Вернуться назад