Главная > Статті, виступи > БРЕХНЯ живе доти, поки ПРИЙДЕ ПРАВДА

БРЕХНЯ живе доти, поки ПРИЙДЕ ПРАВДА


19-09-2017. Разместил: Admin

БРЕХНЯ живе доти, поки ПРИЙДЕ  ПРАВДА

Мій тато, Вчитель від Бога, навчаючи мене змалку чесно працювати і чесно жити, завжди мав для мене народну приказку, яка містила в собі чітке і не двозначне пояснення кожної життєвої ситуації, особливу українську народну мудрість, яка не давала і далі по життю зрадити чи збочити.

Як і все геніальне, українська народна мудрість, особливо пісні і приказки, вирізняються тим, що вони надзвичайно прості і щирі, бо несуть в собі ЗЕРНА ПРАВДИ і Божої Істини, де кожне слово цілісне і важке, як добірне українське золоте зерно пшениці, де немає пустої полови.

Системні переслідування від окупаційних органів державної влади, що постійно супроводжували  моє  життя на протязі понад 20 років, коли ще не було камер, Інтернету  і взагалі доступу до засобів масової інформації, навчили мене відрізняти своїх від чужих, а друзів – від ворогів. Тисячі судових баталій дали мені безцінний досвід, а вихована з дитинства любов до рідної мови і культури  дали непохитні переконання, підтверджені практикою, що рідна мова найперша мене захищає і оберігає, «фільтрує» і виявляє ворогів, знищує їхню «секретну» зброю і руйнує ворожі плани !

Читати також: РІДНА  МОВА ЗАХИЩАЄ, ФІЛЬТРУЄ  і ВИЯВЛЯЄ  ВОРОГІВ !

Перебуваючи багато років під щільним «ковпаком» КДБ-ФСБУ за політичними, національними і мовними ознаками, де відвертий грабунок моєї родини поєднувався з повним «бєспрєдєлом»  і постійними загрозами фізичного знищення, примусили мене вивчити і засвоїти на собі і своїх рідних всі жорстокі методи і підступні засоби, які застосовувалися спецслужбами і усіма каральними і державними органами колоніальної України до мене, моєї дружини, моїх дітей, родичів, друзів і побратимів.

Читати також:  Моє ЧЕСНЕ  ЗВЕРНЕННЯ до комбата Чесного

Виховані національні і набуті самостійно життєві принципи, переконання та досвід стали мені в нагоді і в окупаційній системі Фейсбуку, де ще задовго до Вогняного Майдану і збройної окупації України, було розгорнуто і задіяно величезну агентурну масу  «любітєлєй руцкава міра».  При цьому мої принципові позиції всебічного захисту українських національних інтересів і в першу чергу мовної окупації та дискримінації, постійно натикалися на  спецслужби, які системно гнобили, принижували і «обробляли» щирих і багато в чому наївних українців ворожою ідеологією «руцкава міра».

Читати також: Бойкот «русскаязичних» груп в мережі Фейсбук 

У фейсбучному середовищі ІНФОРМАЦІЙНОЇ  ВІЙНИ з моsкалями-окупантами зовнішніми і внутрішніми, для мене стала в нагоді ще одна предковічна народна мудрість, яку мені тато багаторазово повторював: -«У справах великих і  значних, а особливо публічних – люди завжди показують себе так, як хочуть показати себе з кращого боку, а справжня сутність людини проявляється лише в малопомітних дрібницях. Хочеш пізнати людину – будь уважним до дрібниць у її поведінці і в словах».

Існує ще один орієнтир, який завжди безпомилково показує і проявляє істинну сутність будь-якої особи – ЦЕ  ЗНАКИ і СИМВОЛИ, якими людина на підсвідомості користується повсякчас:  

Читати також: СИМВОЛИ,  ЩО  НЕСУТЬ    ДЕГРАДАЦІЮ  і   ВБИВАЮТЬ  –  НЕОБХІДНО  ЗМІНИТИ

Ще один безпомилковий маркер, який проявляє кожного і відрізняє українського патріота від інших фейкових (несправжніх) і підсадних фейк-сбучних «патріотів» від шоколадного пРЄЗІДЄНТА з його порохоботами і мінстецями та від рашиста-путіна – ЦЕ  ІДЕОЛОГІЯ, яка або солодка і зрадницька, або імперська з сучасним фашизмом і садизмом, або українська національна, де рідна мова і Воля або смерть, а Україна – ПОНАД УСЕ:

Читати також: НАЦІОНАЛЬНА  ІДЕОЛОГІЯ – ключ до Української державності

Маючи непохитні життєві і сітоглядні принципи щодо найвищого пріоритету рідної мови в Україні, якось в середині липня 2017 я переклав на свою рідну мову статтю від Olena Ksantopulos , яку потім виклав на нашому офіційному сайті –  КОЛОНІЯ СУВОРОГО РЕЖИМУ, або БІГ ПОПЕРЕДУ БИКІВ.

 

Пізніше побачив іншу статтю від  Olena Ksantopulos , але так як і наступна  стаття ЗНОВУ була на ОКУПАЦІЙНІЙ, я звернувся до пані Олени і попрохав її повідомити коли вона буде викладати УКРАЇНСЬКОЮ, щоб її  аналітичні статті  «стали БЕЗПОСЕРЕДНЬОЮ ДІЄЮ на ОБ'ЄДНАННЯ і РОЗБУДОВУ СИЛЬНОЇ НОВІТНЬОЇ України і Української НАЦІЇ», «бо перекладачем постійно працювати не маю часу».

Але моє просте і закономірне питання Olena Ksantopulos  проігнорувала і від простої та короткої відповіді  ухилилася. Я навіть не уявляв, що принципова Olena Ksantopulos  раптом ухилиться від відповіді на моє пряме і просте запитання, яке чітко розставляє КОЖНОГО на сторону України, або на сторону окупантів, що почали цю війну саме з мовного питання.

Тільки після мого здивування, Olena Ksantopulos відгукнулася, але прямої відповіді на моє пряме запитання не дала, а лише пообіцяла відповісти мені повноцінною статтею, за що я подякував  і став чекати її відповіді.

2 вересня 2017  Olena Ksantopulos опублікувала на своїй фейсбучній сторінці двома мовами статтю «ЯЗЫК МОЙ – ВРАГ МОЙ» з українським перекладом від Володимира Големби , де широко розгорнула і публічно пояснила своє ставлення до «істінних» як вона назвала українців і української мови зокрема та в такий публічний спосіб дала мені відповідь, яку у зв’язку з надзвичайною важливістю і актуальністю не маю права залишити без належної уваги.

При цьому, у зв’язку з застосуванням надто багатьох непоєднуваних порівнянь і ідеогогічних штампів імперського рашизму, які спрямовані виключно на свідомий лінгвоцид, етноцид та очорнення і дискримінацію українців, української нації та української мови, зупинюсь тільки на найбільш кричущих фактах нахабної зневаги від Olena Ksantopulos  до українців і застосованих при цьому фальсифікацій:

1.За більше як два десятиліття вимушених стосунків з окупаційними органами влади, з їх каральними органами і спецслужбами, тисячі разів переконувався, що ворожі до українців чиновники і їх «трубадури», коли  не можуть або не хочуть відповісти прямо і коротко, тоді застосовують технології СПОТВОРЕННЯ ДІЙСНОСТІ із ЗАСТОСУВАННЯМ ВІДВЕРТОЇ БРЕХНІ. Найкраще ці технології від КДБ-ФСБУ описав нащадок і послідовник сталінізму  П.С. Таранов («Приёмы влияния на людей»,1995), пояснюючи «савецкую» (читай – моsкальську) постійно і широко застосовувану технологію «вліянія на людєй» «руцкім міром», коли на 40% правди, подається 60%  фальсифікацій і брехні, потрібної для цілеспрямованого обману суспільства. В залежності від необхідного результату, відсоткове співвідношення може змінюватися, але принцип подачі необхідної БРЕХНІ в суміші з ПРАВДОЮ – залишається завжди, щоб в результаті словоблудства ВИСНОВКИ ЗРОБИТИ НА БРЕХНІ і подати як ПРАВДУ.

2.Ще одна широко застосовувана технологія «руцкава міра» –  поєднання непоєднуваних речей і принципів та ПОСТІЙНЕ  ПЕРЕКРУЧЕННЯ, ПРОТИСТАВЛЕННЯ і  МАНІПУЛЮВАННЯ по принципу «брехать так брехать – ВЕРТОЛЬОТ», (як колись розповідав Хазанов), тобто, чим більша брехня –  тим більша вірогідність  що в неї повірять.

3.Коли швидко закінчуються аргументи і докази, порохоботи і путіноїди також широко застосовують і інші технології  інформаційної війни проти українців, коли замість прямої відповіді задають величезну масу зустрічних  питань українцям, якими  відверто ображають, принижують, відволікають і в результаті ухиляються від прямої відповіді, переводячи зовсім на інші теми, а також негайно починають вішати кучу ярликів і медичних діагнозів типу «прідуркі», «нєнармальниє», «бальниє», «нужна лєчіться» і т.д. і т.п..

Читаючи і аналізуючи  український переклад статті «ЯЗЫК МОЙ – ВРАГ МОЙ» від Olena Ksantopulos , в мене мимоволі виникло стійке відчуття дежавю від схеми, штампів і способів впливу, які свого часу окупаційний «руцкій мір» і їхні каральні органи  вже застосовували до мене персонально, до моєї дружини, моїх дітей, усієї моєї родити, друзів та побратимів, коли з особливим цинізмом і нахабством, всупереч навіть їхніх бандитьських законів протизаконно мене і моїх рідних та друзів засуджували, кидали за грати і вбивали, дітей продавали в рабство, або позбавляли УСІХ людських  прав і свобод, гвалтували, знущалися, мордували і погрожували розправою без камер, мікрофонів і преси. Ось тоді я і  згадав про автора і ідеолога найжорстокіших «прійомов вліянія на чєлавєка» від «руцкого міра» П.С.Таранова, способи і методи якого як під копірку застосовані  в статті Ксантопулос «ЯЗЫК МОЙ – ВРАГ МОЙ» , що є зброєю в інформаційній, ідеогогічній  та збройній війні, з відверто антиукраїнським «вліянієм» на українців для перетворення їх на холопів і «тєрпіл» найжорстокішого і найнахабнішого в світі «руцкого міра».

То що ж це за «вліяніє», або на українській – «вплив» на людей, що застосовується «руцкім міром і «патріоткою» Olena Ksantopulos ? Для цього  слід відповісти і на питання ким застосовується такий «вплив» та     для чого застосовується нею та подібними до неї «русскагаварящімі і думающімі патріотамі Украіни».

«Впливати» від  Olena Ksantopulos –  означає своїми вчинками, своїми діями, своєю поведінкою блокувати, направляти, видозмінювати, навіть деформувати, переорієнтовувати або взагалі присікати чужий для носіїв «руцкава міра» візерунок спілкування рідною українською мовою, який українці прагнуть повернути на своїй Богом даній землі.  «Впливати» від  Olena Ksantopulos –  це високопрофесійно, хитро і підступно перекроювати, перелицьовувати, перемальовувати і видозмінювати  злий і недобрий для українців комунікаційний малюнок, свідомо протидіючи відновленню УКРАЇНСЬКОЇ  НАЦІОНАЛЬНОЇ ДЕРЖАВНОСТІ  і  її основи – УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ.

Читати також: За  ЛІНГВОЦИД УКРАЇНЦІВ потрібно  карати  як  за найтяжчий злочин

Високий рівень освіченості, ерудиції, підготовки і вишколу «українки» Ksantopulos не дає мені можливості стверджувати чи навіть припустити, що вона не розуміє надзвичайну важливість припинення садиського зросійщення і необхідності відновлення української мови на всій території України, в тому числі і на тимчасово окупованих територіях. Не сумніваюсь, що для будь-якої освіченої людини, а тим більше для патріотів України, вже давно відома істина – Українська Держава не може існувати без УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, а подальша насильницька русифікація і застосування двомовності буде і надалі тільки руйнувати і знищувати Українську Державність, вбивати український народ і найдревнішу та найбагатшу в світі українську мову.

Саме завдяки постійно зростаючому поширенню цього розуміння серед патріотів, особливо публічних людей – багатьох «рускагаварящіх» в минулому українців жорстока дійсність спонукає вивчати українську і  починати постійно вживати українську мову. І чим вища освіта, посада або публічність – тим вища відповідальність кожного громадянина України і патріота за припинення звірячої русифікації, що здійснюється зовнішніми і внутрішніми окупантами, за збереження і якнайшвидше відновлення української мови в кордонах України і  звільнення окупованих територій.

Читати також: В Україні триває небачена русифікація, що межує з расизмом і звірствами на мовній і національній основі

Розуміючи надзвичану важливість своєї публічності і власної відповідальності за дерусифікацію і звільнення України в першу чергу від окупаційної мови, Віктор Шишкін, Олексій Арестович, Орест Лютий та багато багато інших піблічних і не публічних людей, показуючи особистий приклад, переходять на українську, щоб припинити криваву війну, розпочату «руцкім міром» саме на мовній основі.

При цьому, знахабнілі від зройного вторгнення в Україну і пролитої крові, моsкалі зовнішньої і вгутрішньої окупації звинувачують  у начебто безпідставному «поднятіі вопроса» саме українцями, «забуваючи» при цьому про найжорстокіші масові вбивства ними українців, про застосовувані ними заборони  української мови на протязів віків, а також про нинішні звірства моsкалів, які лише за українську мову, прапор чи тату з особливим садизмом катують і вбивають українців.

Саме тому наголошую, що українці не є ініціаторами війни, нинішню війну з мовних підстав почали також  не українці, а та садиська жорстокість і на додаток двомовність, яку першим застосував і продовжує поширювати нікчемний «пРЄЗІДЄНТ» та вся його злодійська банда заПРоданців, ПРИМУШУЄ УКРАЇНЦІВ ЛИШЕ  АДЕКВАТНО  РЕАГУВАТИ  НА  ВСІ  ТІ  АНТИУКРАЇНСЬКІ  ДІЇ ВОРОГІВ. 

Пробуджений на Вогняному Майдані черговою надзвичайною несправедливістю і нечуваною жорстокістю на неоголошеній війні, УКРАЇНСЬКИЙ  НАРОД додатково підганяє до рішучих дій  застосовуваний КОМПЛЕКСНИЙ  ГЕНОЦИД, що складається з лінгвоциду, економічного, валютного, адміністративного, освітнього, культурного, екологічного та  та усіх інших видів і форм ЕТНОЦИДУ, застосовуваного до українців.

Тому  моsкалям зовнішнім і внутрішнім, перш ніж в чомусь звинувачувати українців, слід згадати  народну приказку –  ЩО  ПОСІЄШ, ТЕ Й  ПОЖНЕШ !

Саме ось тут слід згадати про ще одну найжахливішу і найцинічнішу брехню, застосовану Ksantopulos словесну маніпуляцію, яка в своїй публічній статті зробила висновок: - «В Україні ніхто не терпить мовну дискримінацію - ні україномовні, ні російськомовні». І цей остаточний висновоз зроблений Ksantopulos після того, як вона заявила прямо протилежне: -«…поки, живемо в злиднях, доведеться потерпіти мовну дискримінацію з боку російськомовних». Тобто, Ksantopulos знає про існуючу жахливу мовну дискримінацію українців в Україні і авторитетно, з розкрученої вершини свого фейсбучного олімпу… радить мені і ВСІМ українцям і далі  ТЕРПІТИ МОВНУ  ДИСКРИМІНАЦІЮ.

А щоб  свою підступну антиукраїнську пораду «терпіти» зробити непомітною та начебто незначною, а з себе  взагалі зняти будь-яку відповідальність за свій такий глобальний і недолугий висновок, зроблений  без ЖОДНИХ доказів і підстав на прямо проталежних фактах, Ksantopulos  «підкріпила» свої прямо протилежні словесні сентенції … своїм явно свідомим небажанням говорити правду взагалі: -«Не буду питати, хто в Україні терпить зараз мовну дискримінацію, тому що це абсолютно даремне питання. Відповідь на нього проста. В Україні ніхто не терпить мовну дискримінацію - ні україномовні, ні російськомовні».

І це після того, як мене особисто і тисячі істинних патріотів України виключно за мовною і  національною ознакою понад два десятиліття гнобили, кидали за грати, незаконно засуджували, мордували поодинці і цілими сім’ями як мою, а  мене персонально у фейсбучній тюрмі  тримали майже 1,5 року лише за мовними і національними ознаками ? Хай спитає Ksantopulos мене та мільйони  українців, яким вже впеклося терпіти наругу і дискримінацію по радіо, телебаченню і в Інтернеті, в економіці, в освіті, в культурі та взагалі по нелюдському  існуванню, що життям назвати не можливо,  а я в будь-якому суді за обов’язковою участю  Ksantopulos  доведу існування найжорстокішої дискримінації українців не тільки в мові, а й в усіх інших сферах існування українців в Україні !!!

Подібна словесна облуда і свідомий обман від Ksantopulos присутній на кожному кроці і в кожному абзаці її  статті з самого початку і до останньої фрази. Розпочавши свою статтю з міфів і вигадок юдохристиянських «хрестоносців» про начебто їхного Ноя і Вавілонську вежу, «патріотка» Ksantopulos   видає свої власні істини, змішуючи непоєднуване  в одну велику купу словесного блуду, щоб потім зробити свої облудні висновки:  - «Почну з простих висновків. Мова - це не ідеологія. Французькі, китайські або українські звуки і слова ніяк не можуть бути ідеологією. Використовуючи звуки і слова, носії тієї чи іншої мови формують ідеології. Мова також не може робити людину хорошою або поганою».

Кожна така  копиця словесного лайна з рашистським словоблудством в кожному абзаці від Ksantopulos, по суті потребує окремого аналізу і розділення, як розділяється вітром полова від зерна. Так, МОВА – ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ТЕ, що ВИЗНАЧАЄ термін ІДЕОЛОГІЯ, адже МОВА Є ОСНОВОЮ  ОСНОВ, на якій потім будується ВСЕ, в тому числі  і  сама НАЦІОНАЛЬНА ІДЕОЛОГІЯ !!!  І навпаки, французькі, китайські або українські звуки і слова МОЖУТЬ  БУТИ  і  Є  НАЦІОНАЛЬНОЮ ІДЕОЛОГІЄЮ для кожного з вказаних народів, бо використовуючи звуки і слова рідної мови, носії тієї чи іншої мови формують НАЦІОНАЛЬНІ ідеології !!!

Про це  Ksantopulos  пояснив як малій дитині мій близький друг  Михайло Анащенко у коментарях до її статті, продемонструвавши одночасно і  дитячу пірамідку, що переконливо пояснює надзвичайну важливість рідної мови для цілісної нації. «Саме з усвідомлення значення мови як "душі нації", "серця народу", "головного двигуна української культури", "найміцнішої підвалини соборності його племен і розвою сил нації", необхідності повернення цій мові належного їй місця не лише у сфері побуту, а й у всіх державних, громадських інституціях, звідки вона протягом століть методично й цілеспрямовано витіснялася» - також процитувавши  Івана Огієнка для «нєпанятлівих».

Не можливо погодитись і з твердженням Ksantopulos, що  «мова не може робити людину хорошою або поганою». Милозвучна, мелодійна і ласкава українська мова впливає лише позитивно на психіку і почуття не тільки на тих, хто її розуміє, а й навіть на тих слухачів, які її навіть не знають, а лише слухають ! І навпаки, суцільна нецензурна лайка моsкалів, що вже остаточно доведено науковцями, вкрай негативно впливає на кожну людину, а в дітей використання «руцкава» мата призводить до незворотніх і вкрай важких наслідків виродження, появи високої агресивності, різних психічних розладів, до протиправних і кримінальних вчинків, тяжких злочинів і садизму, інших збочень і розладів аж до зміни ДНК, повного розвалу і знищення людської особистості.

Можна ще дуже довго розділяти БРЕХНЮ від ПРАВДИ, аналізуючи статтю Ksantopulos , якщо буде ще в цьому потреба. Але основний і найжахливіший посил, що зробила Ksantopulos  в публічній статті  «ЯЗЫК МОЙ – ВРАГ МОЙ»  є ось це: «Знаєте, чим ці заяви і показна нетерпимість «істинних» українців загрожують? Двома речами. 1. Розколом і звуженням України в кордонах, про що мріє наш північний сусід. 2. Розколом і громадянською війною на мовному ґрунті. І тоді ми, українські патріоти, запитаємо вас, «істинних» українців, хто привів війну на нашу землю».

Після цієї фрази все словоблудство, опубліковане Ksantopulos  померкло, а основний її посил став на головне  місце – якщо будете проявляти нетерпимість до «патріотов» як Ksantopulos , ми вам забезпечимо розкол і громадянську війну на мовному грунті, а українців, що народилися і виросли в Україні, що по крові і духу та всіх інших ознаках є націоналістами і патріотами України  –   запитають хто саме привів війну на нашу землю??? Цинізм НАЙВИЩОГО  ГАТУНКУ від Ksantopulos  просто ШОКУЄ  СВОЇМ  НАХАБСТВОМ !!!

То хто ж вона така ця  Olena Ksantopulos в дійсності, що вільно дозволяє собі такі масові обмани, фальсифікації, маніпуляції та відкриті і недвозначні погрози українцям в Україні ?  Я не тягнув її за язика, коли вона трішки відкрила (а може і не відкрила) факти зі своєї  автобіографії. Але те що нею сказане, дає всі підстави дуже сумніватися не тільки в достовірності її українства, її імені, а й у достовірності її прізвища Ksantopulos, яке вона «…по язиковому прізнаку, рєшила іспользовать фамілію отца нашего гаранта» (?) як нік у соціальних мережах.

Застосовувані Ksantopulos символи вказують, що вона (а можливо і він) належить до «рицарєй» плаща і кинжалу, тобто до агентів спецслужб, які ведуть нині інформаційну війну з українцями. Можливість поступити її матері до вищого навчального закладу на іняз явно не українки за походженням, також свідчить про очевидну підписку і співпрацю з КДБ-ФСБУ, без довідки яких поступити її мамі до інязу було  просто  неможливо, а також в подальшому безкоштовно отримати високий рівень освіти для самої Ksantopulos. І нарешті зацікавленим  у подібній статті  Ksantopulos  є лише «руцкій мір» із внутрішньою шоколадною тиранією, що окупували Україну і продовжують  надзвичайно жорстоку русифікацію та поширення «узаконеної» двомовності, щоб поглинути всю Україну своєю агресією.

В результаті публічної відмови Ksantopulos  подати приклад і відмовитися від окупаційної мови, з наполяганнями  на своєму «рашаязику» і погрозами розколу, громадянської війни та розправи на мовному грунті, також вказують на очевидну приналежність Ksantopulos  до так званої групи «ми», які підступно на вигаданих і сфальшованих справах тисячами негайно ув’язнюють усіх патріотичних українців у реальних та фейсбучних в’язницях, а з воїнами, що захищають Україну, розправляються в ФСБУ, поліції, прокуратурі та судах, що є каральними органами шоколадної тиранії.

Я особисто ніколи не користувався ніками, а моє ім'я і прізвище відповідає паспортним даним громадянина України, що ніколи не цурався свого Роду і Народу. Так само ніколи не кидав копійками в зрусифіковану продавчиню, що відповідає на «рашаязикє». Не збирався я ніколи і городити колючий дріт навколо «русскагаварящих» міст чи навколо воїнів, захиснинків України, які захищали і продовжують захищати Україну від зовнішніх окупантів. Але вже понад 20 років в судах, прокуратурі, міліції-поліції та інших ВЛАДОохоронних органах активно виявляв прихованих ворогів,  не дозволяв  сепаратистам та прислужникам ПРойдисвітів, здодіїв і мародерів продовжувати свою підступну і зрадницьку діяльність.

«Прасвєщая» на «русскам», а після мого звернення і демонстративно запровадивши на своїй ФБ-сторінці двомовність, явно не «Олена» і не Ksantopulos , точно повторює дії «клятого» нею «гаранта», застосовуючи запроваджену пРЄЗІДЄНТОМ двомовність, пропагуючи її і поширюючи на радість «русскагаварящім украінцам» і рашистським окупантам, яким після таких статей негайно після коментарів аж свербить руки взяти автомати і в спину розстрілювати усіх корінних українців.

Явно провокативними виглядають і форми висловлювань, якими постійно оперує Ksantopulos, щоб подобатися якомога більшому колу «рашаязичних» своєю «безстрашністю» і «принциповістю». Але маючи дуже багатий і гіркий досвід постійних переслідувань, можу з впевненістю сказати, що за подібне публічне вживання іменників типу «мразь», є пряма підстава для притягнення її до кримінальної відповідальності, як це систематично робиться прислужниками пРЄЗІДЄНТА, на замовлення якого кидають і тримають роками у в’язниці навіть за мовчазне розірвання портрету.

Наведу приклад: Коли я надсилав офіційного листа і публічно звертався до Порошенка, або викладав пост про «шило на мило» – мене НЕГАЙНО БАНИЛИ і ТРИМАЛИ місяцями у фейсбучній в’язниці !  А коли Ksantopulos обізвала публічно Порошенка «мразью на тронє» –  їй нічого, лише «вірус кинули». Це означає,  що їй це дозволяється, а дозволяється таке лише махровим провокаторам, завдання яких виявляти гарячі голови серед українців, яким вже терпець уривається.

Таке нахабство ось так впевнено і безцеремонно брехати, перекручувати дійсність та відверто погрожувати розправою,  з’являється в Ksantopulos  саме за рахунок приналежності до так званих  підпільних «рицарєй» кинжалу і плаща, до яких вона себе не безпідставно зараховує. Адже така деталізація, якою вона оперує,  і надзвичайна оперативність, якою вона користується, під силу тільки аналітикам спецслужб, які ведуть підривну ідеологічну війну проти дійсних патріотів та на знищення України.

Не тільки я особисто не повірив у щирість почуттів і в «патріотизм» Ksantopulos , а також ще багато свідомих українців не злякалися її відвертих погроз і залякувань. Проте залишається її відверто руйнуюча і шкідлива позиція, що показує вкрай шкідливий приклад і далі поширювати «руцкий язик» та злочинну двомовність, яка загрожує національній безпеці під час прихованої війни.

Хтось можливо здивується чому я так прискіпливо щось вимагаю від Ksantopulos. А все тому, що вона використовує найбрудніші технології інформаційної війни, спотворюючи дійсність і підставляючи Брехню замість Правди, маніпулюючи людьми і таким чином негативно впливаючи на свідомість значної частини  українського суспільства. І якщо до людей, що тільки зараз почали прозрівати і пробуджуватися  – я не маю таких  претензій, як  до осіб публічних і особливо до тих, хто впливає на психіку і «просвєщаєт» своїми письменами інших –  в мене та багатьох інших українців виникають особливі претензії і вимоги, з найвищою відповідальністю.

Примусити особу з ніком  Olena Ksantopulos  принити підривну психологічну, ідеологічну і інформаціну війну, яку вона веде проти справжніх патріотів і щирих українців  –  не просто, але можливо.  Для цього я спочатку виключив її з кола своїх фейсбучних друзів і побратимів, а ще кожному читачу цієї статті  закажу до неї дорогу і пораджу дуже уважно ставитися до провокаторів, що підступно діють на розкол українців, на користь окупантів зовнішніх і внутрішніх.

Наше спільне адекватне українське ставлення до них має нагадати усім «ксантопулосам», що БРЕХНЯ живе лише доти, поки прийде ПРАВДА, а їхнє нахабство і погрози розпочати громадянську війну на мовній основі призведе лише до того, що і до них прийдуть істинні  українські патріоти, щоб відповідально запитати  хто привів війну на нашу землю.

Слава НАЦІЇ ! 

Україна – ПОНАД  УСЕ !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна
Вернуться назад