Главная > Статті, виступи > Facebook: ЗЛОЧИННА СИСТЕМА ПОНЕВОЛЕННЯ, РАБСТВА і ДИСКРИМІНАЦІЇ. Частина 1

Facebook: ЗЛОЧИННА СИСТЕМА ПОНЕВОЛЕННЯ, РАБСТВА і ДИСКРИМІНАЦІЇ. Частина 1


18-10-2018. Разместил: Admin

Facebook: ЗЛОЧИННА  СИСТЕМА ПОНЕВОЛЕННЯ,  РАБСТВА і ДИСКРИМІНАЦІЇ. Частина 1

 

Давня приказка застерігає – бійся данайців, що приносять безкоштовні дари. Але це віковічне прислів’я згадали лише тоді, коли увесь світ виявився обплутаний липкою «павутиною» Фейсбуку.  

Кожна людина, яка вперше підключається до системи Facebook, радіє можливості вільно спілкуватися зі своїми рідними і близькими, родичами і друзями. Але якщо тільки хтось виявить вільнодумство чи бодай якусь незгоду з сучасною системою глобального поневолення – Facebook спеціальними алгоритмами негайно виявить кожну вільно мислячу Людину чи групу людей і включить всю свою систему поневолення, переслідування, примусу і покарання.

Ось тут і виявляється, що «безкоштовні» послуги Фейсбуку забезпечуються саме завдяки діяльності найбільшої електронної мережі наркоторгівлі, а також з надання послуг по відслідковуванню і придушенню усіх національних визвольних рухів, виявленню їх керівників і активістів, чим забезпечується злочинна діяльність тиранів, правлячих людиноненависницьких урядів і фашистських режимів по всьому світу.

Саме такі тирани і режими, як потРОШЕНко, гройсман і К° є найбільшими і найщедрішими платниками «безкоштовного» Фейсбуку. Саме вони забезпечують  Цукербергу захмарні багатомільярдні надприбутки за використання його електронної системи  війни, шахрайства, наркоторгівлі, організованої злочинної діяльності, інформаційного поневолення і встановлення жорстокого сучасного рабства.

Надаючи «безкоштовно» сучасні послуги інформаційної  комунікації, ця злочинна система Цукерберга поєднала в собі найжахливіші елементи середньовічного рабства, злочинного середовища наркоторгівлі і глобального поневолення цілих народів з застосуванням найжорстокішого психологічного насилля, а в Україні –  ведення інформаційної і збройної війни в усіх її проявах, а також забезпечення окупації «рашаміром» із застосуванням цензури та дискримінації за мовною і національною ознакою.

Системно блокуючи і ув’язнюючи усіх незгодних з шоколадною тиранією, Фейсбук багаторічно в Україні злочинно обмежує право Українців вільно і без обмежень користуватися і спілкуватися рідною мовою, а системними обмеженнями і ненаданням повного українського контенту, цензурою, расизмом і ув’язненнями примушує українців спілкуватися окупаційним язиком і підкорятися московському агресору.

За чотири роки перебування у Фейсбуці нашою незалежною громадською правозахисною організацією зібрано, задокументовано і узагальнено незаперечні докази злочинної діяльності Фейсбуку в Україні. Саме тому мене особисто, як керівника громадської організації, злочинний Фейсбук найдовше ув’язнював на один рік і 3 місяці, а також постійно і ситематично в різний спосіб  блокує і обмежує, застосовуючи усі види і форми жорсткої дискримінації за політичними, релігійними, світоглядними, національними і мовними ознаками.

Стаття 15 Конституції України , що має найвищу юридичну силу, ЗАБОРОНЯЄ  БУДЬ-ЯКУ  ЦЕНЗУРУ на території України. Чинний в Україні  Міжнародний пакт про громадянські і політичні права своїми статтями 1, 2, 3, 7, 17, 19,    та Конституція України статтями 3, 5, 8, 9, 10, 11,12   зобов’язує Цукерберга, Порошенка, Гройсмана, Парубія і всі інші державні органи України забезпечити громадянські і політичні права в Україні, в тому числі і всі права на інформацію на державній мові без втручання, обмежень і утисків.

Юридичне обґрунтування злочинної діяльності Фейсбуку читайте тут: ЗБЕРЕМОСЯ ХЛОПЦІ  В  КУЧУ –  ЩОБ фейсбук БІЛЬШЕ  НЕ МУЧИВ !

Сучасна «гібридна» війна не обходиться без інформаційної війни. А злочинна «соціальна» мережа Фейсбуку якраз найкраще налаштована на виявлення будь-якого невдоволення чи опору олігархічній системі окупації. Начебто безневинні «лайки» чи інші прояви людських почуттів, або окремі слова і вислови спеціальними алгоритмами автоматично виявляють критику і невдоволення існуючого режиму суцільної брехні і насилля.

Ось тут і виникають надзвичайно дорогі «послуги»  від Фейсбука, якими можна легко виявляти і знищувати будь-яку опозицію чи спротив правлячим шахраям, грабіжникам, мародерам і тиранам. Саме ось ці «послуги»  Фейсбуку  і передаються в оренду усім правлячим режимам, які цією системою забезпечують собі не тільки найширшу пропаганду насилля, грабунку, беззаконня, злочинності, наркоманії і різних збочень, а й повну безпеку для будь-якого обману і брехні, для спотворення виборів-перевиборів, для продовження олігархічного владарювання, щоб і  надалі «розділяти і владарювати» та безмежно грабувати і безкарно вбивати.

Липка павутина Фейсбуку дозволяє в автоматичному режимі не тільки збирати і аналізувати будь-яку  інформацію ПРО КОЖНОГО, а й КОЖНОГО КОРИСТУВАЧА Фейсбуку може обмежити в його правах і свободах, а також ПЕРЕСЛІДУВАТИ і УВ’ЯЗНЮВАТИ, або легко і безкарно позбавити інтелектуальної власності, чи ОББРІХУВАТИ і ДИСКРЕДИТУВАТИ КОЖНОГО, хто проявить свою національну гідність,  мову, свободу думки,  людську совість, віросповідання чи власні світоглядні принципи, які не влаштовують існуючу тиранію.

Проте Фейсбук, як і  кожна електронна система –  керується і обслуговується. «Український» Фейсбук керується безпосередньо СБУ, а обслуговується так званою в народі «101 сотнею» зрадників національних інтересів,  що під час війни безпосередньо забезпечує жорстку політичну й ідеологічну цензуру,  займається виявленням, придушенням та переслідуваннями усіх вільно мислячих людей, які не бажають далі існувати в «шоколадному» концтаборі під назвою Україна.

Далі буде…

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад