Главная > Статті, виступи > Facebook: ЗЛОЧИННА СИСТЕМА… Частина 2 – Докази

Facebook: ЗЛОЧИННА СИСТЕМА… Частина 2 – Докази


2-11-2018. Разместил: Admin

Facebook: ЗЛОЧИННА СИСТЕМА… Частина 2 –  Докази

Сучасні технології «соціальної» мережі Facebook налаштовані на забезпечення будь-якої злочинної діяльності, що приносить  найбільші злочинні доходи Цукербергу та антинародним режимам і урядам, які використовують Facebook як новітню агресивну інформаційну зброю. Саме через Facebook легко і зручно поширюються  і контролюються не тільки наркотики, а й работоргівля, проституція, порнографія, рабство, сексуальні та інші збочення, злодійство, шахрайство, грабіж, насилля та війна в усіх її проявах.

Дискримінація, всілякі обмеження свободи слова –  це основний інформаційний «товар» від Цукерберга, який він дорого продає окупаційним режимам як в Україні, московщині, так і по всьому світу. А ведення війни відкритої чи прихованої, збирання  розвідувальної і іншої оперативної інформації про обстановку і настрої у військах та серед населення на окупованих територіях і всього іншого, пов’язаного з війною – має найвищу ціну. І саме звідси ростуть роги і копита надприбутків Цукерберга та монопольного становища його Фейсбука зокрема в Україні.

По суті  за вивіскою «безкоштовного» Фейсбуку прихована найбільша і найагресивніша  міжнародна злочинна система застосування і поширення  найтяжчих злочинів проти людства і людяності, проти кожної Людини, що користується цією ЗЛОЧИННОЮ  СИСТЕМОЮ ПОШИРЕННЯ НАСИЛЬСТВА і  ПОНЕВОЛЕННЯ, РАБСТВА і ДИСКРИМІНАЦІЇ, ВІЙНИ  В УСІХ ЇЇ ПРОЯВАХ.

В Україні, де п’ятий рік ведеться жорстока і кровопролитна договірна війна проти Українського Народу, злочинна діяльність Фейсбуку проявилася в найжахливіших формах і наслідках. А все це тому, що «український» Фейсбук керується і обслуговується найжорстокішими і найцинічнішими ворогами України, які успадкували наймерзенніші методи, способи і засоби КДБ СеРеСеРу, що використовуються нині «українським» фейсбуком всупереч чинного вітчизняного і міжнародного законодавства.

Саме ось ці виродки і покручі, народжені тоталітарним режимом СеРеСеРу, батьки і діди яких  з особливим садизмом і ненавистю до України нещадно вбивали, розстрілювали і морили голодоморами українців, нині з таким же самим садизмом і жорстокістю дискримінують, цензурують, принижують, психологічно катують і мордують українців в злочинній системі Фейсбуку.

Отримуючи від шоколадних та інших рашистських правителів і тиранів шалені багатомільярдні доходи, Цукерберг своєю злочинною системою забезпечує не тільки військову і інформаційну розвідку, відстежування, переслідування і ведення війни в усіх її проявах, а й забезпечує жорстоку цензуру в інформаційному просторі України, що заборонено статтею 15 Конституції України .

Для здійснення жорсткої цензури на замовлення Московщини та підконтрольної їй окупаційної «шоколадної» тиранії  і  забезпечення їх злочинної  діяльності,  Фейсбук застосовує в Україні відверте насилля, дискримінацію, різноманітні  інформаційні обмеження,  систематичні мордування, знущання і приниження особи за політичними, національними, мовними та іншими ознаками, що суперечить не тільки  статтям 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10,15, 18, 19, 21-24, 28, 29, 34, 35, 41 Конституції України , а й  суперечить   статтям 1, 2, 3, 7, 17, 19  Міжнародного пакту про громадянські і політичні права  , чинного в Україні.

Ігноруючи Конституцію та все інше чинне вітчизняне і міжнародне законодавство, Фейсбук в Україні своєю злочинною діяльністю відверто посягає на суверенітет і незалежність України та права і свободи усіх українців, а в межах існуючих кордонів України виключно в інтересах московських окупантів здійснює агресивну і ворожу діяльність, що спрямована на знищення цілісності і недоторканності Української держави.

Арсенал ворожої і підривної діяльності Фейсбуку в Україні дуже широкий, постійно удосконалюється і розширюється,  охоплюючи практично усі сфери державного і суспільного життя. Найважчою є мовна окупація України рашаязиком , яку Фейсбук систематично нав’язує українцям ненаданням повного українського контенту, натомість застосовуючи заборонену чинним законодавством дискримінацію,  расизм і всі мислимі і немислимі знущання, мордування та насилля аж до систематичного і незаконного ув’язнення УКРАЇНЦІВ в фейсбучній в’язниці за політичними, релігійними, національними і мовними ознаками.

На постійні вимоги забезпечити повний український контент –  Фейсбук жодним чином не реагує, а на подані скарги – взагалі не відповідає, надаючи принизливої форми повідомлення :

 

Ще 3-4 роки тому серед основних методів і засобів впливу «українським» Фейсбуком в основному використовувалося відслідковування і системне нав’язування окупаційного рашаязика та застосовувалися дискримінаційні алгоритми автоматичного блокування кожного українця, що використовував літературно-історичні назви і визначення типу «москаль», «кацап»  чи «жид»  у множині чи будь-якому відмінку, застосовувалася заборонена Конституцією та міжнародним законодавством дискримінація та цензура за політичними, національними і мовними ознаками, а акаунти українських користувачів Фейсбука  або  банально блокувалися, всіляко обмежувалися, або взагалі відбиралися і  знищувалися разом з їх інтелектуальною власністю.

 

 


 

 

Про українофобію та особливу ненависть до всього українського нагадує українська народна приказка –  «не так тії пани, як їх підпанки». Адже саме служки шоколадної тиранії з особливим завзяттям і ненавистю переслідують і мордують українців у Фейсбуці, позбавляють свободи слова, жорстоко цензурують і примушують до рабської покори московським зовнішнім окупантам і внутрішнім «шоколадним» зрадникам українських національних інтересів.

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

Фейсбучна система тиранії в електронному режимі насилля  визначає кому з ким «дружити» і як спілкуватися. Таким чином здійснюється грубе втручання і тотальне обмеження соціальних і культурних зв’язків серед українців, коли Фейсбуком, відверто ворожим до всього українського,  запроваджено злочинну систему обмеження особистої волі і свободи вибору, де українцям не дають жодної можливості вільно і без обмежень приєднатися не тільки до соціальних чи політичних груп, а й навіть до відкритої групи «Українська музика».

Якщо раніше так звана «101 сотня» феесбешних служок «українського» Фейсбуку відверто знущалася, демонструючи свою присутність і контроль за кожним споживачем, не даючи навіть друкувати слова при спілкуванні,  окрім повного блокування акаунту на місяць чи довше, зараз широко застосовується блокування спамом:

 


 

При цьому авторські дописи, які жодним чином не можуть бути схожими на «спам», називаються «спамом» і повністю блокуються в системі Фейсбука за політичною, світоглядною, національною та мовною ознакою. Таким чином здійснюється жорстка цензура усіх без винятку матеріалів та злочинно обмежується свобода Українського Слова та будь-який розвиток і поширення Українського Національного Відродження та літератури, пов’язаної з багатовіковими Українськими Національними Традиціями:

Дискримінаційне повне блокування акаунтів, блокування і цензура «спамом», останнім часом доповнилося обмеженнями на можливість зробити елементарний коментар і таким чином поспілкуватися з друзями, а також навіть поставити  «лайк» своїм друзям. Таким чином фейсбучна «101 сотня» робить українців глухими, сліпими і німими в злочинній системі глобального поширення рабства, злодійства і війни в усіх її проявах.

Всі вище наведені факти і докази злочинної діяльності «українського» Фейсбуку, керованій чорносотенцями «101-ї сотні» порохоботів, що діє як ОЗУ (організоване злочинне угрупування),  підтверджують здійснення прихованої і відкритої  державної зради, тобто діяння, умисно вчинені громадянами України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України,  перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України.

Далі буде…

Про результати багаторічного аналізу злочинної діяльності Фейсбуку в Україні, що був проведений нашою правозахисною організацією, читайте  і поширюйте:

Будьте пильні. У Фейсбуці  виявлена армія тролів-шпигунів

Фейсбучна  тюрма: НАСИЛЬСТВО,  ЩО  МЕЖУЄ З  РАСИЗМОМ

ЗБЕРЕМОСЯ ХЛОПЦІ  В  КУЧУ –  ЩОБ фейсбук БІЛЬШЕ  НЕ МУЧИВ !

Facebook – Троянський кінь в українському середовищі  

Facebook –  АГРЕСОР і  ОКУПАНТ, ВОРОЖИЙ  УКРАЇНЦЯМ !

До Марка Цукерберга: ПУБЛІЧНА  ПРЕТЕНЗІЯ з України

Фейсбук СЛІДКУЄ,  ЦЕНЗУРУЄ, ДИСКРИМІНУЄ  і  ПРАЦЮЄ на АГРЕСОРА !

Facebook –  СУЧАСНА ЗБРОЯ  ОКУПАЦІЇ  і ДИСКРИМІНАЦІЇ !

КОНСТАТАЦІЇ ФАКТІВ окупаційної  і  ворожої діяльності Фейсбука

Facebook.  Чи можна довіряти цій  шахрайській  мережі ?

«РІДНА МОВА ЗАХИЩАЄ, ФІЛЬТРУЄ  і  ВИЯВЛЯЄ ВОРОГІВ»

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ до представництва Фейсбук в Україні

ПРИМУСИТИ  Facebook ПОВАЖАТИ  УКРАЇНЦІВ МОЖЛИВО!

ЛЮДСЬКА ГІДНІСТЬ проти  ДИСКРИМІНАЦІЇ, ОКУПАЦІЇ  і РАБСТВА !

Фейсбук:  ЦЕНЗУРА ЗА  НАЦІОНАЛЬНОЮ і МОВНОЮ ОЗНАКОЮ

Фейсбук  ПРОДОВЖУЄ ПЕРЕСЛІДУВАТИ і ДИСКРИМІНУВАТИ   за національною і мовною  ознакою

Facebook – a Trojan horse in Ukrainian environment

РАСОВА ДИСКРИМІНАЦІЯ «по українськи»

Цукерберг: ВИБІРКОВИЙ  РАСИЗМ для УКРАЇНЦІВ

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО СПРОТИВУ ! РАЗОМ – ПЕРЕМОЖЕМО !

Слава НАЦІЇ !  Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад