Главная > Заяви, звернення > ЗАЯВА про організовану злочинну діяльність… що перешкоджає законній діяльності ОСББ

ЗАЯВА про організовану злочинну діяльність… що перешкоджає законній діяльності ОСББ


10-08-2022. Разместил: Admin

ЗАЯВА про організовану злочинну діяльність… що перешкоджає законній діяльності ОСББ 

 

08.08.2022         № 24                   Керівнику Вознесенівської окружної

                                                       прокуратури м. Запоріжжя

                                                       Моніну Івану Володимировичу

                                                        вул. Якова Новицького, 5, м. Запоріжжя, 69035

                                                                     e-mail: vzop@zap.gp.gov.ua

ЗАЯВА

про здійснення організованої злочинної діяльності,

предикатних злочинів і злісного хуліганства з мотивів

повної зневаги до суспільства, що перешкоджає законній

діяльності ОСББ і завдає матеріальної та моральної шкоди


Виконуючи правозахисні функції і статутні завдання Таврійського благодійного фонду  милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонду) по захисту Людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод без жодних обмежень, я, Станіслав Павлович Стеценко, як засновник і президент Фонду, який згідно наданої довіреності діє в інтересах ОСББ «ПР. СОБОРНИЙ 172» таінших повноправних людей українського народу, що згаданий у Преамбулі чинної Конституції України 1996 року як засновник та кінцевий бенефіціар чинної, суверенної Самостійної Української Держави України, по фактам довготривалих злочинних зловживань і безкарних фальсифікацій, що призвели до злісного ухилення від сплати податків, до групового злісного хуліганства, предикатного злочину і організованої злочинної діяльності, спрямованої проти законної діяльності ОСББ та його співвласників, змушений заявити наступне:

1. ОСББ «ПР. СОБОРНИЙ 172» (далі – ОСББ) створений співвласниками житлових квартир і нежитлових приміщень дляспільного захисту своїх прав і свобод, задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших спільних інтересів і на даний момент в своєму складі має:

<!-  1)   Житлових квартир – 56, в яких проживає загалом 76 людей, а також евакуйованих  – 17 людей;

<!-  2)   В нежитлових приміщеннях – знаходяться представники юридичних осіб:

«ПРАВЕКС БАНК» – 3 людей; Банк «Восток» – 6 людей; кафе Jays  Coffee Brewers  – 4 людей;  Магазин графіті PAINT SHOP – 2 людей.

ОСББ належно зареєстрований і діє у повній відповідності до чинного законодавства, власного Статуту і ст. 36 Конституції України (254к/96-вр) , що підтверджується документально (дивитись в додатку копію Статуту ОСББ, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та довідку № 3/07 від 29.07.2022 про склад ОСББ).

2.  Основною метою створення ОСББ є забезпечення і захист прав його співвласників, дотримання ними своїх обов’язків, належне утримання та використання спільного майна будинку, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та Статутом ОСББ.

Проте не всі співвласники житлових і нежитлових приміщень добросовісно виконують статут ОСББ та регулярно і своєчасно здійснюють оплату всіх необхідних платежів та обов’язкових внесків на діяльність ОСББ.

Зокрема громадянка Борисенко Ганна Іванівна, яка свого часу придбала у приватну власність нежитлове приміщення перукарні, що знаходилася в кв. № 2, спочатку протиправними діями своєї спадкоємиці-дочки Вікторії безпідставно почала тероризувати та вимагати від ОСББ здійснювати ремонт в придбаному нею у приватну власність нежитловому приміщенні, а потім, не змінюючи призначення нежитлового приміщення кв. № 2, почала протизаконно і корисливо здавати його в оренду як житлову квартиру, злочинно не сплачуючи встановлених статтею 170.1.5 Податкового кодексу України (2755-VI)  , раз у квартал 18% ПДФО (податку на доходи фізичних осіб) та 1,5% військового збору.

Варто нагадати, що згідно  статті 170.1.3 ПКУ(2755-VI)   , нерухомість, що належить фізичній особі - нерезиденту, надається в оренду виключно через фізичну особу - підприємця або юридичну особу - резидента (уповноважених осіб), що виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом стосовно таких доходів, а нерезидент, який порушує норми цього пункту, вважається таким, що ухиляється від сплати податку.

Згідно абзацу другого підпункту 170.1.5 пункту 170.1 статті 170 ПКУ  (2755-VI) , громадянка Борисенко Г.І. та її спадкоємиця-дочка Вікторія (тел. 0672865588) як власники нерухомості і орендодавці, зобов’язані самостійно нараховувати та сплачувати податок до бюджету в строки, встановлені цим Кодексом. Зробити це необхідно протягом 40 календарних днів після закінчення останнього дня кварталу, за який власник звітує в податковій. Дані про доходи, отримані таким чином, потрібно декларувати. Декларацію про доходи фізособи подають один раз на рік — до 30 квітня наступного за звітним року. У декларації потрібно вказати суму отриманого доходу та податки, які з нього виплачувалися протягом року. При цьому окремо задекларувати доходи від оренди не можна.

Вочевидь громадянка Борисенко Г.І. та її спадкоємиця-дочка Вікторія (тел. 0672865588) для отримання доходів без жодних податків, виключно з метою ухиляння від сплати податку на доходи та військового податку, з 2017 року протизаконно використовує нежитлове приміщення кв. № 2 і без обов’язкового письмового договору здає в оренду як житло, зловмисно не надаючи ні своєї адреси, не повідомляючи нічого про умови договору незаконного найму житла, що безпосередньо стосується ОСББ,  ні імен і прізвищ орендарів кв. № 2, які безпосередньо користуються житлово-комунальними послугами і послугами ОСББ.

Протизаконне використання нежитлового приміщення і приховане здавання його в оренду як житлової квартири, а також безкарне і довготривале ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, призвели до зростання апетитівгромадянки Борисенко Г.І. та її дочки Вікторії, які стали зневажати і не виконувати Статут ОСББ та злісно не сплачувати обов’язкові внески на витрати з управління будівлею, в результаті чого з липня 2021 року по червень 2022 року утворений борг перед ОСББ на загальну суму 1453,41 гривень (дивитись в додатку на 3-х аркушах копію фінансово-особового рахунку № 2172002 по окремій квартирі власника Борисенко Г.І. по пр. Соборний, буд. 172 кв. 2).

       3.  Вкрай зневажливе ставлення до ОСББ від власників кв. 2 Борисенко Г.І. та її дочки Вікторії, закономірно призвели до ще більш цинічного ставлення орендарів кв. 2, які стали незаконно проживати в нежитловому приміщенні будинку 172.

18 липня 2022 року з самого ранку в будинку ОСББ по пр. Соборний, 172 сталося  забиття каналізації і у зв’язку з загрозою затоплення водою і фекаліями житлових, нежитлових, складських, підсобних та підвальних приміщень, посадовими особами ОСББ в аварійному порядку було негайно відключено постачання води на весь будинок.  Але коли на виклик ОСББ приїхала аварійна машина з бригадою робітників, каналізаційний люк виявився перекритим, а молодик, що відмовився представлятися і сидів за кермом авто з державним номером АР4401 ІЕ,  категорично відмовився зрушити з місця, на 3-4 метри від’їхати і звільнити доступ до каналізаційних люків. У цей час до цього авто підійшов ще один молодик і так само не представляючись, у категоричній формі заявив голові правління ОСББ Тетяні Олексіївні Моцак, що його машина стоятиме там, де стоїть. Протягом цієї розмови кожен з них неодноразово повторювали, що для них представники ОСББ «ніхто» і виконувати їхні прохання вони не збираються. Уповноваженим представникам громадськості від жителів будинку ці двоє молодиків лише сказали, що винаймають квартиру № 2, власником якої є Борисенко Г.І.  і що я для них всі оточуючі є «ніхто» і виконувати їх прохання вони не збираються.

До місця проведення аварійних робіт в цей час під'їхав своєю машиною власник кв. №37 Вишинський В.Б. і теж звернувся до двох молодиків з вимогою, щоб вони відсунули свій автомобіль. Але ці двоє громадян поводилися зухвало і зневажливо до всіх присутніх, сперечалися і відверто насміхалися з оточуючих людей і знову при наявності вільного місця для стоянки, категорично відмовилися переставити  автомобіль. Тоді власник кв. №37 Вишинський В.Б. сів у свою машину, дуже повільно під'їхав до їхнього автомобіля, обережно відсунув його на кілька метрів з люка каналізації і таким чином припинив злісне хуліганство та забезпечив можливість проведення аварійних робіт. В цей час ці двоє громадян знімали те що відбувалося на смартфон, погрожували представникам громадськості поліцейською розправою і потім викликали поліцію. Своїми зловмисними і протиправними діями вони свідомо продовжували здійснювати групове хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вкотре відмовившись для «ніхто» переставляти свою машину на кілька метрів уперед, щоб був доступ до каналізаційного люка і виконання аварійних робіт. Детальний опис подій незаперечно підтверджується документально (дивитись в додатку копії документів ОСББ, скарги, пояснення і свідчення громадян щодо здійсненого групового злісного хуліганства).

           4.  Згідно статті 296 Кримінального кодексу України (2341-14)  , хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинені групою осіб, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов'язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов'язки з охорони громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії – це кримінальний злочин.

Як незаперечно підтверджується Статутом ОСББ і довідкою з ЄДРПОУ – Тетяна Олексіївна Моцак є належно уповноваженим представником громадської організації, яка в законному порядку виконувала свої обов’язки по захисту прав і законних інтересів усіх співвласників ОСББ та тимчасово переміщених осіб у зв’язку з бойовими діями, а також на прибудинковій території ОСББ виконувала обов'язки з охорони громадського порядку та на законних підставах з іншими громадянами припиняла хуліганські дії.

Так само в законному порядку діяв громадський діяч Вадим Борисович Вишинський, який добросовісно виконував свої громадянські обов’язки по захисту прав і законних інтересів усіх співвласників ОСББ та інших осіб і абсолютно на законних підставах також виконував свої обов'язки з охорони громадського порядку та з іншими громадянами припиняв хуліганські дії двох молодиків з кв.2, про що свідчить його посвідчення № 001 голови правління ГО «Правозахисник Запоріжжя» та посвідчення № 001-14 як спеціального кореспондента газети «Правозахисник Запоріжжя» (дивитись додаток).

    5.  Абсолютно протилежно діяв капітан поліції Жмурко Олег Володимирович, який прибув на виклик хуліганів. Діючи відверто на стороні хуліганів, Жмурко О.В., зловживаючи державною владою і своїм посадовим становищем, спотворив до невпізнання дійсну ситуацію і здійснив публічну розправу над співвласником ОСББ і громадським діячем В.Б.Вишинським. А щоб приховати групове злісне хуліганство, Жмурко О.В. вигадав іншу ситуацію, вказавши в адмінпротоколі про адміністративне правопорушення серії ААД № 14326 від 18.07.2022 р. про те, що начебто Вишинський В.Б. «не впевнився в безпечності та скоїв наїзд на транспортний засіб що стояв попереду» (дивитись в додатку ксерокопію адмінпротоколу про адміністративне правопорушення серії ААД № 14326 від 18.07.2022 р.).

Жодним чином Жмурко О.В. не зважив і на детальні пояснення Вишинського В.Б., який пояснював дійсну ситуацію та вказав в протоколі, що він діяв виключно з метою забезпечення доступу до каналізаційного люку аварійної машини, так як господар авто, яким перекривався люк, відмовився переміщувати своє з явно хуліганських намірів.

При абсолютній відсутності порушення правил дорожнього руху, при повній відсутності пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, Жмурко О.В. всупереч дійсним фактам і обставинам,  злочинно кваліфікував дану ситуацію по статті 124 КУпАП ( 80732-10 ) , яка до даної ситуації і до Вишинського В.Д. не має жодного відношення(дивитись в додатку витяг статті 124 КУпАП та науково практичний коментар до статті 124 КУпАП).

Саме внесенням спотвореної і завідомо неправдивої інформації в офіційний документ, власника авто CHEVROLET AVEO держ. номер АР 4401 IE Канпер Арсена Едуардовича, 12.09.1999 р.н.,який з мотивів явної неповаги до суспільства свідомо зі своїм невстановленим спільником вчиняв групове порушення громадського порядку, що супроводжується особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, а Жмурко О.В., свідомо і зумисно, зі статусу злісного правопорушника і хулігана, Канпера А.Е. перевів … в статус потерпілого і таким чином безпідставним і невідповідним адмінпротоколом приховав більш тяжкий злочин, який кваліфікується ч. 3 ст. 296 КК України (2341-14) . При цьому під виглядом огляду Жмурко О.В., здійснюючи на явне замовлення державний тероризм незаконними органами поліції,  злочинно забрав у Вишинського В.Д. його водійські права серії ВХР № 030851, а потім видав йому тимчасовий дозвіл (дивитись в додатку ксерокопію тимчасового дозволу серії ПК № 372168, ).

Ці явно протизаконні і протиправні дії Жмурка О.В. були здійснені по явному замовленню Канпера А.Е. та його спільника, які погрожували громадськості поліцейською розправою ще до появи поліції і за всіма ознаками здійснювалися з особистою корупційною метою. Такі дії Жмурка О.В. відповідно кваліфікуються частиною 1, 3 ст. 364 (зловживання владою та службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення).

6. Приватизація нежитлового приміщення кв. 2 в будинку Соборна, 172 громадянкою Борисенко Г.І. та її дочкою Вікторією(телефон 0672865588), наступне багаторічне протизаконне здавання нежитлового приміщення під житло зі злісним ухиляння від сплати податків протягом п’яти (!) років, тісно пов’язані зі злісним груповим хуліганством Канпера А.Е. та його спільника, а також тісно переплітаються з державним тероризмом капітана поліції Жмурко О.В., коли діями останнього злочинно приховуються попередні злочинні дії власників нерухомості, приховується групове хуліганство з усіма елементами тероризму і заохочується подальше злісне хуліганство, безпосередньо застосовується системний державний тероризм від незаконно утвореного ОЗУ з назвою «поліція», правомірна діяльність абсолютно законного об’єднання громадян у формі ОСББ – злочинно блокується, а законних співвласників ОСББ – державним тероризмом і спільними корупційними діями позбавляють конституційних і всіх інших прав і свобод, публічно глумляться, поширюють завідомо неправдиву інформацію, принижують і знущаються в соціальних мережах на величезну аудиторію та злісне хуліганство видають за приклад для повторення, злочинно вилучають водійські права та завдають значної матеріальної і жахливої моральної шкоди (дивитись запис цинічного глумління над співвласниками ОСББ, викладеного хуліганами в Telegram в групі its_zp та скан, що підтверджує поширення завідомо неправдивої і злочинної інформації щонайменше на аудиторію в 70500 глядачів).

В результаті здійснення взаємно пов’язаних дій Борисенко Г.І. і її дочки Вікторії(телефон 0672865588), Канпера А.Е. і його спільника та поліцейського Жмурка О.В., свідомо порушено: ст.ст. 170, 171, 212, ч. 3 ст. 296, ч. 1, 3 ст. 364, та ч. 2 ст. 366 КК України (2341-14) , а їхня спільна і тісно пов’язана злочинна діяльність підпадає під процедуру і відповідальність згідно статей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (994_948) .

7.  Спільна і тісно пов’язана злочинна діяльність Борисенко Г.І. і її дочки Вікторії (телефон0672865588), Канпера А.Е. і його спільника та поцейського Жмурка О.В. вже завдала ОСББ і його співвласникам значної матеріальної шкоди. Завдана злочинною діяльністю і підрахована на даний момент матеріальна шкода складається:

      1)   З суми боргу за період з 31.07.2021р. по 30.06.2022р. не сплачених Борисенко Г.І. і її дочкою Вікторією обовязкових внесків на витрати з управління будинком – 1453 гривні 41 копійка;

     2)     З суми оплати поштових витрат на пересилання інформаційного запиту  щодо здійсненого хуліганства, перешкоджання аварійним роботам 18.07.2022 року та встановлення завданої злочином шкоди – 35 грн.;

         3)   З суми вартості найдешевших ліків від головного болю –  22.40 грн.

                                                                                        Загалом: 1510.81 грн.

Ця попередньо обчислена сума завданої матеріальної шкоди не остаточна і після внесення даних про злочин в ЄРДР, повідомлення про підозру та після  початку досудового слідства буде належно доповнена і уточнена в цивільному позові.

Завдана співвласникам ОСББ жахлива моральна шкода підтверджується відповідними скаргами співвласників ОСББ, визначена мінімально на  підставі статей 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 277, 278, 280 Цивільного кодексу України та обчислена з розрахунку лише з вартості придбання найдешевших пігулок від головного болю, придбану на одну особу, що помножена на 88 людей, що входять до складу ОСББ на момент скоєння предикатного злочину і відповідно помноженої на кількість поширення завідомо неправдивої інформації щонайменше на 70500 осіб, що в результаті математичного підрахунку = (22,40 грн. х 88) х 70500 = 13896960  гривень (дивитись додаток).

Ця попередньо обчислена сума завданої моральної шкоди в сумі 13896960  гривень  також буде уточнена в цивільному позові під час досудового слідства і буде стягуватися як компенсація за завдану моральну шкоду на користь співвласників ОСББ та інших осіб, що входять до його складу на момент скоєння предикатного злочину.

На підставі статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 21-24, 27, 28, 32-34, 36, 37, 40, 60, 61, 64, 68, 92, 124, 129 Конституції України (254к/96-вр) , статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17 Європейської  конвенції  з  прав  людини (995_004) , статей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (994_948)  , статей 2, 4-17, 25, 26, 36, 94, 214 КПК України (4651-17) , іншого чинного вітчизняного і міжнародного законодавства,власних статутних і наданих повноважень, всього вище вказаного і доданого, Фонд

вимагає:

  1. В порядку нагляду за досудовим дізнанням і слідством, згідно ст. 36 КПК України (4651-17) протокол про адміністративне правопорушення серії ААД № 143246 від 18.07.2022 р. по ст. 124 КУпАП стосовно Вишинського В.Д. – скасувати і забезпечити негайне повернення Вишинському В.Д. його водійських прав.
  2. Вжити  усіх  необхідних заходів для негайного усунення учасників групового предикатного злочину з займаних посад, відсторонення їх від державної влади і служби.
  3. Згідно статей 1, 2, 3, 4, 5 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та про фінансування тероризму (994_948) , забезпечити пошук, відстежування,   визначення,   блокування, арешт і конфіскацію майна,  законного або незаконного
    походження,  використане або призначене для використання Борисенко Г.І. і її дочкою Вікторією (телефон
    0672865588), Канпера А.Е. і його спільника та поцейського Жмурка О.В., що будь-яким чином цілком або частково,  використовується для фінансування і здійснення тероризму, а також доходи, одержані в результаті цього злочину – для відшкодування завданої шкоди.
  4. Вжити усіх необхідних заходів для стягнення з Борисенко Г.І. і її дочки Вікторії (телефон 0672865588), не сплачених протягом п’яти років встановлених податків і належних штрафів під час злочинного використання нерухомого майна (кв.2 по пр. Соборний, 172), що входить до складу ОСББ.
  5. Невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї заяви, внести усі відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування, вручити повідомлення про підозру, а Фонду як заявнику негайно повідомити про початок досудового слідства на наш офіційний   e-mail: fondmahno@gmail.com  , а також надавши письмово витяг з ЄРДР з обов’язковим внесенням в нього найменування і юридичної адреси Фонду.

Додаток:

 1)  Довіреність ОСББ на ведення справ Фондом в особі С.П.Стеценка – 1 арк.;

 2)  Інформаційний запит ОСББ від 22.07.2022р. до контакт-центру «1580» – 1 арк.;

 3)  Скарга від голови правління ОСББ Моцак Т.О. №01/07 від 23.07.2022 – 1 арк.;

 4)  Звернення голови правління ОСББ Моцак Т.О. №2/07 від 27.07.2022 – 1 арк.;

 5)  Ксерокопія Статуту ОСББ «ПР.СОБОРНИЙ 172» – 13 арк.;

 6)  Виписка з ЄДР юридичної особи ОСББ «ПР.СОБОРНИЙ 172» – 1 арк.;

 7)  Довідка № 3/07 про склад ОСББ від 29.07.2022 – 1 арк.;

 8)  Відповідь контакт-центру «1580» на інформаційний запит ОСББ – 2 арк.;

 9)  Звернення ОСББ до власника квартири № 2 Борисенко Г.І. – 1 арк.;

 10) Ксерокопія адмінпротоколу серії ААД № 143246 по ст. 124 КУпАП – 1 арк.;

 11) Ксерокопія тимчасового дозволу на керування авто серії ПК № 372168 – 1 арк.;

 12) Пояснення Вишинського В.Д. від 23.07.2022р. – 1 арк.;

 13) Копія двох посвідчень правозахисника і журналіста Вишинського В.Д. – 1 арк.;

 14) Витяг ст. 124 КУпАП та науково-практичний коментар до неї – 1 арк.;

 15) Свідчення Даніш М.В. від 29.07.2022р. – 1 арк.;

 16) План прибудинкової території по пр. Соборний, 172 – 1 арк.;

 17) Пояснення Держак Т.В. від 05.08.2022р. – 1 арк.;

 18) Копія повідомлення про вручення запиту до «1580», поштові чеки на 35 грн. – 1 арк.;

 19) UPIK® Datensatz-L зафіксував реєстрацію МВС в офшорах на Аляскі – на 1 арк.;

 20) Скарга до правління ОСББ від ЧАО «БАНК ВОСТОК» – 1 арк.;

 21) Скарга до правління ОСББ від кафе Jays  Coffee Brewers – 1 арк.;

 22) «Кабмін» Яценюка не утворював територіальні органи поліції – на 1 арк.;

 23) Фінансово-особовий рахунок № 2172002 про заборгованість кв.2 в сумі 1453,41 – 3 арк.;

 24) Скан з групи  its_zp  в Telegram, де відео поширене на 70500 осіб – 1 арк.;

 25) Копія аптечного чеку на придбання пігулок проти головного болю –  на 1 арк.;

 26) Правозахисні повноваження Фонду від 04 грудня 1996 року – на 1 арк.;

 27) Виписка з статуту Фонду – на 1 арк..

 28) Диск СD-R з записом відео цинічного поширення завідомо неправдивої інформації, поширеної щонайменше на 70500 осіб –  1 штука..

 

Всього додатку: на  42 аркушах + 1 диск СD-R.

 

Засновник і президент Фонду                                                       С.П.Стеценко


Вернуться назад