Главная > Заяви, звернення > ЗАЯВА про відвід судової колегії Київського апеляційного суду у складі Сілкової, Балацької, Горб

ЗАЯВА про відвід судової колегії Київського апеляційного суду у складі Сілкової, Балацької, Горб


13-08-2022. Разместил: Admin

ЗАЯВА про відвід судової колегії Київського апеляційного суду у складі Сілкової, Балацької, Горб

11.08.2022         № 25                          Голові Київського апеляційного суду

                                                           Головачову Ярославу Вячеславовичу

                                                                        03110, м. Київ, вул. Соломянська, 2а

                                                                        e-mail: inbox@kia.court.gov.ua

                                                                                                               По справі № 11-сс/824/2144/2022 

ЗАЯВА

про відвід судової колегії у складі

 Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М.

 

Виконуючи правозахисні функції і статутні завдання Таврійського благодійного фонду  милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонду) по захисту Людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод та діючи в інтересах членів Фонду і необмеженої кількості громадян українського народу, що згаданий у Преамбулі чинної Конституції України 1996 року як засновник та кінцевий бенефіціар чинної суверенної Самостійної Української Держави Україна, по фактам злочинно діючих терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди», мною, Станіславом Павловичем Стеценко, як засновником і президентом Фонду, до Київського апеляційного суду було подано відповідну апеляційну скаргу Фонду № 18 від 14.05.2022 на злочинне рішення Печерського районного суду м. Києва  від 17 січня 2022 року щодо визнання протизаконною бездіяльність Генпрокурора Венедіктової І.В. і зобов’язання внести Генпрокурором до ЄРДР всіх обов’язкових даних про скоєння групового грабунку і здійснення терору злочинними особами, що називають себе «суд-я», «прокурори» і діють спільно з бандитськими угрупуваннями, що назвалися «поліція» і «сбу» УРСР. Після цього Київський апеляційний суд вже в особі Сілкової І.М., двома електронними листами лише повідомив про відкладення розгляду по справі № 11-сс/824/2144/2022  –  спочатку на 08 червня 2022, а потім на 27 липня 2022.  

1. Згідно статті 27 КПК України ніхто не може бути обмежений у праві на отримання в суді інформації про дату, час і місце судового розгляду та про ухвалені в ньому судові рішення, а учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку чи ухвали суду. Проте у відкритому судовому провадженню, ігноруючи і злісно та свідомо не виконуючи обов’язкові норми частини 1, 2, 3 статті 401 КПК України, суддя-доповідачСілкова І.М. по справі № 11-сс/824/2144/2022 протягом десяти днів після відкриття провадження не виконала своїх службових обов’язків, судові рішення не виклала у формі ухвал, копії винесених ухвал належно Фонду взагалі не надсилали і жодним чином не надавали та відповідно не здійснили жодних обов’язкових дій по підготовці розгляду поданих Фондом апеляцій.

Стурбований злочинними обмеженнями в отриманні належних ухвал про відкриття провадження та про закінчення підготовки і призначення апеляційного розгляду, я змушений був зафіксувати своє прибуття 27 липня до апеляційного суду шляхом реєстрації відповідної заяви до голови суду Головачова Я.В. з вимогою забезпечити негайне надання рішення апеляційного суду від 27 липня 2022 року для можливого оскарження і надання до Європейського суду з прав людини. Явне не бажання приймати і реєструвати цю заяву супроводжувалося відвертим випровадженням мене з суду, мовляв розгляду сьогодні не буде, так як по моїй справі ще не витребувані матеріали з суду першої інстанції, а мою заяву було прийнято і зареєстровано лише після моїх наполягань.

Явно накатана процедура випровадження з суду продовжилася під дверима суд/залу 303, де «розгляд» в призначений час «на 10 годину 10 хвилин 27 липня 2022 року» не відбувся, так як суддя-доповідач Сілкова І.М. була відсутня від 09:30 до 10:45, а її секретарка, яка відмовилася називати своє прізвище, продовжила ту ж саму пісню, що мені не варто чекати якогось розгляду, мовляв ще не витребувані матеріали з суду першої інстанції. Моє висловлене тверде бажання дочекатися і узріти Сілкову І.М. та довідатися прізвища інших членів судової колегії вже через декілька хвилин було перерване сиреною по внутрішньому гучномовцю з вимогою покинути приміщення суду.

Коли і після тривоги я не покинув апеляційний суд, а повернувся під двері залу № 303 чекати розгляду, мене нарешті секретарка запросила в судову залу. Запитавши моє посвідчення, колегія взагалі не представилася, моє наполягання здійснити розгляд за наявними документами за моєї присутності, особа в чорній мантії, що знаходилася по середині і очевидно по моїм здогадкам була Сілковою І.М.  – категорично відмовилася, промовивши мантру про те, що мовляв ще не витребувані матеріали з суду першої інстанції і розгляд не можливий, а моє наполягання винести відповідну ухвалу про перенесення з вказівкою про причину перенесення – головуюча особа категорично заявила, що ніякого розгляду сьогодні не буде і ніяких ухвал мені ніхто не буде надавати, а мені, вочевидь знущаючись і знаючи про те, що згідно ч. 4 ст. 395 КПК України матеріали мені ніхто не надасть, головуюча цинічно запропонувала мені йти в Печерський районний суд і там самостійно витребовувати матеріали і принести в апеляційний суд, якщо я хочу щоб вони здійснили «розгляд» моєї апеляції. Цей короткий і відвертий 5-хвилинний процес позбавлення усіх прав завершився швидким наданням мені папірця на підпис про перенесення розгляду на 17 серпня, після чого мене негайно випровадили з судового залу.

2. В результаті вище перелічених дій, Київський апеляційний суд очевидно в особі Сілкової І.М. і двох невідомих Фонду членів судової колегії, з грубим порушенням статей 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 24, 25, 27, 28, 30, 55, 60, 401 КПК України, свідомо здійснив злочинну відмову у здійсненні правосуддя, Фонд і його членів позбавив судового захисту, а мені особисто лише за безрезультатний проїзд з Запоріжжя до Києва і назад в Запоріжжя завдано тільки матеріальної шкоди на суму 1425,56 гривень і щонайменше втричі більше моральної шкоди, завданої багатомісячним порушенням процесуального права і утриманням Фонду та мене особисто в принизливих умовах відвертої дискримінації, цинічної брехні і примушування до протизаконних дій, що принижують мою людську честь і гідність.

У зв'язку з порушенням верховенства права, законності, публічності, гласності і відкритості, доступу до правосуддя і поваги до людської гідності та повного позбавлення прав на судовий захист, на підставі статей 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 25, 28, 401 КПК України та статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 17 Європейської конвенції з прав людини, Фонд був змушений звернутися до голови Київського апеляційного суду Головачова Я.В. з відповідним інформаційним запитом-претензією № 22 від 02.08.2022 з вимогою забезпечити надання публічної інформації про склад судової колегії по справі № 11-сс/824/2144/2022, що відверто познущалася з Фонду і з мене 27 липня, коли відмовилася здійснювати правосуддя у моїй присутності по своєму фальшивому виклику, завдавши мені значної матеріальної і моральної шкоди.

10 серпня 2022 на електронну адресу Фонд отримав з Київського апеляційного суду лист від 08.08.2022 №05-02/1181/2022, яким було повідомлено, що судова колегія, яка знущалася над Фондом і його членами та наді мною, складається з судді –доповідача Сілкової І.М. та суддів Балацької Г.О. та Горб І.М., а в наданні Фонду ухвал про відкриття апеляційного провадження, про закінчення підготовки і про призначення апеляційного розгляду по справі № 11-сс/824/2144/2022, з примітивним посиланням на невідповідну ст. 422 КПК України –  знову злочинно відмовлено.

Таким чином, підтверджена 27 липня 2022 під час мого перебування в Київському апеляційному суд повна відсутність підготовки до апеляційного розгляду, протиправні і протизаконні дії колегії у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М., що під керівництвом Головачова Я.В. свідомо і зумисно не виконали своїх службових обов’язків і спільними злочинними діями, бездіяльністю та протизаконними і протиправними обмеженнями позбавили Фонд права на одержання винесених ухвал про відкриття апеляційного провадження, про закінчення підготовки, про призначення апеляційного розгляду і здійснили злочинну відмову у здійсненні правосуддя з позбавленням судового захисту – підпадають під дію ст. 75 КПК України та унеможливлюють подальший розгляд справи цим складом суду.

3.Вказаною колегією у повному складі грубо порушено присягу суддів, фундаментальні принципи кримінального процесуального закону, а  суд явно  виконує злочинні вказівки зацікавлених в продовженні групового злочину проти національної безпеки, здійснює приховування злочинної діяльності  Венедіктової І.В. на посаді Генпрокурора, що останніми роками забезпечувала здійснення державного тероризму, грабежу, розбою та організованої злочинної діяльності приватних ОЗУ з назвами «прокуратура», «суди», «поліція» і «сбу» тоталітарної системи УРСР,  що до цього часу діють як «п’ята» колона московських окупантів. Такими діями Київського апеляційного суду у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. і Горб І.М.,  здійснюється свідоме злочинне ігнорування багаточисленних запитів громадян України і публічних відповідей офіційних осіб щодо відсутності належного створення державних правоохоронних органи влади республіки Україна згідно чинної Конституції України (254к/96-вр), в результаті чого  і по сей день діють органи тоталітарної державності УРСР, що були створені ще по Конституції УРСР 1978 року, що припинила свою дію.

4. Згідно із ст. 56 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів», присяга суддів містить у собі фундаментальні принципи, а саме: «…урочисто присягаю Українському народові об’єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно, справедливо та кваліфіковано здійснювати правосуддя від імені України, керуючись принципом верховенства права, підкоряючись лише закону, чесно і сумлінно здійснювати повноваження та виконувати обов’язки судді, дотримуватися етичних принципів і правил поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді або підривають авторитет правосуддя».

5. Згідно ст. 2 КПК України, основними завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

6. До принципів кримінального процесуального закону, зокрема належать загальні засади кримінального провадження, які встановлені в  ч. 1 ст. 7 КПК України: верховенства права; законність; рівність перед законом і судом; доступ до правосуддя та обов’язковість судових рішень; забезпечення права на оскарження процесуальних рішень, дій чи бездіяльності; публічність; диспозитивність; гласність і відкритість судового провадження і які обов’язково мають складати зміст та форму кримінального провадження.

7.  Згідно ст. 8 КПК України, кримінальне провадження має здійснюватися з суворим додержанням принципу верховенства права, відповідно до якого людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави, а принцип верховенства права у кримінальному провадженні має застосовуватися з урахуванням практики Європейського суду з прав людини. А згідно ч. 1 ст. 9 КПК України, під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов’язані забезпечувати законність і неухильно додержуватися вимог Конституції України, Кримінального процесуального кодексу, міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, вимог інших актів законодавства.

8.  Відповідно до п. 1 ст. 10 Конвенції про захист прав і основних свобод людини 1950 року (Конвенція), ратифікованої Законом України від 17.07.1997 № 475/97 ВР, кожна людина має право на свободу виявлення поглядів, що включає свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати і поширювати інформацію та ідеї без втручання держави і незалежно від кордонів.

Відповідно до  п.1 ст. 11 Конвенції кожна людина має право на свободу мирних зборів і свободу асоціації з іншими людьми в громадських організаціях, інших об’єднаннях чи профспілках та вступати до них для захисту своїх інтересів,  а згідно ч. 2 ст. 11 Конвенції здійснення цих прав через Фонд не підлягають жодним обмеженням. При цьому стаття 1 цієї Конвенції зобов’язує Українську державу безумовно гарантувати кожній людині ці права і свободи.

9.Згідно до ст. 21 КПК України, законом гарантується доступ до правосуддя та обов'язковість судових рішень, де кожному гарантується право на справедливий розгляд та вирішення справи в розумні строки незалежним і неупередженим судом, створеним на підставі закону, вирок та ухвала суду, що набрали законної сили в порядку, визначеному цим Кодексом, є обов’язковими і підлягають безумовному виконанню на всій території України, кожен має право на участь у розгляді в суді будь-якої інстанції справи, що стосується його прав та обов’язків, у порядку, передбаченому цим Кодексом.

Згідно п. 6 статті 22 КПК України,  суд, зберігаючи об’єктивність та неупередженість, створює необхідні умови для реалізації сторонами їхніх процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків.

Крім того, згідно ст. 60 Конституції України ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, а за віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

10.  Здійснюючи належну підготовку до апеляційного розгляду, згідно ч. 1 статті 401 КПК України, суддя-доповідач протягом десяти днів після відкриття апеляційного провадження за скаргою на ухвалу суду першої інстанції:

1) надсилає копії ухвали про відкриття апеляційного провадження учасникам судового провадження;

2) пропонує учасникам судового провадження подати нові докази, на які вони посилаються, або витребовує їх за клопотанням особи, яка подала апеляційну скаргу;

3) вирішує інші клопотання;

4) вирішує інші питання, необхідні для апеляційного розгляду.

            Згідно ч. 2 ст. 401 КПК України усі судові рішення судді-доповідача під час підготовки до апеляційного розгляду викладаються у формі ухвали, копії ухвал надсилаються учасникам судового провадження, а згідно ч. 3 цієї статті після закінчення підготовки до апеляційного розгляду суддя-доповідач постановляє ухвалу про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду.

11. Проте абсолютно і повністю ігноруючи і грубо порушуючи УСІ ОБОВ’ЯЗКОВІ ПРАВОВІ НОРМИ чинного вітчизняного і міжнародного законодавства та усі основні фундаментальні принципи і завдання кримінального провадження, згадані вище, судова колегія у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М. діє всупереч чинного законодавства, з грубим порушенням присяги, свідомо і зумисно не виконує своїх службових обов’язків та всупереч ст. 401 КПК України не забезпечує належну підготовку апеляційного розгляду, публічність, диспозитивність, гласність і відкритість судового провадження, а навпаки свідомо і зумисно створює перешкоди в доступі до правосуддя та взагалі не надає Фонду ухвали про відкриття апеляційного провадження і таким чином нічого не повідомляє Фонду про забезпечення і здійснення підготовчих дій по витребуванню матеріалів справи, завершення підготовки і призначення розгляду в розумні строки.

12.  Всі вище вказані протиправні дії, групові злочинні дії, процесуальні  порушення і зловживання та обставини ведення справи і здійснена відмова від здійснення правосуддя, дають мені закономірні підстави не довіряти даному складу суду у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. і Горб І.М., якими свідомо і зумисно грубо порушено: статті 2, 4, 5, 6, пункти 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21 частини 1  та  частина 2 ст. 7, статті 8, 9, 10, 11, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 401 КПК України, в результаті чого вони приєдналися і стали співучасниками організованої злочинної діяльності учасників корисливого грабунку, розбою і повалення конституційного ладу, що однозначно підпадають під відповідальність по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 187,  ч. 3 ст. 364, ч.2 ст. 375, та ч. 3 і ч. 4 ст. 382 КК України і спрямовані на подальше утримання кримінальними угрупуваннями злочинно захопленої державної влади України, на публічне насилля і розбій та державний тероризм зі здійсненням масових предикатних злочинів.

На підставі пункту 4 ст. 75 КПК України всі вище вказані злочинні дії і бездіяльність та обставини закономірно викликають в мене сумніви в неупередженості судової колегії у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. і Горб І.М., а Фонд і я особисто від свого імені та на захист порушених прав і інтересів свого Роду і всього Українського Народу заявляю відвід судовій колегії у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. і Горб І.М. та вимагаю в розумні строки (72 години) без моєї особистої присутності здійснити справедливий розгляд по суті апеляційної скарги Фонду № 18 від 14.05.2022 року неупередженим і безстороннім судом в іншому складі, а Фонду –   забезпечити негайне надання УСІХ ухвал та прийнятих рішень по даному провадженню.

 

Засновник і президент Фонду                                                             С.П.Стеценко


Вернуться назад