Главная > Заяви, звернення > ЗАЯВА про звільнення суддів і прокурорів з посад за особливими обставинами

ЗАЯВА про звільнення суддів і прокурорів з посад за особливими обставинами


28-08-2022. Разместил: Admin

ЗАЯВА про звільнення суддів і прокурорів з посад за особливими обставинами


25.08.2022         № 27                До Вищої Ради Правосуддя

                                                  вул. Студентська, 12-А, м. Київ, 04050

                                                             e-mail: assistant@hcj.gov.ua

                                                             тел.: /044/ 481-06-26

                                                                Провадження № 11-сс/824/2144/2022

                                                                                 По справі № 757/574/22-к 

                        Заявник:  ТАВРІЙСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

                                  МИЛОСЕРДЯ ім. НЕСТОРА МАХНА (далі – Фонд),

                                            в особі засновника і президента Фонду, громадянина

                                            України Станіслава Павловича Стеценка, що діє в 

                                             інтересах Фонду,необмеженої кількості громадян і інших

                                            повноправних Людей українського народу та членів

                                            комісії Фонду по захисту людських прав і свобод:

                                            Вячеслава Івановича Тихого, Ірини Миколаївни

                                    Нікітіної, Віктора Володимировича Міщенка, Олени

                                    Григорівни Гури, Наталі Олександрівни Стеценко

                                    вул. 󠇯/////////////////////////////////////////////////

                                               e-mail: fondmahno@gmail.com  , тел. 000-0000000


ЗАЯВА

про звільнення суддів і прокурорів з посад

за особливими обставинами

Виконуючи правозахисні функції і статутні завдання Таврійського благодійного фонду  милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонду) по захисту Людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, у зв’язку з продовженням протиправних і злочинних дій неконституційними приватними ОЗУ з назвами   «суди», «прокуратура», «поліція»  та  «сбу»  УРСР, 27 липня 2022, як засновник і керівник громадської правозахисної організації у формі благодійного Фонду, я особисто з’явився на виклик до Київського апеляційного суду для розгляду апеляційної скарги Фонду № 18 від 14.05.2022 на ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 17 січня 2022.

Проте 27 липня 2022 року Київський апеляційний суд під керівництвом Головачова Я.В. з грубим порушенням вітчизняного і міжнародного законодавства, по причині відсутності належної підготовки і належного витребування матеріалів справи з Печерського районного суду м. Києва, всупереч ст. 30 КПК України категорично відмовився здійснювати правосуддя.

19 серпня 2022 на електронну адресу Фонду надійшла ухвала Київського апеляційного суду від 17 серпня 2022 за результатами розгляду апеляційної скарги С.П.Стеценка в інтересах Фонду на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва від 17 січня 2022 року щодо невнесення кримінального правопорушення в Єдиний реєстр досудових розслідувань. 

Цим рішенням, що вступає в законну силу з моменту проголошення, мою апеляційну скаргу задоволено лише частково, а ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Волкової С.Я. від 17 січня 2022 року «за результатами розгляду скарги президента Фонду імені Нестора Махна Стеценка С.П. на бездіяльність прокурора Офісу генерального прокурора, яка полягає у не розгляді звернень від 28.10.2021 та 07.10.2021 року в рамках кримінальних проваджень № 42021000000002191 та № 42021000000002009» –  скасовано та призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

В цьому рішенні нарешті  було перераховано прізвища посадових осіб «приватних органів державної влади», які злочинно узурпували і привласнили собі державну владу: Окладнікової О.І., Романько О.О., Телегуз С.М., Тютюнник М.С., Хайнацького Є.С., Волкової С.Я., що спільно з колишньою керівницею Генпрокуратури Венедіктовою І.В. і підлеглими їй корумпованими прокурорами Бабаченком В.І., Шрамко Ю.О., М.Стригою, О.Русановим, Приходько В.В. та багатьма невідомими особами поліції без службових посвідчень під орудою Бідного В.Г., Рожко В.В., Стадніченка Є.В., а також невідомих Фонду осіб під керівництвом начальника Пологівського відділу СБУ УРСР та інших причетних осіб, які    здійснювали державний терор, грабунок і розбій під виглядом обшуків в членів комісії Фонду по захисту людських прав і свобод та злочинно переслідують з січня 2021 і до цього часу сфальшованою кримінальною справою по вигаданому обвинуваченню по «ч. 1 ст. 353 КК України»  з публічними переслідуваннями і катуваннями за громадську правозахисну діяльність, з настанням особливо тяжких наслідків.

Проте розглядати і задовольняти дану апеляцію Фонду Київський апеляційний суд мав в іншому складі, так як судова колегія у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М. попередньо по даній справі вже порушила ч. 2 ст. ст. 306 КПК і встановлені розумні строки розгляду протягом не довше 72 годин, понад два місяці не здійснювала належної підготовки справи до розгляду, порушила законність, гласність, відкритість і публічність, категорично відмовилася і не надала винесених рішень, примушувала до незаконних дій,  а 27 липня 2022 взагалі відмовила у здійсненні правосуддя, в результаті чого Фонд висловив даному складу суду повну недовіру і відповідно заявив відвід (дивитись в додатку).

При цьому Київський апеляційний суд під керівництвом Головачова Я.В., свідомо і зумисно не розглядаючи заявлений відвід, продовжив «розгляд» явно зацікавленим і упередженим складом колегії в особі Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М., в результаті чого свідомо забезпечено неповноту судового розгляду особами, яким немає жодної довіри, протизаконно відмовлено у винесенні нового рішення, на якому наполягав Фонд, а при зловмисному частковому задоволенні зацікавленим і упередженим складом суду, протизаконно відмовлено Фонду і його членам:

<!-  1) в обов’язковому повному задоволенні шляхом винесення нового рішення, що негайно вступає в законну силу, вирішує справу, повертає все награбоване і злочинно викрадене, припиняє багаторічні мордування, незаконні переслідування та нанесення ще більшої шкоди;

<!-  2) у вирішенні питання обов’язкового внесення Фонду в ЄРДР як повноправного заявника, що діє в інтересах своїх членів;

<!-  3) у повному розгляді поданої апеляційної скарги по суті і в обов’язкових до розгляду межах апеляційної скарги;

<!-  4) в зобов’язанні Генерального прокурора негайно, але не пізніше як в 24 години внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідні і повні відомості про вчинення посадовими особами приватних «органів державної влади»: Окладніковою О.І., Романько О.О., Телегуз С.М., Тютюнник М.С., Хайнацьким Є.С., Волковою С.Я., Венедіктовою І.В. і підлеглих їй корумпованих «прокурорів» Бабаченком В.І., Шрамко Ю.О., М.Стригою, О.Русановим, Приходько В.В., багатьох невідомих нам осіб «поліції» під орудою Бідного В.Г., Рожко В.В., Стадніченка Є.В., а також невідомих Фонду осіб під керівництвом начальника Пологівського відділу «сбу» УРСР та інших причетних осіб в здійсненні особливо тяжкого групового злочину по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 4 ст. 187,  ч. 3 ст. 364, ч. 2 ст. 375 та ч.3 і ч.4 ст. 382  КК  України;

<!-  5) в зобов’язанні Генпрокурора здійснити призначення належного досудового розслідування по даній справі, а також протягом 24 годин забезпечити надіслання відповідного витягу з ЄРДР на e-mail Фонду: fondmahno@gmail.com ;

<!-  6) в доступі до правосуддя і до гарантованого судового захисту,  коли в описовій і резолютивній частині ухвали взагалі нічого не згадується про основну суть скарги щодо здійснення державного тероризму та про абсолютну нелегітимність, неконституційність і організовану злочинну діяльність так званих «правоохоронних органів» УРСР, які в злочинний спосіб захопили і привласнили органи державної влади, узурпували державну владу та займаються відвертим грабунком, масовими фальсифікаціями і терором на замовлення кримінальних груп.

Статтею 404 КПК України (4651-17) , чітко і однозначно визначено межі перегляду, згідно яких суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції виключно в межах апеляційної скарги.

Так само однозначно статтею 415 КПК України (4651-17) визначено підстави для призначення нового розгляду в суді першої інстанції, згідно якої суд апеляційної інстанції скасовує вирок чи ухвалу суду і призначає новий розгляд у суді першої інстанції, якщо:

<!-  1) встановлено порушення, передбачені пунктами 234567 частини другої статті 412 цього Кодексу.

            Протиправно і протизаконно ухилившись від повноти розгляду апеляційної скарги Фонду по суті і в межах апеляційної скарги та в забезпеченні ЄДИНОЇ дії, що передбачає лише задоволенні скарги в порядку ст. 303 КПК України, судова колегія у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М.відмовилася здійснювати  правосуддя і виносити належно нове рішення, а виключно в інтересах терористичних угруповань тоталітарної системи УРСР з назвами «поліція», «сбу», «прокуратура» і «суди»,  з метою продовження державного тероризму і завдання ще більшої шкоди Фонду і його членам, при повній відсутності підстав і без жодного обґрунтування і посилання на статтю 415 та пункти 234567 частини другої статті 412  КПК України (4651-17) … призначила новий розгляд у суді першої інстанції, злочинно позбавляючи Фонд і його членів УСІХ законних прав і свобод, які згідно статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17 Європейської  конвенції з  прав  людини (995_004)  –  безумовно гарантуються і не підлягають жодним обмеженням.

Діючи свідомо і зумисно, таким чином, судова колегія у складі Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М., при явній підтримці і заохоченні з боку голови суду Головачова Я.В., знову свідомо порушила суддівську присягу і вдруге по даній справі здійснила злочинну відмову здійснювати правосуддя, що суперечить статті 30 КПК України (4651-17)  і категорично не допускається.

Відповідно до ст. 40  Конституції України кожен має право на особисте звернення до посадових осіб державної влади, які зобов’язані належно розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.  Ці конституційні права і гарантії відповідно до ст. 64 Конституції  не можуть бути обмежені  навіть у військовий  або надзвичайний час.

Але як свідчать додані до цього запити Фонду щодо надання винесених Київським апеляційним судом ухвал і рішень, відводу та забезпечення процесуальних прав, голова суду Головачов Я.В. взагалі залишив без розгляду і без забезпечення, що вказує на його організовану злочинну діяльність спільно з Сілковою І.М., Балацькою Г.О. та Горб І.М.,  спрямовану на узурпацію державної влади, на позбавлення судового захисту і доступу до правосуддя.

Вище вказана  злочинна  бездіяльність та спільні злочинні дії Сілкової І.М., Балацької Г.О. і Горб І.М. під керівництвом Головачова Я.В., здійснені в інтересах Венедіктової І.В. та інших кормпованих осіб по вже порушеним кримінальним провадженням № 42021000000002191 та № 42021000000002009 щодо приватних «судів», «прокуратури», «поліції» і «сбу» УРСР, дії яких вочевидь спрямовані на здійснення і приховування державного тероризму,  на продовження вже скоєного особливо тяжкого злочину без виконання обов’язку прокуратури і суду забезпечувати обов’язкове занесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань у повній відповідності до Положення про Єдиний реєстр досудових розслідувань, порядок його формування та ведення та розпочинати належне розслідування стосовно ряду осіб приватного «суду», «поліції», «прокуратури» і «сбу» УРСР, винних в масових злочинних зловживаннях та в завданні величезної шкоди Фонду і його членам, що дискримінуються і переслідуються за громадську діяльність, а довгий ряд дискримінаційних обмежень та зумисно здійснений неповний розгляд апеляції з протизаконним рішенням Київського апеляційного суду від 17 серпня 2022 – забезпечує подальший безкарний грабіж, терор і розбій, що призвели до довготривалих незаконних обмежень, катувань і переслідувань з настанням особливо тяжких наслідків (дивитись в додатку залишені без розгляду звернення до Головачова Я.В.).

Спільно і явно узгоджено з Головачовим Я.В.,Сілковою І.М., Балацькою Г.О. та Горб І.М., діє і голова Печерського районного суду Козлов Р.Ю., яким свідомо і зумисно не надаються відповіді на звернення та здійснюються злочинні обмеження Фонду у праві на отримання в суді інформації про дату, час і місце судового розгляду та про ухвалені в ньому судові рішення з обмеженням прав на судовий захист і на доступ до правосуддя. Так ще з 2021 року в керованому Козловим Р.Ю. суді знаходиться ряд скарг Фонду в порядку ст.303 КПК України, які згідно ч. 2 ст.306 КПК мають розглядатися не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження. Але цей довгий ряд скарг Фонду до цього часу  судом не розглядаються, винесені ухвали – згідно ч. 7 ст. 376 КПК не надсилаються, а рішення – до цього часу не надані і Фонду відповідно не відомі (дивитись в додатку залишені без розгляду звернення до Козлова Р.Ю.).

Крім того, 21 червня 2022 року о 12:12 до мене з телефону 063-7878280 дзвонила невідома особа, яка назвалася секретарем Печерського райсуду м. Києва і повідомила, що на скарги Фонду в порядку ст. 303 КПК більше Печерський суд  не відповідатиме і ухвали – не надсилатиме. Таке могло статися тільки по очевидній вказівці Козлова Р.Ю. та зацікавленої судді Волкової С.Я., під керівництвом яких також здійснюється злочинне позбавлення судового захисту і доступу до правосуддя в Печерському районному суді м. Києва (дивитись в додатку залишені без розгляду звернення Фонду до Козлова Р.Ю.).

В результаті всіх вище перелічених зловмисних злочинних дій і бездіяльності  суддів Козлова Р.Ю. Волкової С.Я., Головачова Я.В., Сілкової І.М., Балацької Г.О. та Горб І.М., всупереч присяги і чинного вітчизняного та міжнародного законодавства, ними спільно здійснено:

   незаконна відмова в доступі до правосуддя (у тому числі незаконна відмова в повноті розгляду і по суті апеляційної скарги), інше істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило  Фонду реалізацію наданих йому процесуальних прав та виконання процесуальних обовязків, що призвело до порушення правил відводу і складу суду, до неповноти розгляду і до незаконного та дискримінаційного рішення з частковим задоволенням апеляції;

    не зазначення в судовому рішенні мотивів прийняття часткового  задоволення апеляції та безпідставного і необґрунтованого направлення на повторний розгляд до суду першої інстанції, який діє спільно і узгоджено з судом другої інстанції, так само відмовляючи в здійсненні правосуддя по цій та багатьом іншим справам;

    порушення засад гласності і відкритості судового процесу з категоричною відмовою надавати винесені ухвали і рішення;

     порушення засад рівності всіх учасників судового процесу перед законом і судом, змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості;

    незабезпечення Фонду і його членам прав на судовий захист, перешкоджання реалізації усіх прав під час судового процесу;

    порушення правил щодо відводу судової колегії;

    безпідставне затягування та невжиття суддями належних заходів щодо підготовки і розгляду заяв, скарг, претензій та апеляції протягом строку, встановленого законом, свідомі і зловмисні відмови з виготовленням і надання винесених ухвал і рішень ;

    допущення суддями поведінки, що порочить звання судді або підриває авторитет правосуддя, зокрема в питаннях моралі, чесності, непідкупності, відповідності способу життя судді його статусу, дотримання інших норм суддівської етики та стандартів поведінки, які забезпечують суспільну довіру до суду, прояви абсолютної зневаги до Фонду як повноправного учасника судового процесу;

    свідомі і умисні порушення прав людини і основоположних свобод з зумисним завданням лише 27 липня 2022 матеріальної шкоди щонайменше  в сумі 1425,56 гривень.

               При наявності вже трьох рішень, що вступили в законну силу та двох порушених кримінальних проваджень № 42021000000002191 та № 42021000000002009, суддями Козловим Р.Ю., Волковою С.Я., Головачовим Я.В., Сілковою І.М., Балацькою Г.О. та Горб І.М. здійснено свідомо і спільно організовані злочинні дії, спрямовані на приховування  групової злочинної діяльності своїх колег та інших приватних «правоохоронців» у формі «прокуратури», «поліції» та «сбу» УРСР і по очевидній змові судді першої і другої інстанції  стали співучасниками організованої злочинності, що підпадає під відповідальність по ч. 1 ст. 109, ст. 170, ч. 5 ст. 186, ч. 5 ст. 187,  ч. 3 ст. 364, ч.2 ст. 375 та ч. 3 і ч. 4 ст. 382 КК України.

Таким чином, організованими злочинними діями Козлова Р.Ю., Волкової С.Я. Головачова Я.В., Сілкової І.М., Балацької Г.О., Горб І.М., Окладнікової О.І., Романько О.О., Телегуз С.М., Тютюнник М.С., Хайнацького Є.С., Бабаченко В.І., Шрамко Ю.О., М.Стриги, О.Русанова, Приходько В.В. І.М. та Венедіктової І.В.,  здійснено спільно злочинні дії і бездіяльність, що свідомо спрямовані проти усіх прав і свобод Людини та основ національної безпеки України, на масові фальсифікації кримінальних справ щодо членів Фонду для забезпечення відкритого терору, грабунку і розбою в українському суспільстві, на  насильницьку зміну, повалення конституційного ладу, на позбавлення судового захисту і доступу до правосуддя, а вчинення довгого ряду спільних групових і явно узгоджених злочинних дій, що не сумісні з доступом до державної влади і державної служби, а також грубе і систематичне порушення присяги та нехтування своїми обов’язками –  є несумісним зі статусом судді та виявило їхню невідповідність займаним посадам.

У зв'язку з порушенням верховенства права, законності, публічності, гласності і відкритості, доступу до правосуддя і поваги до людської гідності та повного позбавлення прав на судовий захист, на підставі статей 3, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 21-24, 27, 28, 32-34, 36, 37, 40, 60, 64, 68, ч. 1 ст. 124 та п. 3 ч. 6 ст. 126  Конституції України (254к/96-вр) , керуючись ст.ст. 1, 2, 3, 6, 11, 28-30 КК України, статтями 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 20, 21, 25, 28, 30, 214, 306 КПК України, статтями 1, 2, 4, 5, 7, 9, 11, 13, ч. 1, 6, 7 ст. 56, 57, 58, 60, 106 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» (1798-19)  та статей 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 17 Європейської конвенції з прав людини, іншого чинного вітчизняного і міжнародного законодавства, власних статутних і наданих повноважень, всього вище вказаного і доданого, Фонд

вимагає:

1.  З підстав, визначених пунктом 3  частини шостої статті 126 Конституції України та ч. 1, 3 ст. 56 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» (1798-19) , за грубе і систематичне порушення присяги та організовану злочинну діяльність  зі свідомим нехтуванням обов’язками, що є несумісним зі статусом судді чи прокурора та виявило невідповідність займаним посадам і дискредитує державні органи влади, щодо суддів Козлова Р.Ю., Волкову С.Я., Головачова Я.В., Сілкову І.М., Балацьку Г.О. та Горб І.М., Окладнікову О.І., Романько О.О., Телегуз С.М., Тютюнник М.С., Хайнацького Є.С. та прокурорів Бабаченко В.І., Шрамко Ю.О., М.Стригу, О.Русанова, Приходько В.В. І.М., прийняти рішенням Вищої Ради правосуддя про їхню невідповідність займаним посадам і звільнення з займаних посад за особливими обставинами.

2. Згідно до ст. 60 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» (1798-19) , рішенням Вищої ради правосуддя надати згоду на затримання суддів  Козлова Р.Ю. Волкову С.Я., Головачова Я.В., Сілкову І.М., Балацьку Г.О., Горб І.М., Окладнікову О.І., Романько О.О., Телегуз С.М., Тютюнник М.С., Хайнацького Є.С. та прокурорів Бабаченко В.І., Шрамко Ю.О., М.Стригу, О.Русанова, Приходько В.В. І.М., Венедіктової І.В.,  а також на тримання їх під вартою чи арештом.

3.Згідно до п. 1 ч. 1 ст. 62 та ч. 1, 2 ст. 63 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» (1798-19) , Фонд заявляє клопотання про винесення відповідного рішення Вищої ради правосуддя щодо належного і найшвидшого забезпечення  відсторонення суддів Козлова Р.Ю. Волкову С.Я., Головачова Я.В., Сілкову І.М., Балацьку Г.О., Горб І.М., Окладнікову О.І., Романько О.О., Телегуз С.М., Тютюнник М.С., Хайнацького Є.С. та прокурорів Бабаченко В.І., Шрамко Ю.О., М.Стригу, О.Русанова, Приходько В.В. від здійснення правосуддя.

4.Відповідними запитами Вищої ради правосуддя для забезпечення документальних доказів стосовно всього вище вказаного, витребувати:

<!-- [if !supportLists] -->1)


Вернуться назад