Главная > Заяви, звернення > Прокурору області: Заява про вчинення злочину

Прокурору області: Заява про вчинення злочину


19-12-2016. Разместил: Admin
Прокурору області: Заява про вчинення злочину

17.12.2016           23       

                                                                 Прокурору Запорізької області 

                                                                Романову Валерію Петровичу

                                                                вул. Матросова, 29а, м. Запоріжжя, 69057 

                                                                 ЗАЯВА

                                                        про вчинення злочину

1. Виконуючи свої правозахисні функції і статутні завдання по захисту людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, Таврійський благодійний фонд милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонд), у зв’язку зі зміною чинного законодавства та назви вулиці, де зареєстровано юридичну адресу нашої громадської правозахисної організації, а також  набрання чинності Законом  України від 17 липня 2015 р. № 652-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» і постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440  «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», в установлений законодавством 10-денний строк своїм вихідним № 7 від 07.09.2016 року звернувся до начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Білої Л.В.  (вул. Олександрівська, 5, м. Запоріжжя, 69063) і повідомив  про внесення відповідних змін та доповнень статуту Фонду (дивитись в додатку звернення Фонду № 7 від 07.09.2016).

2. Оплативши послугу за надання виписки для проставлення апостилю і витягу з ЄДР в паперовій формі та за послугу з проставлення апостилю на новій редакції Статуту Фонду, не дивлячись на створені перешкоди, зареєструвати подані мною документи вдалося, але належного їх розгляду не відбулося, у видану виписку з ЄДР замість вказаної мною адреси «вулиця Соборна», було зумисно внесено вже не існуючу адресу «вулиця Леніна», а в належній реєстрації поданого Статуту з проставленням штампу з відповідним реєстраційним номером на новій редакції Статуту Фонду і з проставленням апостилю, а також в наданні коду доступу до персонального кабінету юридичної особи в мережі Інтернет та результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації  – категорично відмовлено без жодних пояснень, а подані мною документи для державної реєстрації і легалізації – було повернуто без  розгляду і в неповному обсязі (дивитись акт № 10 від 27.09.2016 про порушення і обмеження прав на звернення без належного розгляду і відповіді).

3.  Згідно  статті 1 п. 14 ч. 2 Закону  України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань  , управління держреєстрації в Запорізькій області, як належний по закону суб’єкт реєстрації, зобов’язаний був прийняти до свого розгляду документи Фонду, що 20 років поширює свою діяльність на Запорізьку область та ще 7 областей, а відповідно до статей  2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань зобов’язаний був не пізніше як в 3-денний строк розглянути подані документи і у зв’язку з недостатністю встановленого переліку документів (технічно пропущених  в переліку і не наданих документів) повернути їх для доопрацювання. Але жодного належного розгляду в установленому законом порядку не здійснювалося.

07 жовтня 2016 року на організовані протиправні дії і бездіяльність територіальних органів юстиції, мною згідно чинного законодавства було подано і належно зареєстровано відповідну скаргу № 12 від 05.10.2016 року на ім’я начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Данову А.А. (дивитись додаток). До цієї скарги було  додано абсолютно усі необхідні документи, в тому числі до наданих примірників старої і нової редакції Статуту Фонду з внесеними змінами, було додано: повернуту без розгляду і без належного застосування квитанцію № 9794853 про оплату 85 грн. за проставлення апостилю на новій редакції Статуту; технічно пропущене і не надане  рішення від 03.09.2016 р. про внесення змін в Статут на 1 аркуші; заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу встановленого зразка на 4 арк., (спеціальну форму якої мені відмовилися надати під час первинного подання від 07 вересня 2016 року), а щоб нарешті припинити влаштовану державним реєстраційним органом злочинну пропаганду забороненої символіки тоталітарного режиму і вказати замість «вулиця Леніна»  правильну адресу Фонду з «вулицею Соборна» у зумисно зіпсованій і виданій виписці з ЄДР, мною було надано рішення Гуляйпільської міськради № 6 від 02 грудня 2015 року «Про перейменування вулиць та інших об’єктів, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму» (дивитись в додатку копію виписки з ЄДР, перелік доданих документів до скарги № 12 від 05.10.2016 року та рішення міськради).

            Таким чином, з мого боку було виконано УСІ  НЕОБХІДНІ УМОВИ і ЗДІЙНЕНО УСІ  НЕОБХІДНІ ДІЇ для своєчасної державної реєстрації і легалізації правовстановлюючих документів Фонду, додані до скарги документи містили  абсолютно повний, вичерпний пакет, необхідний для державної реєстрації змін законодавства в статутні документи, що були відображені у відповідному рішенні та у Статуті Фонду і мали бути розглянуті начальником  Управлінням юстиції в Запорізькій області Дановим А.А.  в 3-денний, але не пізніше як в 14-денний строк з відповідним забезпеченням: публікацією Статуту в мережі Інтернет на відповідних ресурсах Мінюсту; з наступним наданням коду доступу до персонального кабінету юридичної особи в мережі Інтернет та результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації; обов’язкового проставлення печатки і штампу з реєстраційним номером на новій редакції Статуту Фонду з пришитим додатковим аркушем і проставленням апостилю, а  також надання за рахунок винних осіб іншої виписки з ЄДР з проставленим апостилем і правильно вказаною адресою по вулиці Соборній, а не з кличкою ката України «Леніна». Адже мною не для того сплачувалися гроші, щоб органи державної реєстрації зумисно і свідомо вносили завідомо неправдиву інформацію і таким чином компрометували мене особисто та всю нашу громадську правозахисну організацію, злочинно продовжуючи пропаганду символіки тоталітаризму, забороненої  Законом України  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» .

4.  Одержавши в електронній формі запрошення, в домовлений час 27 жовтня на 10-00 годину я прибув до Запоріжжя на розгляд скарги. Але замість належного розгляду масових злочинних зловживань у сфері державної реєстрації по суті та негайної  видачі мені на руки належно зареєстрованих правовстановлюючих документів, під безпосереднім  керівництвом Данова А.А. і його підлеглих  було влаштовано групове шоу, де мені під різними протиправними вигадками стали пропонувати змінити основний вид діяльності громадської правозахисної організації з розширеними повноваженнями благодійної діяльності – на лише благодійну, а також знизити статус з міжобласної організації на місцеву (районну) благодійну без повноважень громадської, мовляв тепер по законодавству можна з районним статусом діяти по всій Україні.  А коли я аргументовано заявив про неприйнятність таких пропозицій, що суперечать чинному законодавству і належно зареєстрованим  в 96 році та перереєстрованим  в 98 і 2001 році повноваженням громадської правозахисної організації з поєднаними повноваженнями благодійної, а також  абсолютно  суперечить моїм інтересам і вільному  бажанню членів Фонду здійснювати обрану ще 20 років тому  громадську діяльність,  розгляд скарги Дановим А.А. був негайно відкладений, мовляв «на днях» дамо письмову відповідь, а винних – покараємо.

5.  Тільки 25 листопада 2016 на адресу Фонду надійшов простий лист № 578-3-34/04/3-8 від 21.11.2016 року, де під цинічною назвою «про розгляд скарги», з метою взагалі не розглядати скаргу по суті, на стор. 2 в четвертому абзаці було заперечено сам факт первинного подання мною пакету документів та доданих до скарги документів на державну реєстрацію, мовляв «Ви звернулися за консультацією з приводу державної реєстрації». Оминаючи навіть найменшою згадкою усі власні протиправні дії і масові зловживання своїх підлеглих, начальник обласного управління юстиції Данов А.А., лише повідомив про те, що призначене для відводу очей безпосереднім винуватцем конфлікту Нікітенком С.В. «службове розслідування» стосовно тільки одного підлеглого правопорушника, а не трьох – аж двічі продовжувалися строки, щоб потім комісія у складі з самих правопорушників взагалі не виявила власних дисциплінарних проступків, а Данов А.А., як керівник і відповідальна особа – не накладав навіть адміністративних штрафів по ст. 166.11 КУпАП за злісне, свідоме і зумисне, групове порушення Нікітенком С.В. і його підлеглими Пилипенко Д.Ю.  та Ніколаєвою  Г.Є.  статті 1 п. 14 ч. 2 та статей 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 35 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також відповідно абсолютно УСІ інші вітчизняні і міжнародні законодавчі акти та усі без винятку основні принципи  і  загальні засади державної реєстрації (детальне обґрунтування масових зловживань і правопорушень  з посиланням на законодавство дивитись в доданій до цього скарзі Фонду № 12 від 05.10.2016 року).

6.  Явно не бажаючи взагалі розглядати скаргу в установленому порядку, свою вигадку про те, що начебто я лише «звертався за консультаціями», а не подавав та реєстрував документи на держреєстрацію, подальша «відповідь» Данова А.А. зводиться не до обов’язку належної реєстрації і легалізації згідно чинного законодавства, і навіть не до виправлення «вул. Леніна» з поширенням забороненої законом тоталітарної символіки, що було здійснено в режимі організованих групових зловживань і правопорушень, а до пошуку соломини в чужому оці, щоб «не помічати» своїх «дрючків». Для цього Дановим А.А. робиться спроба заперечити усі попередні дії і правочини, які були здійснені Мінюстом і Міністерством статистики України при первинній і подальшій реєстрації і неодноразовій перереєстрації правовстановлюючих документів та чинних статутних повноважень Фонду на протязі усіх 20 років його діяльності як громадської організації. Не повернувши для належного зберігання реєстраційну справу Фонду до Головного управління юстиції в Запорізькій області, ігноруючи моє наполягання на цьому та навіть не витребувавши реєстраційну справу для повноцінного і об’єктивного розгляду скарги, спотворюючи факти і загальну картину реєстраційної справи, а також власним тенденційним і недолугим трактуванням вітчизняного і міжнародного законодавства виключно з метою приховати свою явну корумпованість і неспроможність  виконувати обов’язки державного службовця, Данов А.А. намагається стверджувати, що Фонд 20 років  був «помилкою» і начебто не був і не є громадською організацією, а зараз мусить перетворитися лише на місцеву благодійну організацію виключно з його власної прихоті та  бажання його наскрізь корумпованих і нахабних підлеглих, що з метою приховування власної корумпованості, зі злочинним використанням державної влади і посадового становища дуже хочуть примусово змінити основну організаційно-правову форму громадської організації. Але це насилля і самоуправство Данов А.А. хоче здійснити чужими руками і навіть не в своїй парафії в Запоріжжі, а через залежного і підпорядкованого державного реєстратора в Гуляйпільському районі Цап О.В. та корумпованих  осіб з головного управління статистики в Запорізькій області, з яких Данов А.А., як явний організатор і керівник,  намагається скласти злочинний ланцюжок (дивитись в додатку лист Цап О.В. та  начальника облстатуправління М.Шейко).

7.  Злочинну «підставу» для примушування держреєстратора Цап О.В. змінювати основну організаційно-правову форму під виглядом «помилки» винайшов і підписав  спочатку сам винуватець штучного конфлікту Нікітенко С.В., а потім і безпосередньо сам Данов А.А., які на основі лише одного папірця (свідоцтва про державну реєстрацію Фонду), а не всієї реєстраційної справи, тенденційно і безпідставно стверджують, що Фонд є лише місцевою (районною) благодійною організацією (дивитись в додатку свідоцтво № 0029 від 27.11.1998 р.).

В дійсності Фонд, що первинно реєструвався в 95 році лише як благодійний, в 96 році змінив основний вид своєї діяльності на громадську правозахисну, зареєструвавши окремим документом зміни до свого Статуту, які були здійснені мною як засновником 29 листопада 1996 року, ЯКІ  ПОТІМ БУЛИ  НАЛЕЖНО ЗАРЕЄСТРОВАНІ  Управлінням юстиції Запорізької області 04 грудня 1996 року і які в законному порядку набули чинності (дивись в додатку зміни до Статуту Фонду, що набули чинності з 04 грудня 1996 року).

Добровільний перехід з суто благодійної діяльності на основну громадську правозахисну діяльність, було підтверджено далі і відповідною довідкою з ЄДРПОУ № 2552 від 11.06.1996 року, яка НЕЗАПЕРЕЧНО підтверджувала і нині підтверджує, що Фонд на протязі 20 років був і залишається громадською правозахисною організацією у формі благодійного фонду, а даний факт ніколи не викликав ЖОДНИХ підстав сумніватися в його дійсності, законності або  чинності,  ніким в установленому законом порядку не скасовувався і жодного рішенням суду про примусову ліквідацію чи реорганізацію Фонду в порядку установленому статтею 8.2 Статуту –  не приймалося.  

Визначивши добровільно і з власної волі основну організаційно-правову форму як громадську організацію, при цьому ми жодним чином, ніде і ніколи не відмовлялися  і від вже зареєстрованих благодійних повноважень, що було підтверджено видачею свідоцтва № 0029  від 27 листопада 1998 року, де по чинному на той час законодавству було вказано один з існуючих на той час по законодавству трьох варіантів благодійної діяльності і зазначено, що це не міжнародна, не всеукраїнська, а місцева міжобласна благодійна організація, а цим самим  тоді було підтверджено  благодійну діяльність не основною, а такою, що  поєднувалася з основною – громадською діяльністю, підтвердження якої здійснювалося відповідною довідкою з ЄДРПОУ № 2552 від 11.06.1996 року та належно затвердженими статутними повноваженнями (дивитись додаток).

При цьому статус громадської організації  і обрана нами добровільно організаційно-правова  форма у вигляді  громадської організації у формі благодійного фонду, що гармонічно поєднує громадську правозахисну з благодійною діяльністю – жодною інстанцією на протязі понад 20 років жодним чином не ставився під сумнів, так як він був підкріплений відповідною довідкою з ЄДРПОУ і правозахисними та благодійними повноваженнями, закріпленими в належно зареєстрованому Статуті. Крім того, наш статус громадської правозахисної організації багаторазово був підтверджений і відповідно закріплений іншими багатьма правочинами Міністерства юстиції України, коли проводилася повторна реєстрація статутних повноважень Фонду на початку і в кінці 96 року,  перереєстрація в листопаді 98 року, а також належно зареєстровані  зміни в 2001 році, під час яких скрупульозно, до кожного слова і коми статутні повноваження на основну громадську правозахисну і не основну благодійну діяльність  кожен раз узгоджувалися  з чинним законодавством під жорстким контролем Міністерства  юстиції (дивитись в додатку титульний аркуш  Статуту Фонду за 1995-2001 рік).

8. В 2013 році державний реєстратор в Гуляйпільскому районі Цап О.В., яка мала всі повноваження на такі дії, маючи на руках   реєстраційну справу Фонду,  на підставі наявних у ній матеріалів здійснила черговий правочин державної реєстрації та видала нову форму  виписки з ЄДР юридичних осіб, де абсолютно законно і закономірно зазначила ідентифікаційний код Фонду 20525041 як юридичної особи, що належно зареєстрована в установленому порядку, вказала першу і останню дату державної реєстрації та дані про основний видекономічної діяльності – «94.99 Діяльність інших громадських організацій», так як на відміну від більшості громадських організацій, ми поєднуємо громадську правозахисну і благодійну діяльність. Ця довідка також багато років не викликала ні в кого жодних сумнівів  чи суперечок, так як даний правочин був здійснений у повній відповідності з чинним законодавством і належно зареєстрований державним реєстратором Цап О.В..

Більше того, вигадані «підстави» для виправлення вигаданої Дановим «помилки» для злочинної  зміни основного виду діяльності руками залежної і нагнутої навпіл Цап О.В., абсолютно неможливий за відсутності нашої на те волі і бажання, а подібні голослівні заяви лише  вказують на явно дискримінаційний, абсолютно протизаконний і корисливий характер листа з підписом Данова А.А., яким абсолютно протизаконно, всупереч чинного вітчизняного і міжнародного законодавства фактично робиться недолуга і безпідставна  спроба здійснити дискримінаційно-корупційну відмову в державній реєстрації нової редакції Статуту, на якій потрібно лише поставити штамп і вказати номер держреєстрації, щоб Фонд негайно отримання рішення  ДФС про повторне включення до ЄДР неприбуткових організацій. В будь-якому випадку доведеться Данову А.А., або його наступникам припиняти і заборонену законом пропаганду тоталітаризму та виправляти за свій рахунок  злочинно внесену неіснуючу адресу з «вулиці Леніна» на «вулицю Соборну», щоб не нести кримінальної відповідальності за цей злочин.

9.   Згідно до ст. 3 Закону України   Про громадські об'єднання , Фонд створений і діє на принципах: 1) добровільності; 2) самоврядності; 3) вільного вибору території діяльності; 4) рівності перед законом; 5) відсутності майнового інтересу їх членів (учасників); 6) прозорості, відкритості та публічності.

Самоврядність нашої громадської організації передбачає право членів (учасників) громадського об'єднання добровільно і самостійно здійснювати управління діяльністю нашого громадського об'єднання згідно Статуту та відповідно до його мети (цілей), визначати напрями діяльності, а також невтручання органів державної влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування в діяльність громадського об'єднання.

Здійснений нами добровільний і самостійний вибір території діяльності ми вписали в Статут Фонду і ніхто крім нас не має право його змінювати без нашої згоди і бажання, або «виправляти» обрану  нами самостійно організаційно-правову форму громадської правозахисної  організації з поєднанням благодійної діяльності у формі благодійного фонду, що закріплено  в пунктах 1.1,  1.3,  1.11 Статуту  і ніхто окрім нас не має право цього змінювати без нашого відома і згоди.

Відсутність майнового інтересу включена в нову редакцію Статуту відповідними пунктами 5.2 і  8.5, де передбачено, що  «Одержані доходи (прибутки) використовуються виключно для фінансування видатків на утримання Фонду,  реалізації його основної  мети, цілей, завдань та напрямів його діяльності, визначених цим Статутом. При цьому забороняється розподіл отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників, учасників  або членів  Фонду  та його працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних осіб».

Пункт  8.5 доповнений частиною 2 таким текстом: «Крім того, в разі ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення, активи Фонду можуть передаватися одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або  зараховуватися до доходу бюджету.».

Прозорість, відкритість і публічність забезпечується через відповідну публікацію на нашому офіційному сайті http://mahno.info/, де у відкритому доступі публікується Статут Фонду, забезпечується  вільний доступ до інформації про його діяльність, у тому числі про прийняті громадським об'єднанням рішення та здійснені заходи, а громадськість належно інформується про  мету (цілі) та діяльність.

10.  Протиправні і явно злочинні дії Данова А.А. та його підлеглих Нікітенка С.В., Пилипенко Д.Ю. і Ніколаєвої  Г.Є., а також державного реєстратора Цап О.В. та начальника облстатуправління М.Шейко, здійснюються всупереч службовим обов’язкам і інтересам державної служби та мають явно організований, характер і усі ознаки скоєння групового злочину, що відповідно кваліфікується  по  ст. 364 ч. 1 (зловживання владою та службовим становищем), ст. 366 ч. 1 (службове підроблення з внесенням службовою особою  до офіційних документів завідомо неправдивої і забороненої законом інформації, а також складання і видача завідомо неправдивих документів)  та ч. 2 ст. 436.1 КК України (виготовлення, поширення, а також публічне використання і пропаганда забороненої символіки комуністичного тоталітарного режиму організованою групою осіб, що є представниками державної влади).

11. Скоєний груповий злочин документально підтверджується усіма доданими до цього документами, а також злочинно виконаними і виданими документами:

1)  випискою з ЄДР, що була видана виключно зі злочинною метою  дискредитації Фонду, де без нашої згоди і відома та всупереч поданої нами інформації здійснюється злочинна пропаганда «вулиці Леніна», а в державний реєстр злочинно внесена заборонена законом інформація з пропагандою забороненого тоталітаризму, не вноситься дійсна адреса Фонду по «вулиці Соборна» і злочинно не реєструється оновлена редакція Статуту (не ставиться штамп з відповідним номером реєстрації та не проставляється апостиль), яка спрямована на злочинне відновлення тоталітаризму та  на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення  суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення і узурпацію державної влади, посягання на права і свободи людини та містить  заборонену законом пропаганду  комуністичного тоталітарного  режиму  і  їхньої символіки;

2)   лист начальника управління юстиції з питань державної реєстрації Нікітенка С.В. від 21.09.2016 № 04-20/506 та лист від 15.11.2016 № 04-20/688, що спрямовані на злочинну примусову зміну основної організаційно-правової форми Фонду з позбавленням статусу громадської організації та незаконним направленням реєстраційної справи Фонду до неналежного суб’єкта реєстрації;

3)  лист начальника обласного управління статистики М.Шейко, що спрямований на злочинне введення в оману та  на злочинну примусову зміну основної організаційно-правової форми Фонду з позбавленням статусу громадської організації;

4)  лист держреєстратора Цап О.В. від 09.12.2016 № 04-02/07 про злочинне «коригування» відомостей в ЄДР стосовно Фонду, спрямоване на злочинно-примусову зміну основної організаційно-правової форми з метою протизаконно скасувати усі попередні правочини щодо Фонду, належно зареєстрованого як  громадська організація;

5)   лист Данова А.А. від 21.11.2016 № 578-3-34/04/3-8, яким «заперечується» попереднє подання статутних  документів Фонду на державну реєстрацію та здійснюється свідоме приховування масових злочинних зловживань у сфері державної реєстрації.

Даний  злочин початково був  скоєний 07.09.2016 року посадовими особами Головного управління державної реєстрації в Запорізькій області спочатку під безпосереднім керівництвом Нікітенка С.В., а продовжує здійснюватися виключно завдяки порушення присяги і злочинного використання державної влади  з використанням  інших залежних і пов’язаних осіб на державній службі, де їхню протиправну і абсолютно протизаконну діяльність  організовує, приховує і прикриває Данов А.А., який на високій державній посаді злочинно зловживає державною владою і здійснює свідоме приховування організованої злочинної діяльності своїх підлеглих, що базується на жахливій корумпованості і корисливості обласного управління юстиції.

Всі вище вказані організовані злочинні дії і свідома бездіяльність (саботаж) здійснюються організовано, свідомо і зумисно, з грубим порушенням присяги державного службовця та чинного вітчизняного і міжнародного законодавства (дивитись детальне обґрунтування в скарзі Фонду № 12 від 05.10.2016), з метою запровадження державного терору в сфері державної реєстрації, з застосуванням злочинної людиноненависницької ідеології і пропагандою та використанням символіки забороненого законом комуністичного тоталітаризму, з очевидною метою знищення української нації і громадської діяльності українців, для забезпечення подальшої окупації  України колаборантами і зрадниками на державній службі.

Не можна виключати і фактор примітивної помсти за те, що Фондом було виявлено і висвітлено на офіційному сайті абсолютно антиукраїнську сутність чиновників обласного управління юстиції, які люто ненавидять усе українське в Україні і в своїх снах мріють про повернення до комуністичного «червоного» терору  з  застосуванням «бєспрєдєла» в усіх сферах життя, а Фонду в такий спосіб намагаються помститися і за рахунок  власних масових зловживань роблять спробу  злочинно припинити нашу громадську діяльність, завдавши при цьому непоправної матеріальної і моральної шкоди Фонду та його членам.

Враховуючи все вище викладене і додане та керуючись ст.ст. 1,2,3, 6, 11, 28-30 КК України, ст.ст. 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 55, 56, 214,215 КПК України,                                                        

                                                          ПРОШУ:

1.  Негайно прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення посадовими особами обласного управління юстиції в Запорізькій області  Дановим А.А., Нікітенком С.В., Пилипенко Д.Ю., Ніколаєвою  Г.Є. спільно з державним реєстратором  Цап О.В. та начальником  облстатуправління М.Шейко  групового злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені  пам’ятку про процесуальні права та обов’язки.

2.   Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове  розслідування у формі досудового слідства за вчинення Дановим А.А., Нікітенком С.В., Пилипенко Д.Ю., Ніколаєвою  Г.Є., спільно з державним реєстратором  Цап О.В. та начальником  облстатуправління М.Шейко  дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 364 ч. 1, ст. 366 ч. 1  та ч. 2 ст. 436.1  Кримінального Кодексу України.

3.  Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вище вказаного  злочину.

Додаток з завіреними  копіями:

1)  Звернення Фонду № 7 від 07.09.2016 року – на 1 арк.;

2)  скарга Фонду № 12 від 05.10.2016 року – на 7 арк.;

3)  фальсифікована виписка з ЄДР від 07.09.2016, видана 08.09.2016 з апостилем – на 1арк. А3;

4)  титульний аркуш  Статуту Фонду за 1995 - 2001 – на 1 арк.;

5)  прошитий і скріплений печаткою примірник  нової редакції Статуту Фонду на 10 (десяти) арк.;

6)  доповнення до Статуту від 04 грудня 1996 року, що підтверджує державну реєстрацію і статус  громадської правозахисної організації з 1996 року – на 1 арк.;

7)  довідка з ЄДРПОУ № 2552 від 11.06.96 р., що підтверджує статус громадської організації – на 1 арк.;

8)  свідоцтво № 0029 від 27.11.1998 р. про державну реєстрацію благодійної діяльності Фонду – на 1 арк.;

9)  акт № 10 від 27.09.2016 про порушення і обмеження прав на звернення – на 1 арк.;

10)  копія листа Данова А.А. № 578-3-34/04/3-8 від 21.11.2016 року – на 6 арк.;

11)  лист Нікітенка С.В. до Цап О.В. від 21.09.2016 № 04/20/506 – на 1 арк.;

12)  лист Нікітенка С.В. до Цап О.В. від 15.11.2016 № 04/20/688 – на 1 арк.;

13)  лист держреєстратора Цап О.В. від 09.12.2016 № 04/02/07 – на 1 арк.;

14)  лист начальника облстату М.Шейко від 02.11.2016 № 06/09/1176  – на 1 арк.;

15)  виписка з ЄДР серії ААВ № 027907 від 03.06.2013 року – на 1 арк.;

16)  рішення від 03.09.2016 р. про доповнення Статуту Фонду і викладення його в новій редакції – на 1 арк.;

17)  рішення Гуляйпільської міськради № 6  від 02.12.2015 про перейменування вулиць – на 1 арк.;

Всього додатку: на  37  арк..

 

Засновник і президент Фонду                                                              С.П.Стеценко


Вернуться назад