Главная > Заяви, звернення > Скарга прокурору на злочинні дії органів прокуратури. Тест на вошивість

Скарга прокурору на злочинні дії органів прокуратури. Тест на вошивість


7-01-2017. Разместил: Admin
Скарга прокурору на злочинні дії органів прокуратури. Тест на вошивість

 

 

04.01.2017           2                                  Прокурору Запорізької області 

                                                                Романову Валерію Петровичу персонально !

                                                                вул. Матросова, 29а, м. Запоріжжя, 69057 

 

СКАРГА

на злочинні дії органів прокуратури

 

1. Виконуючи свої правозахисні функції і статутні завдання по захисту людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, Таврійський благодійний фонд милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонд), по фактам вчинення організованої злочинної діяльності посадовими особами управління юстиції в Запорізькій області під безпосереднім керівництвом Данова А.А., змушений був звернутися до Вас з відповідною заявою про вчинення групового злочину, який кваліфікується відповідно ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 436.1 КК України.

2.  Як незаперечно підтверджують документи і  повідомлення про вручення, моя заява про вчинення злочину № 23 від 17.12.2016 року з документальним підтвердженням завершеного злочину на 37 аркушах,  була  одержана обласною прокуратурою 23 грудня 2016 року і знаходилася в керованій  Вами прокуратурі на протязі 5 (пяти) днів без жодного руху і без жодних належних дій, що передбачені законом.

Так згідно ст. 214 КПК України:

1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, направивши потім дану справу за підслідністю слідчому СБУ.

2.  Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

3. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

            3.  Грубо порушивши УСІ  вище вказані правові норми ст. 214 КПК України і не здійснивши належного внесення даних про здійснений тяжкий груповий злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, підлеглий  Вам  прокурор  Р.Артеменко через 5 днів бездіяльності протизаконно  переадресував мою заяву про вчинення злочину … до Запорізької місцевої прокуратури № 1, де так само з грубим порушенням ст. 214 КПК України, без жодного належного розгляду і знову без внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, мою заяву було  злочинно  знову  переадресовано … до Олександрівського відділу поліції  Дніпровського  ВП  ГУНП в  Запорізькій області,  усвідомлюючи, що поліції такі справи взагалі не підслідні, а без належного внесення до Єдиного реєстру –  здійснення подальшого досудового розслідування  не допускається.

4.  Згідно ч. 2 ст. 216 КПК України, дана справа про скоєння групового злочину, що кваліфікується по ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 436.1 КК України,  за  визначеною законом підслідністю має розглядатися виключно слідчими служби безпеки, а не національної поліції. Про це без сумніву знають підлеглі Вам прокурори Р.Артеменко і І.Бутенко. Але в результаті очевидної корупції, підлеглі Вам прокурори Р.Артеменко і І.Бутенко здійнили службовий злочин і своїми протизаконними діями злочинно приховали скоєння тяжкого групового злочину посадовими особами управління юстиції під безпосереднім керівництвом Данова А.А.

Враховуючи все вище викладене і додане та керуючись ст.ст. 1,2, 3, 6, 11, 28-30 КК України, ст.ст. 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 55, 56, 214, 215, 216  КПК України,                                                        

                                                                           вимагаю:

1. Забезпечити Вашим наказом НЕГАЙНЕ витребування і повернення з Олександрівського відділку поліції та невідкладну реєстрацію в прокуратурі моєї заяви про вчинення посадовими особами  головного  управління юстиції в Запорізькій області  Дановим А.А., Нікітенком С.В., Пилипенко Д.Ю., Ніколаєвою  Г.Є. спільно з державним реєстратором  Цап О.В. та начальником  облстатуправління М.Шейко  групового тяжкого  злочину з обов’язковим внесенням даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені  пам’ятку про процесуальні права і обов’язки.

2. Розпочати за поданою мною заявою про вчинення злочину досудове  розслідування у формі досудового слідства за вчинення Дановим А.А., Нікітенком С.В., Пилипенко Д.Ю., Ніколаєвою  Г.Є., спільно з державним реєстратором  Цап О.В. та начальником  облстатуправління М.Шейко  дій, які мають незаперечні документальні докази  завершеного  групового злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366   та ч. 2 ст. 436.1  Кримінального Кодексу України, направивши справу за  підслідністю  до Служби безпеки України.

3. Підлеглих Вам прокурорів Р.Артеменко і І.Бутенко відсторонити від виконання службових повноважень  і притягнути до відповідальності по ч. 3 ст. 364 КК України за свідоме порушення присяги, зловживання владою і службовим становищем.

 

Додаток з завіреними  копіями:

Копія листа з обласної прокуратури № 04/2/2-р від 27.12.2016 за підписом Р.Артеменко;

Копія листа з Запорізької місцевої прокуратури № 1 від 28.12.16 за підписом І.Бутенко.

 

Всього додатку: на 2  арк..

 

Засновник і президент Фонду                                                              С.П.Стеценко


Вернуться назад