Главная > Заяви, звернення > ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ-ПРЕТЕНЗІЯ обласному прокурору

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ-ПРЕТЕНЗІЯ обласному прокурору


3-02-2017. Разместил: Admin
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ-ПРЕТЕНЗІЯ обласному прокурору

 

31.01.2017         5                            Прокурору Запорізької області 

                                                           Романову Валерію Петровичу персонально !

                                                           вул. Матросова, 29а, м. Запоріжжя, 69057 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ-ПРЕТЕНЗІЯ

 

1.  Виконуючи свої правозахисні функції і статутні завдання по захисту людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, Таврійський благодійний фонд милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонд), по фактам вчинення організованої злочинної діяльності посадовими особами Головного управління юстиції в Запорізькій області під безпосереднім керівництвом Данова А.А., змушений був звернутися до Вас  з відповідною заявою про вчинення групового злочину , який кваліфікується відповідно ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 436.1 КК України.

2.  Як незаперечно підтверджують документи і  повідомлення про вручення, моя заява про вчинення злочину № 23 від 17.12.2016 року з документальним підтвердженням завершеного злочину на 37 аркушах,  була  одержана обласною прокуратурою ще 23 грудня 2016 року, але на протязі наступних 40 діб (!) в керованій Вами прокуратурі до цього часу нічого не вирішується і не повідомляється про виконанняобов’язку кожного прокурора внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, направивши потім дану справу за підслідністю слідчому СБУ.

3.  Про явно організовані злочинні зловживання Ваших підлеглих, що з очевидно  власних та інших корисливих інтересів не виконують своїх обов’язків і свідомо приховують організовану злочинну діяльність в органах державної влади та скоєний тяжкий службовий злочин,  мені довелося повідомляти Вам персонально у відповідній скарзі № 2 від 04.01.2017 року на злочинні дії органів прокуратури. Але так як подібні звернення не могли оминути особистої уваги обласного прокурора,  з очевидно Вашого наказу, ця скарга знову  була злочинно «спущена» до Запорізької місцевої прокуратури № 1 без порушення дисциплінарного провадження і без виконання обов’язку прокуратури внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, в результаті чого підлеглими Вам прокурорами здійснюється довготривале свідоме і зумисне перешкоджання в початку розслідування скоєного групового тяжкого злочину.

4.  Відповідно до ст. 40  Конституції України кожен має право на особисте звернення до посадових осіб державної влади, які зобов’язані належно розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.  Ці конституційні права і гарантії відповідно до ст. 64 Конституції  не можуть  бути обмежені  навіть у військовий  або надзвичайний час.  Крім того, згідно до статті 7 Закону України Про звернення громадян,  забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення, забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються,  а звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов'язковому прийняттю та розгляду.

Закон  України Про звернення громадян  в статті 19 також чітко визначає обов’язки органів державної влади, їх керівників та інших посадових осіб щодо розгляду заяв чи скарг, які в межах своїх повноважень  зобов'язані:

       об'єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви чи скарги;

       скасовувати  або змінювати оскаржувані рішення у випадках, передбачених законодавством України, якщо вони не відповідають закону або іншим нормативним актам, невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням;

       забезпечувати поновлення порушених прав, реальне виконання прийнятих у зв'язку з заявою чи скаргою рішень;

       письмово повідомляти громадянина про результати перевірки заяви чи скарги і суть прийнятого рішення;

       вживати заходів щодо відшкодування у встановленому законом порядку матеріальних збитків, якщо їх було завдано громадянину в результаті ущемлення його прав чи законних інтересів;

       вирішувати питання про відповідальність осіб, з вини яких було допущено порушення;

       не допускати безпідставної передачі розгляду заяв чи скарг іншим органам;

       особисто організовувати та перевіряти стан розгляду заяв чи скарг громадян, вживати заходів до усунення причин, що їх породжують, систематично аналізувати та інформувати населення про хід цієї роботи.

5.  Так як на протязі 40 діб мені нічого не повідомляється про  внесення  відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань,  що має вирішуватися на протязі однієї доби, а в результаті скоєного групового тяжкого злочину здійснено зміну організаційно-правової форми Фонду і примусову  реорганізацію  без відома і згоди Фонду та його засновника, де Ваші  дії і бездіяльність спрямовані на продовження вже скоєного тяжкого злочину без   виконання обов’язку прокуратури внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати належне розслідування про те хто саме і  коли саме здійснив  в насильницький  спосіб подібну зміну організаційно-правової форми Фонду,  виключно з метою відновлення законності і  правопорядку, на підставі  ст.ст. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 24, 27 Закону України «Про інформацію» ,  ст..ст. 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 19, 20, 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації»,    вимагаю забезпечити НЕГАЙНЕ,  але не пізніше чим   у 5-денний строк надання  Фонду достовірної, точної та повної інформації  і повідомити:

1)      Хто саме в керованих Вами органах прокуратури винен в злочинному невиконанні обов’язку кожного прокурора  внести на протязі 24 годин відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, щоб розпочати належне розслідування тяжкого злочину;

2)      Чи здійснювалися Вами якісь заходи для вирішення в законному порядку моїх звернень, або належні заходи для відсторонення винних осіб від виконання своїх службових обов’язків та усунення від державної служби і влади, а якщо здійснювалися, то які і коли та до яких осіб.

3)      Надати відповідь з Вашим особистим підписом для встановлення причетності або непричетності до організовано злочинності в органах державної влади.

 

Вся вище згадана інформація безпосередньо стосується порушених прав і свобод Фонду та необхідна для притягнення до кримінальної відповідальності осіб, винних у дискримінації і масових злочинних зловживаннях. Запитувану інформацію вимагаю надіслати НЕГАЙНО мені на адресу Фонду, але не пізніше чим  у 5-денний строк .

В разі Вашого чергового ухилення від виконання своїх службових обов’язків чи ненадання повної і достовірної інформації, матиму всі підстави вважати Вас співучасником тяжкого групового  злочину і відповідальним та безпосередньо причетним до вже скоєного і продовжуваного групового тяжкого злочину.

Крім того,  наголошую, що у відповідності до статей  1, 11 Європейської конвенції з прав людини , здійснення  моїх прав  через Фонд  не підлягають  жодним  обмеженням, а згідно до ст..ст. 1, 2, 3, 4, 5, 13, 14, 19, 20, 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом обов’язкового надання інформації за запитами громадян чи юридичних осіб, а розпорядники  інформації, які  володіють  інформацією, зобов'язані надавати безперешкодно і безкоштовно достовірну, точну та повну інформацію на  вимогу осіб, яких вона стосується. При цьому  абсолютно усі      розпорядники     інформації    незалежно     від нормативно-правового акта,  на підставі  якого  вони діють,  при вирішенні  питань щодо доступу до інформації мають керуватися цим Законом.

                                                                   

Засновник і президент Фонду                                                             С.П.Стеценко



Вернуться назад