Главная > Заяви, звернення > Генеральному прокурору України: Скарга на організовані злочинні дії

Генеральному прокурору України: Скарга на організовані злочинні дії


14-03-2017. Разместил: Admin
Генеральному прокурору України:  Скарга на організовані злочинні дії

09.03.2017             8                                Генеральному прокурору України  

                                                                 Луценку Юрію Віталійовичу персонально !

                                                                вул. Різницька, 13/15, м. Київ,01011 

 

СКАРГА

на організовані злочинні дії органів прокуратури

1. Виконуючи свої правозахисні функції і статутні завдання по захисту людини української нації від будь-яких форм і проявів дискримінації її прав і свобод, Таврійський благодійний фонд милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонд), по фактам вчинення організованої злочинної діяльності посадовими особами управління юстиції в Запорізькій області під безпосереднім керівництвом Данова А.А., змушений був звернутися до прокурора Запорізької області Романова В.П.   з відповідною заявою № 23 від 17.12.2016 року про вчинення групового тяжкого злочину, який кваліфікується відповідно ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 436.1 КК України (дивитись додаток).

2.  Як незаперечно підтверджують документи і  повідомлення про вручення, моя заява про вчинення злочину № 23 від 17.12.2016 року з документальним підтвердженням завершеного злочину на 37 аркушах, була  одержана обласною прокуратурою ще 23 грудня 2016 року і знаходилася в керованій Романовим В.П. прокуратурі Запорізької області на протязі 5 (пяти) днів без жодного руху і без жодних належних дій, що передбачені законом.

Так згідно ст. 214 КПК України:

1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, направивши потім дану справу за підслідністю слідчому СБУ.

2.  Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

3. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

4. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.

3.  Грубо порушивши УСІ  вище вказані правові норми ст. 214 КПК України і не здійснивши належного внесення даних про здійснений тяжкий груповий злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань, підлеглі обласного прокурора   Романова через 5 днів бездіяльності спочатку   переадресували мою заяву про вчинення злочину … до Запорізької місцевої прокуратури № 1, де так само з грубим порушенням ст. 214 КПК України, без жодного належного розгляду і знову без внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, мою заяву було злочинно  знову  переадресовано … до Олександрівського відділу поліції  Дніпровського  ВП ГУНП  в  Запорізькій області,  усвідомлюючи, що поліції такі справи взагалі не підслідні, а без належного внесення до Єдиного реєстру –  здійснення подальшого досудового розслідування  поліцією –  взагалі не допускається.

4.  Згідно ч. 2 ст. 216 КПК України, дана справа про скоєння групового злочину, що кваліфікується  по  ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 436.1 КК України,  за  визначеною законом підслідністю має розглядатися виключно слідчими служби безпеки, а не національної поліції. Про це без сумніву знає обласний прокурор Романов і його підлеглі прокурори. Але в результаті очевидної корупції, по очевидній вказівці Романова В.П., підлеглі йому прокурори Р.Артеменко і І.Бутенко здійснили свідомо тяжкий службовий злочин і своїми протизаконними діями злочинно приховали скоєння  тяжкого групового злочину посадовими особами управління юстиції під безпосереднім керівництвом начальника обласної юстиції Данова А.А..

5.  В результаті подальших звернень Фонду, виявилося, що жодних належних дій згідно статей 214, 216 КПК України прокурор області Романов В.П. не вживав на протязі майже трьох місяців, в результаті чого керовані ним прокурори організованими злочинними діями під керівництвом обласного прокурора спрямували мою заяву до органів міліції, яка їм не належить за встановленою законом підслідністю, а щоб організовано злочинна діяльність в органах юстиції і скоєний тяжкий злочин продовжувався, «слідство» проводиться не належними органами по абсолютно не законно порушеній кримінальній справі і лише по одній статті Кримінального кодексу, де  слідчий не має жодних законних прав на проведення досудового слідства, а до організованої антидержавної злочинної діяльності під керівництвом Романова В.П. продовжують злочинно «підключатися» підлеглі йому прокурори, що приховують організовану злочинну групу злодіїв, українофобів і колаборантів в Запорізькій обласній юстиції.

Враховуючи все вище викладене і додане та керуючись ст.ст. 1,2, 3, 6, 11, 28-30 КК України, ст.ст. 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 55, 56, 214, 215, 216  КПК України,                                                       

вимагаю:

1. Забезпечити  Вашим наказом НЕГАЙНЕ витребування і скасування протизаконного кримінального провадження № 12017080020000472, повернення його матеріалів з Олександрівського відділку поліції та невідкладну належну реєстрацію в органах прокуратури  моєї заяви про вчинення посадовими особами головного  управління юстиції в Запорізькій області  Дановим А.А., Нікітенком С.В., Пилипенко Д.Ю., Ніколаєвою  Г.Є. спільно з державним реєстратором  Цап О.В. та начальником  облстатуправління М.Шейко  групового тяжкого  злочину з обов’язковим внесенням даних до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені  пам’ятку про процесуальні права і обов’язки.

2. Розпочати за поданою мною заявою про вчинення злочину досудове  розслідування у формі досудового слідства за вчинення Дановим А.А., Нікітенком С.В., Пилипенко Д.Ю., Ніколаєвою  Г.Є., спільно з державним реєстратором  Цап О.В. та начальником  облстатуправління М.Шейко дій, які мають незаперечні документальні докази  завершеного групового злочину, передбаченого ч. 3 ст. 364, ч. 1 ст. 366   та ч. 2 ст. 436.1  Кримінального Кодексу України, направивши далі справу за підслідністю  до Служби безпеки України.

3.  Підлеглих Вам прокурорів Романова В.П., Шаповалова А., Р.Артеменко, І.Бутенко, Бондаренко Н.М.,  НЕГАЙНО відсторонити від виконання службових повноважень  і притягнути до відповідальності за свідоме порушення присяги, злочинне зловживання владою і службовим становищем як співучасників скоєного тяжкого злочину.

Додаток з завіреними  копіями:

1)      Заява Фонду № 23 від 17.12.2016 року про вчинення злочину на 7 арк.;

2)      лист з обласної прокуратури № 04/2/2-р від 27.12.2016 за підписом Р.Артеменко;

3)      лист з Запорізької місцевої прокуратури № 103р від 28.12.16 за підписом І.Бутенко;

4)      лист з Запорізької місцевої прокуратури № 130-1424-17 від 13.02.17 за підписом Бондаренко Н.М.;

5)      лист з обласної прокуратури № 04/2/2-4168-94 від 20.12.2017 за підписом А. Шаповалова.

 

Всього додатку: на 12 арк..

 

Засновник і президент Фонду                                                              С.П.Стеценко


Вернуться назад