Главная > Новини > Ментівсько-поліцейський ТЕРОР ЗРОСТАЄ !

Ментівсько-поліцейський ТЕРОР ЗРОСТАЄ !


26-11-2015. Разместил: Admin
Ментівсько-поліцейський  ТЕРОР ЗРОСТАЄ !

У Києві заблокований злочинний відділок МВС, де знайдено докази незаконного  стеження за активістами і учасниками Майдану та воїнами АТО для їх переслідування ! 
Як повідомляється в соціальних мережах, 25 жовтня патріоти  і  активісти С14 заблокували  вестибюль Подільського ТВМ міліції. В цьому відділі міліції було виявлено документи, які свідчать про продовження незаконного стеження та незаконного переслідування активістів з боку репресивних органів Авакова.

Отримавши докази  продовження  і  нарощування репресій з боку так званих старих міліцейських і «нових»  поліцейських  «правоохоронців»,  активісти прикували  себе до стін приміщення міліції, вимагають приїзду міністра МВС Арсена Авакова та його заступника Василя Паскала, яких безпосередньо пов`язують із організацією незаконного стеження та переслідування.

Бійці-добровольці, які пройшли бої  в зоні АТО в різних секторах, в тому числі в Донецькому аеропорті, вимагають явки міністра Авакова.  Вони висловлюють своє обурення тим, що поліція займається стеженням за добровольцями в той час як нелюстровані менти часів Януковича пролазять в поліцію. Це і Паскал, і слідчий-сепаратист Козлов з Києва, і десятки інших прикладів.

Також  активісти С14 вивісили на стенді МВС тих осіб, яких реально варто розшукувати сучасній поліції замість майданівців та бійців АТО, з якими хоче розправитися нелюстроване керівництво силового апарату старої міліції.

На заклик активістів протесту  на вулиці  поступово зростає натовп людей,  невдоволених  антинародними і  репресивними  діями  вірних псів  злочинного режиму.  Біля  входу в міліцейський  відділок  з’явилися шини, що  символізують  Майдан.

Активісти закликають усіх, хто хоче раз і назавжди зупинити ментовський незаконний терор проти українців, приїхати до відділку міліції  на Виноградарі по вулиці Гонгадзе, 8  та  долучитися до них. 

 

У відділку поліції на стенді розшуку як найбільш небезпечних терористів розміщено список з двадцяти осіб. Серед них майже всі учасники Революції та багато чинних співробітників полку МВС, які приймали участь в АТО, воювали в Станиці Луганській, під Горлівкою та поблизу Волновахи. Це Сергій Бондар, Яциняк Маркіян, Малець Назар, Войтко Олександр, Кирило Бабенцов, Євген Карась. Згадано в репресивному списку Ігоря Швайка - керівника взводу батальйону Кульчицького, який був в числі самих перших добровольців на війну. Кирило Бабенцов - керівник відділення, який воював у Пісках, отримав поранення під Донецьким аеропортом, приймав участь у розвідувальних операціях поблизу Станиці Луганської. Олександр Войтко - доброволець, співробітник полку МВС, який вже більше року приймає участь в АТО, раніше працював журналістом-міжнародником на ″5 каналі″. Євген Карась - боєць батальйону ″Гарпун″, проти якого фабрикують справу як учасника замаху на покійного Олеся Бузину.
Двох активістів - Андрія Медведька та Дениса Поліщука вже кинуто до в`язниці. Проти них фабрикують справу по убивстві Бузини. В той же час зібрані Медведьком свідчення міліціонерів  по викраденнях людей співробітниками МВС під час революції, ніхто розслідувати не збирається.

Контактний телефон активіста з місця подій - 0734883001

Знаковість відділка по вулиці Гонгадзе нагадує нам, що убитий співробітниками МВС Георгій Гонгадзе нічому не навчив систему. Працівники кримінальної розвідки МВС, яких в час Майдану очолював Василь Паскал, продовжували викрадати і нападати на активістів, стежити за ними та їхніми машинами. Як відомо саме працівники МВС цього відділу готували викрадення Ігоря Луценка та убитого Ігоря Вербицького, побиття Тетяни Чорновіл та спалення авто активістів  Автомайдану, Олександра  Данилюка, Віктора ПОштаря.  Ні  Паскал,  ні  співробітники,  що  брали участь у  нападах --  не звільнені,  але готуються  репресії  проти  добровольців  та  майданівців.


Репост!  Люди підтягуйтесь !  Київ,  Гонгадзе, 8. 

http://livestream.com/accounts/16051766/events/4538389 - СТРІМ З РУВС

Хронологічно

Джерело: C14 news

Станіслав Стеценко / Mahno.info


Вернуться назад