Главная > Новини > Поширюємо Резолюцію спілки активістів Майдану

Поширюємо Резолюцію спілки активістів Майдану


15-12-2014. Разместил: Admin

 

Поширюємо Резолюцію Громадської організації
«Українська спілка активістів Майдану «Нескорені»


ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ДЕПУТАТАМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ


РЕЗОЛЮЦІЯ


       Шановні можновладці!
       Ми, громадяни України, які під час Революції Гідності пролили свою кров за майбутнє нашої держави, вимагаємо від Вас неухильного виконання наших ультимативних вимог:
       1. До 20 лютого 2015 року завершити всебічне та об’єктивне розслідування злочинів під час масових акцій громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року та покарати всіх винних.
       2. До закінчення першої сесії Верховної Ради України восьмого скликання внести відповідні зміни до законодавства й надати постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року статус учасника бойових дій.
       3. До 01.01.2015 року закласти в Державному бюджеті на 2015 рік фінансування у повному обсязі Закону України №745-VII «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей».
Уряду невідкладно ухвалити Порядок призначення і виплати державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту, що було передбачено вищезазначеним законом.
       4. Нагородити Орденом «Героїв Небесної Сотні» та іншими державними нагородами поранених майданівців та медиків, волонтерів, активістів, які героїчно рятували нас під кулями снайперів.
       Виконання Вами цих вимог засвідчать Вашу реальну небайдужість до долі українських патріотів, які залишили своє здоров'я на Майдані в боротьбі за кращу Україну.
       У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право діяти по-майданівськи, вважаючи Вас антинародною владою.
       Слава Україні! Слава Героям України!


Затверджено Зборами постраждалих майданівців
13 грудня 2014 року
м. Львів, проспект СвободиВернуться назад