Главная > Новини > Вовків спіймають і шкуру здеруть

Вовків спіймають і шкуру здеруть


30-05-2016. Разместил: Admin
Вовків  спіймають і шкуру  здеруть

Вовк ягнят ловить – ловить,  але колись і вовка візьмуть та й спіймають, а шкуру здеруть. Саме ця українська приказка доречна до  подій, що розгортаються  все ширшим фронтом навколо  осатанілого путінського режиму Кремля та його друзів і поплічників.  Так   на сайті Білого Дому американці розмістили громадську петицію про відключення РФ від SWIFT, а також про притягнення Путіна і його компанії  до кримінальної відповідальності у Гаазі. 

Ця петиція   починається так:

«Зупиніть бандитів Кремля !!! Притягнути Путіна і його прибічників, які тероризують Росію і світ до правосуддя !

Ми, громадяни США і світу, вимагаємо адміністрацію США вжити всіх необхідних заходів, для знищення корупційного режиму Кремля і притягнути їх до відповідальності.

Володимир Путін це людина що замовила вбивства опозиційних сил Росії. Він також є спонсором  міжнародних терористичних груп, він злодій та корумпований політик

Ми просимо повного розслідування злочинів Кремля, запровадити санкції проти всіх російських  урядовців, відключити Росію від SWIFT, а також ввести ембарго на торгівлю нафтою і іншими продуктами з Росії.

Крім того, ми просимо заарештувати Путіна, Медведєва, Шойгу, Лаврова  та всіх інших, причетних до знищення цивільного літака BOEING (MH-17) над Донбасом в липні 2014 року і довести справу  до Гаазького суду.»

Щоб документ офіційно розглянули в Адміністрації президента США, він має впродовж місяця набрати 100 тисяч підписів прибічників

Петицію зареєстровано на сайті 22 травня. Збір підписів триватиме до 21 червня.

https://petitions.whitehouse.gov/ ©

Ця петиція так чи інакше торкнеться і України, де усі державні органи влади злочинно окуповані прибічниками світового терориста Путіна.

Олігархічно-кримінальна окупація України, що діє спільно з Путіним проти України і українців – МАЄ  БУТИ  ОДНОЗНАЧНО ЗНИЩЕНА !

Світ не мовчить і діє !  Підтримай і поширюй !  

РАЗОМ –  ПЕРЕМОЖЕМО  ЗЛО !

Джерело:  http://voi.com.ua/news/445404/

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад