Главная > Новини > Україна – НАТО: Катастрофічні наслідки для агресивної Москви (+Відео)

Україна – НАТО: Катастрофічні наслідки для агресивної Москви (+Відео)


24-07-2016. Разместил: Admin
Україна – НАТО: Катастрофічні наслідки для агресивної Москви.

Після саміту НАТО у Варшаві,  ситуація для Расєї  кардинально змінилася  і має   катастрофічні наслідки зовсім  в  недалекому майбутньому. Але чи не головний результат саміту НАТО –  публічне оформлення  готовності Альянсу відповідати адекватно на кинутий йому виклик з боку агресивної  Расєї, а остання вперше після довгого часу відкрито визнавалася в якості ворога.

За два роки кривавої «гібридної» війни в Україні агресивному Кремлю вдалося переконати ЄС,  всі без виключення країни НАТО та й увесь світ в тому, що Расєя є агресивною  країною,  котрій не можливо довіряти. Саме тому у Варшаві 100% учасників саміту підтримали  політику  стримування Расєї.

«Ми бачимо Росію, котра хоче використовувати воєнну силу проти суверенної держави  в Європі, з агресивними діями проти України, незаконною анексією Криму», − заявив зокрема генсек НАТО Йєнс Столтенберг в перший день саміту.

Читайте також: Підготовка  до світової війни завершується.  Залишилося визначити дату

Окрім протидії російській загрозі, НАТО зробило ряд  кроків по боротьбі з тероризмом (Сірія, Афганістан), НАТО уперше з часів "Холодної війни" розміщує у Європі військові частини, а військові сили Альянсу будуть використовуватися також для перешкоджання нелегальній міграції  в Європу на її південних берегах.

При наявності московської  загрози, ЄС не буде створювати власну армію, а замість цього ще більше посилить співпрацю з НАТО.

Для цього  ЕС і НАТО підписали декларацію про активізацію співпраці по забезпеченню безпеки в Європі і спільній протидії викликам «з півдня і сходу». Під сходом розуміється загроза від Расєї, а під півднем –  потоки мігрантів з Ближнього Сходу і Азії. 

Читайте також:  РАША ГУДБАЙ ! ВСЕ РАНІШЕ ВАМИ НАГРАБОВАНЕ – РОЗГРАБУЄТЬСЯ (відео)

Окремим пунктом в підписаній угоді йде мова про координацію допомоги ЄС і НАТО Україні.  Данний  пункт,  судя по всьому, не став публічним, про це журналістам на умовах анонімності розповів чиновник Альянсу, залучений до підготовки документу. «Геополітична ситуація змінилася і саме це стало причиною  для того, щоб підвищити рівень співпраці», − зауважив він. При цьому пакет допомоги для України  взагалі не має аналогів і як  повідомляється у сюжеті ТСН.Тиждень, українці повернулись до Києва із саміту НАТО у Варшаві переможцями з безпрецедентним як для країни, яка не є членом Альянсу, пакетом допомоги і новим статусом розширеного партнера НАТО.

У підписаному у Варшаві пакті слід визначити найбільш помітні пункти:

- пакет допомоги Україні під назвою «КПД» містить аж 40 нових напрямків під які дадуть і гроші, і технології;

- країни НАТО не визнають і не будуть визнавати анексію Криму;

- прямо сказано: Росія продовжує роздмухувати нестабільність на Сході України, що призвело до втрати майже 10 тисяч життів на Донбасі.

Така суттєва конкретика вказує на те, що НАТО не має наміру повертатися до колишніх відносин з агресивною Московщиною і повністю підтримує Україну, у співпраці  вирішуючи  питання  обороноздатності України.

Читайте також: У НАС  Є СПРОМОЖНІСТЬ  ВСЕ ЗДОЛАТИ  і ПЕРЕМОГТИ !

НАТО розпочало  суттєве  укріплення  східного флангу Альянсу, розміщуючи там нові озброєння і війська.

"Ми збільшуємо нашу військову  присутність в Балтійський країнах (Латвія, Литва і Естонія) та в Польщі, але, без сумніву, це є реакцією на те, що Росія зробила в Україні. Ніхто не говорив про військову присутність до України, до незаконної анексії Криму. Те, що ми робимо, спрямоване на оборону, пропорційну і повністю відповідну нашим міжнародним зобов’язанням», − підкреслив Столтенберг на саміті.

Спільні військові навчання країн-учасниць НАТО Baltops-2016 в Польщі.

Зокрема, в цих країнах на ротаційній основі будуть  розміщені 4 батальйони. Так в Польщі буде розміщений американський контингент (до 10 тисяч чоловік).  «Якщо буде необхідно, вже в 2017 році ми будемо мати на своїй території 10.000 військових НАТО, переважно американських солдат. 5000 будуть розміщені в Щецині. Крім того, за два роки буде відкрита база ПРО в Редзиково», −  заявив  Міністерства іноземних справ Польщі  Вітольд Ващіковський.

В Естонії (Таппа) буде базуватися  батальон  з  Великобританії,  в Литві  – в Рукле, німецький підрозділ, а в Латвії − в Айнанжи, розміщуватимуться канадці.

Крім того, збройні сили Канади нададуть один фрегат, котрий буде проводити оперативні завдання  військово-морських сил НАТО в регіоні, а також направить до 6 винищувачів СF-18 для проведення періодичного спостереження і організації повітряної поліційної діяльності в Європі. Судячи з заяв прем’єр-міністра Джастіна Трюдо, для Канади це буде найбільшою  військовою присутністю в Європі за останні більш як десяток років.

Протиракетна парасолька ЄС

Система протиракетної оборони НАТО , створена США, перейшла в стан первинної  бойової готовності, коли  кораблі  США в Іспанії, перехоплювачі в Румунії і радіолокаційні системи в Турції будуть працювати  як єдина  протиракетна система оборони під командуванням і контролем НАТО. Як вже повідомлялося раніше в засобах масової інформації, 12 травня на румунській базі в Девеселу відбулася церемонія оперативної готовності американського комплексу ПРО «Іджис» наземного базування, а  13 травня в містечку Редзиково а Польщі відбулася церемонія закладки каменю під будівництво бази для аналогічних американських комплексів  ПРО «Іджис». Обидві бази створюються в рамках другого і третього етапів плану США і НАТО по розгортанню європейської  ПРО.

Читайте також:  Попередження про можливу ядерну війну вже в цьому році

 «Підсумки саміту НАТО у Варшаві, зміна формату відносин Україна – НАТО мають для Росії  катастрофічні наслідки в майбутньому. Сьогодні в так званих «ДНР» і «ЛНР» отримано наказ від Кремля тримати максимально жорстку політику по відношенню України, «доки ми щось не придумаємо» », – таку думку висловив в коментарі «Обозрєватєлю» військовий аналітик Олексій Арестович.

Зокрема на питання щодо відмови в обміні полоненими, він пояснив: «А що їм залишається ?  Які у них варіанти ? Полонені –  це їхній останній козир. Вони ж програють». При цьому Арестович пояснив: «Саміт  НАТО має для них абсолютно катастрофічні наслідки в перспективі, тому їм залишається торгувати солдатами, котрі сидять в полоні, і до останнього убиватися на переговорах». І додав при цьому, що «ми у них понабирали полонених за цей місяць».

Читайте також:  Агресивний «русскій мір» в злобі і ненависті йде в небуття (+Відео)  

По його оцінкам, нинішні  обстріли житлових кварталів Горлівки і Донецька переслідують мету «не втратити те, що є», «бити по голові артилерією і говорити, що це прокляті «укропи», і лякати населення інформаційними страшилками. Росіяни, очевидно, просто вже вирахували менталітет жителів Донбасу і прийшли до висновку, що воювати вони не будуть», – відзначив аналітик.

«Ситуація змінилася катастрофічно», – переконаний       Арестович.  «Путін сказав: тримайте максимально жорстку позицію, поки ми за рів рочку не придумаємо, що робити з самітом  НАТО і зі  зміною формату відносин Україна-НАТО. Тому вони і роблять, що вміють».


У Міноборони підбили підсумки саміту НАТО

СЛАВА  УКРАЇНІ !  ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ !  СМЕРТЬ ВОРОГАМ !

Джерело: http://world.lb.ua/news/2016/07/09/339828_varshavskiy_pakt_kakie_rezultati.html /  http://obozrevatel.com/  /  Україна повернулась з перемогою із саміту НАТО.

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад