Главная > Новини > Титанік Порошенка НАРВАВСЯ на АЙСБЕРГ – музика ще грає, але нижні палуби вже під водою

Титанік Порошенка НАРВАВСЯ на АЙСБЕРГ – музика ще грає, але нижні палуби вже під водою


5-12-2017. Разместил: Admin

Титанік Порошенка НАРВАВСЯ на АЙСБЕРГ –  музика ще грає, але нижні палуби вже під водою


Після того, як генпрокурору Юрію Луценку позавчора остаточно зірвало дах, директор НАБУ Артем Ситник вирішив не чекати коли той прийде до тями і першим рейсом вилетів до Вашингтона. У столиці США на пана Ситника вже чекали його колеги із Федерального бюро розслідувань (ФБР).

Відтак розборки між СБУ, ГПУ і НАБУ відбудуться в США, а слідчі ФБР довідались в деталях про зрив Службою безпеки України і Генпрокуратурою восьми (8 !!!) спецоперацій, які НАБУ спільно розробляли з ФБР.

Наразі нам відомо лише про одну зірвану операцію під прикриттям. Це справа щодо корупційних схем і хабарництва в системі Державної міграційної служби України. Інші сім запланованих спецоперацій під прикриттям НАБУ вирішило припинити після втручання в роботу спецоргану СБУ та Генпрокуратури.

За масштабами скоєних Службою безпеки і Генпрокуратурою збитків Україні –  випадок беспрецедентний в історії спецслужб. Аби зрозуміти і вивчити те, що сталося, Ситник і його американські колеги очікують прибуття до Вашингтону керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького.

Оскільки професійне протистояння українських спецслужб переросло в політичне і міжнародне – до розв'язання цього резонансного конфлікту залучено ще й міністерство закордонних справ України. Його в Сполучених Штатах представлятиме посол України в США Валерій Чалий.

Наразі тяжко сказати, яких результатів досягнуть ці перемовини, адже з кожним днем поведінка Юрія Луценка і Петра Порошенка стає все більше непередбачуваною  і непрогнозованою. Зрозуміло одне – керівництво держави невпинно підриває міжнародну довіру до України і знищує її репутацію в очах цілого світу.

Слід додати, що сьогодні у  Вашингтоні розгорнулись справжні пристрасті навколо скасованого візиту Юрія Луценка в США. Адже прямо зараз у столиці Сполучених Штатів відбувається відкриття Глобального Форуму з повернення активів. Цьогоріч він присвячений чотирьом країнам, одна з них - Україна.

Решта держав представлені на найвищому рівні - генеральні прокурори та міністри юстиції трьох країн беруть участь у головній панелі на відкритті Форуму. Чому у залі немає Юрія Луценка, хоча він до останнього був заявлений у програмі відкриття Форуму? Бо Генеральний прокурор України не прилетів у Вашингтон, а його візит скасовано.

Цікава історія також трапилась з його заступниками, яких Луценко нібито делегував замість себе, але які також в буквальному сенсі «не доїхали» на відкриття. Так Євгеній Єнін має приїхати тільки завтра. Через те, що нібито йому не відкрили вчасно візу.  Замість нього на відкриття вперед відправили іншого заступника генпрокурора –  Дмитра Сторожука, який  здається навіть вилетів з Києва до Вашингтона ще в суботу, але... не долетів. Просто не сів на літак на стиковці у Стамбулі.

Хто ж тепер представлятиме Україну на офіційному відкритті цієї важливої міжнародної події?

Це міг би зробити  директор НАБУ Артем Ситник, або керівник САП Назар Холодницький, яких також запросили на Форум для участі в інших заходах та закритих зустрічах. Але врешті було компромісно вирішено, що це буде.. Валерій Чалий, посол України в США.

Вся ця непристойна ситуація на найвищому міжнародному рівні свідчить лише про очевидне –  КОРУПЦІЯ від шоколадного Петі і його кума-генпрокурора НА НАЙВИЩОМУ  ДЕРЖАВНОМУ  РІВНІ ВИПЛИЛА  і  ПОТРАПИЛА  У  МІЖНАРОДНИЙ  ШТОРМ.

І як  було сказано у коментарях до чергової брехні Луценка та  влучної карикатури Георгія Ключника  на ще поки що генпрокурора  –  Титанік Порошенка тільки що нарвався на айсберг, музика ще грає але нижні палуби вже під водою.

Джерело: Mykola Nikolaus  ; Lusiya Alekseeva ;  Egor Shevtsov 

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад