Главная > Новини > Важливі новини, ЩО ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ

Важливі новини, ЩО ВЕДУТЬ ДО ПЕРЕМОГИ


12-12-2017. Разместил: Admin

Важливі новини, ЩО  ВЕДУТЬ ДО  ПЕРЕМОГИ


Минулого тижня новинами про Саакашвілі були тотально перебиті важливі новини для нашої армії.  Кожна з цих новин цікава, актуальна  й по-своєму важлива, але інформаційний простір, окупований злочинною олігархією, більшою мірою оминув своєю  увагою позитивні новини, які ведуть до перемоги:

1). 5 грудня чотири новенькі й покращені МБАКи (малі броньовані артилерійські катери) отримали імена: «Вишгород», «Кременчук», «Лубни», «Нікополь» і молодих командирів. Цього ж дня відбулись перші навчання броньованих катерів і скоро вони стануть на баланс наших ВМС.

Сьогодні ці катери тестують в акваторії Чорного моря поблизу берегів Одещини. Під час виходів особливу увагу приділяють безперебійній роботі всіх систем і механізмів, живучості та надійності матеріальної частини. Прискіпливо перевіряють морехідні якості катерів під час шторму, швидкість їхнього ходу, маневрені характеристики, можливості енергетичної установки й апаратури навігації. Працівники заводу разом з екіпажами перевіряють роботу рульового, якірного, швартовно-буксирного та леєрного пристроїв, а також герметизацію зовнішнього контуру катерів.

На відміну від своїх попередників — «Аккермана» та «Бердянська», нові катери мають поліпшені тактико-технічні характеристики. Кораблебудівники взяли до уваги побажання й пропозиції військових моряків і втілили їх на практиці.

Поповнення корабельного складу новими бойовими одиницями відбуватиметься й надалі. Наприклад, на київському суднобудівному заводі «Кузня на Рибальському» триває будівництво двох десантно-штурмових катерів типу «Кентавр» для потреб Військово-Морських Сил України.


Більше фото й інформації: http://milnavigator.com.ua/флот-матиме-повноцінний-дивізіон-мал/; http://milnavigator.com.ua/новозбудовані-для-українських-вмс-ка/; https://goo.gl/Ftgk84.

2).  Цього ж дня представники посольства США передали Одеському загону морської охорони кілька десятків комплектів для підводного плавання, комп’ютер, що функціонує під водою, системи аварійного підйому з води, бронежилети для підводного використання. Це обладнання передали відділу спеціальних дій на воді (так званим «прикордонним спецпризначенцям») у рамках проекту міжнародної технічної допомоги. Детальніше про цю новину можна познайомитися тут: (https://www.radiosvoboda.org/a/news/28898469.html).

3). 6 грудня Рада перепідпорядкувала Міноборони Державну спеціальну службу транспорту - і це серйозно полегшить військову логістику.

4). У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в Яворові посол США в Україні Марі Йованович вручила сертифікати на 40 медичних «Хаммерів». Посол США наголосила, що вони допоможуть зберегти Україні її найцінніший ресурс - бійців, відважних та відданих чоловіків і жінок, що захищають свободу своєї держави.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/ato/ssha-peredali-ukrayini-40-medichnih-hammeriv-1056700.html?g=article&m=400223555

5). Директор «НВО "Павлоградський хімічний завод» Леонід Шиман підтвердив, що розробка ОТРК «Грім» уже на фінальній стадії. Новітній оперативно-тактичний ракетний комплекс "Грім” знаходиться на завершальній стадії розробки та протягом року перейде на етап випробувань на полігоні. Як зазначили експерти, ОТРК "Грім” значно посилить оборону нашої держави, адже на базі цього ракетного комплексу можуть бути створені протиракетні, протиповітряні, тактичні та стратегічні засоби оборони. Зокрема, ракети "Грому” зможуть ефективно вражати цілі на відстані у декілька сотень кілометрів і пробивати ворожий протиповітряний захист на 96%. Нагадаємо, що експерти також зазначили, що розробка сучасного високоточного озброєння — це майбутнє України.

Повністю інтерв'ю Шимана тут: http://dniprograd.org/2017/12/06/rozrobka-kb-pivdennogo-otrk-grim-znakhoditsya-na-zavershalniy-stadii_62983

Кожна з цих новин піднімає бойовий дух українців і укріплює непохитну віру в нашу українську перемогу над ворогами.

Україна – ПОНАД УСЕ !

МИ ПЕРЕМОЖЕМО !

Слава Нації ! Смерть ворогам !

Джерело: Роман Кулик ; http://milnavigator.com.ua/флот-матиме-повноцінний-дивізіон-мал/; https://www.radiosvoboda.org/a/news/28898469.html

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад