Главная > Новини > Президент Литви виступила з терміновою заявою щодо України

Президент Литви виступила з терміновою заявою щодо України


6-03-2018. Разместил: Admin

Президент Литви виступила з терміновою заявою щодо України


 

Події в Україні і зокрема від 3 березня, надзвичайна жорстокість та садизм окупаційної тиранії Порошенка, що злочинно діє як кримінальний васал в інтересах агресивної Московщини, викликали закономірні дії з боку міжнародного співтовариства на Генеральній асамблеї ООН.

Так Президент Литви Даля Грібаускайте з високої трибуни ООН виступила з терміновою заявою щодо подій в Україні  і закликала міжнародне співтовариство об’єднатися для того, щоб дати відсіч агресорам, передає Корупція.Інфо

Світове співтовариство повинно знати і не забувати, що російська влада сприяє тому, що в Україні відбуваються не менш жахливі речі, ніж в Сирії та Північної Кореї. Про це заявила у виступі на Генеральній асамблеї ООН президент Литви Даля Грібаускайте.

«Увага зараз прикута до Північної Кореї та Сирії, але ті ж методи шантажу, погроз і агресії застосовуються Росією в Україні і вздовж східного кордону НАТО», – сказала Грібаускайте.

Про це заявила у виступі на Генеральній асамблеї ООН президент Литви Даля Грібаускайте.
Президент Литви наголосила, що Росія, будучи постійним членом Ради безпеки ООН, не виконує своїх зобов’язань по підтримці миру в світі і навіть порушує Статут ООН, напавши на Грузію, анексувавши Крим і беручи безпосередню участь у війні на сході України.

 

«Міжнародне співтовариство повинне взяти на себе частину відповідальності. Ми не можемо дозволити страху перемогти, закривши очі на дії порушників, оскільки це лише заохотить їх», – впевнена Грібаускайте.

Джерело: http://www.tochkazoru.pp.ua/navit-vona-b-ye-na-spoloh-prezident-litvi-vistupila-z-terminovoyu-zayavoyu-shhodo-ukrayini-vi-povinni-znati-yiyi-slova/

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад