Главная > Новини > Пробуджена НАЦІЯ: НАША СЛАВА НЕ ПОЛЯЖЕ, а КАТАМ – РОЗКАЖЕ…(+Відео)

Пробуджена НАЦІЯ: НАША СЛАВА НЕ ПОЛЯЖЕ, а КАТАМ – РОЗКАЖЕ…(+Відео)


7-03-2018. Разместил: Admin

Пробуджена НАЦІЯ: НАША  СЛАВА НЕ  ПОЛЯЖЕ, а КАТАМ – РОЗКАЖЕ…(+Відео)


Злочинна діяльність органів державної влади, яка 3 березня 2018 року в черговий раз продемонструвала особливий садизм і жорстокість  та повну зневагу до законних прав і свобод українського народу і його захисників, що захищали і продовжують захищати Україну на неоголошеній війні – буквально ВСКОЛИХНУЛА  ВСЮ Україну.

Після силового зносу 3 березня наметового містечка під Верховною Зрадою, де пси «шоколадної»  окупації демонстративним садизмом, мордуваннями, каліцтвами і приниженнями ветеранів війни намагалися залякати увесь український народ –  по всій Україні пройшли акції непокори бандитам і злочинцям, що окупували усі органи державної влади.

Активісти «Руху Визволення» в Києві анонсували створення Сил оборони України і Комітету національного порятунку,  який об'єднає усіх справжніх ветеранів і патріотів України. В штабі руху повідомили, що силовий розгін активістів під парламентом є спробою нинішньої влади «залякати суспільство і втягнути в цивільне протистояння в центрі Києва тих, кого не залякати».

«Рух Визволення» створює Сили оборони України. Для того, щоб не дозволяти путінським ставленикам в Україні тероризувати українське суспільство. І бути готовими відбити можливу навалу російської армії, яка захищатиме підконтрольний Кремлю олігархічний режим управління Україною», - говориться в заяві руху в Facebook.

Люди по всій країні почали проводити збори із закликами негайно зупинити цей «бєзпрєдєл» знахабнілих до краю «шоколадних» владоможців і їхніх скажених псів. З цього приводу великий мітинг пройшов в Полтаві:

В Полтаві люди вийшли на вулицю в подтримку киян

Подібне зібрання відбулося в Кіровограді, де люди звернулися з конкретними вимогами до  Порошенка і Авакова, які несуть всю повноту персональної відповідальності за все що відбулося 3 березня і все що продовжує відбуватися в Україні:

 

Люди звернулися з конкретними вимогами до  Порошенка і Авакова

Громадські об'єднання ветеранів неоголошеної війни, яку зрадники при владі чотири роки продовжують називати «АТО», висловлюють своє обурення злочинними діями, називають імена винуватців і вимагають їхнього негайного покарання:

БЕРШАДЬ ВИЙШЛА НА ВУЛИЦЮ 05.03.18

 

 

ЗАЯВА Громадської спілки "Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів

Мітинги  також пройшли і в Ужгороді, і в Луцьку, і у Львові. «Коли влада застосовує силу проти ветеранів АТО і мирних активістів, її терміново треба ставити на місце» –  вважають користувачі соцмереж.

В знак протесту бійці, волонтери та добровольці повертають свої нагороди за підписом ката і мародера Порошенка

Вінницькі військові обурені злочинними діями влади, яка не тільки повторила, а й перевершили в злодійстві своїх «попередників». Депутати вінницької облради провладних політсил своєю явкою на позачергову сесію продемонстрували підтримку злочинних наказів влади, а учасники бойових дій, що об’єдналися в  Рух «Визволення» - Вінниця і  пройшли пекло війни, заявляють, що їх більше ніхто не поставить на коліна, а мирних протестів –  більше не буде:

Ветерани у гніві відмовляються від президентських нагород. Вінниця 

Прозвучав відчайдушний крик душі і від тячівських повстанців, яких порохоботи намагаються якось принизити, оббрехати, зневажити чи зганьбити, щоб хоч якось дискредитувати чи перешкодити повстанському руху, що охоплює всю Україну:

ИВАН МАЛЬКО КРИК ДУШІ 03.03.18

 

Все це свідчить про те, що УКРАЇНСЬКИЙ  НАРОД НАРЕШТІ ПРОКИНУВСЯ і вже пішли незворотні процеси по знищенню ненависного баРИГИ і його банди при владі. Хай лише відійдуть морози і  негода, а з-за хмар визирне сонечко…

Слава Україні ! ГЕРОЯМ –  СЛАВА !

Слава НАЦІЇ ! Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна
Вернуться назад