Главная > Новини > Почалось ! Все як у 2014 році перед втечею Януковича

Почалось ! Все як у 2014 році перед втечею Януковича


15-03-2018. Разместил: Admin

Почалось ! Все як у 2014 році перед втечею Януковича 

Почалось! Все як у 2014 році перед втечею Януковича. Тернопільська обласна рада вимагає від  Петра Порошенка добровільно піти у відставку. Це звернення було написано в зв'язку з жорстоким розгоном владоохоронцями активістів біля будівлі парламенту 3 березня, повідомляють «Правдиві Nовини»

«Жителів Тернопільської області обурила злочинна поведінка нині діючого режиму Порошенка 3 березня 2018 року в місті Києві на вул. М.Грушевського під час варварського знесення наметового містечка біля Верховної Ради України.

Олігархічний режим Порошенка, пограбувавши Україну, прирік українців до вимирання і виїзду за кордон в пошуках порятунку. У війні на Сході України йде винищення цвіту Української нації. Режим вирішив руками вишколених спецпризначенців та нацгвардійців зламати в українців гідність і волю до боротьби, через жорстоке побиття та приниження поставити їх на коліна.

Поставити на коліна саме тих, хто під час Революції Гідності встояв в боротьбі з «режимом Януковича», завдяки чиїй крові стала можливою зміна влади, зламати тих героїв, хто з перших днів російської агресії на Донбасі став на захист Української держави.»

Крім того, тернопільські депутати зажадали від Андрія Парубія відправити у відставку Арсена Авакова і Юрія Луценка, йдеться в зверненні Тернопільської обласної ради, яке опублікував активіст ГО «Автомайдан» Ігор Василів на Фейсбуці.

«Вважаємо дії керівників силових структур під стінами парламенту 3 березня 2018 року протизаконними і підтримуємо всіх, хто вважає такі дії влади злочином», – йдеться в документі.

Крім того, депутати Тернопільської області вимагають оголошення про проведення позачергових президентських і парламентських виборів.

Джерело: Геннадій Боценюк - «Правдиві Nовини»  

Слава НАЦІЇ ! Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад