Главная > Новини > Про ГЕРОЇВ ГАБОНУ, всенародну ненависть і страх, що рухають Україну

Про ГЕРОЇВ ГАБОНУ, всенародну ненависть і страх, що рухають Україну


22-03-2018. Разместил: Admin

Про ГЕРОЇВ  ГАБОНУ, всенародну ненависть і страх, що рухають Україну


Вже чотири роки українців залякують війною. Адже всі люди здатні відчувати  страх. Цей інстинктивний страх  може бути викликаний цілим набором різних  чинників. Страх – це відчуття, яке ми відчуваємо коли знаходимось у якійсь небезпечній ситуації, незважаючи реальна небезпека чи уявна. Якщо це на фронті і в бою – то це реальна небезпека, а якщо це  в мирному тилу і теплому кріслі – то це уявна небезпека.

Ті, що абсолютно не відчувають на собі що це таке війна і кров –  хочуть і далі безкінечно поширювали страшилки для НАРОДУ, щоб його безкарно грабувати і вбивати.  Але раптом депутат від НАРОДУ Надія Савченко випустила щирий відеоролик, де від народу жартома сказала своїм недолугим колегам «Ба-Бах !!!», таким чином нагадавши «слугам народу» про реальність війни і страждання геть забутого ними УКРАЇНСЬКОГО  НАРОДУ.

Ось тут тих «слуг шоколаду», що чотири роки нахабно тероризували і тероризують НАРОД бандитськими «законами» і грабіжницькими  тарифами, цінами і нелюдськими умовами існування, раптом охопив свідомий і несвідомий тваринний страх, що запустив в їхніх розбещених організмах ряд захисних механізмів, які призвели очевидно одних до спітнілих лобів і потилиць, а інших і взагалі до мокрих штанів та тривалої і не керованої діареї, про яку згадала і Надія Савченко у відео що вище.

Непристойний страх охопив і генпрокурора Луценка разом з  його «шоколадним» кумом, в результаті чого гарячково почали збиратися докази майбутнього теракту  в стінах Верховної Зради. Найкращими «шоколадними» слідчими мабуть відпрацьовується і можливий слід Савченко по теракту в Габоні, де по схожому сценарію  вигоріла  до тла  будівля парламенту в Лібревілі (дивитись фото вище), де громадяни, які можливо від жінки генпрокурора довідалися про плани Савченко і здійснили  показовий  акт спалення свого парламенту, коли громадяни-виборці довідалися як їх обдурили  парламентарі.

На фоні існуючої реальної, але чотири роки не оголошуваної війни ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, а також  уявних жахливих страхів від  «слуг народу» у Верховній Зраді та в усіх інших  державних коридорах і туалетах аж до Банкової, зовсім не дивно що соцмережі вибухнули гаслами – «Слава Габону ! Героям СЛАВА !»

Всенародна ненависть до цих безмежно знахабнілих «слуг народу» та всіх інших «шоколадних» виродків, зрадників і мародерів –  досягла свого апогею, а НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ Надія Савченко лише вслух сказала «Ба-БАХ!!!» і вселила велику НАДІЮ близького звільнення від внутрішніх, а потім і від зовнішніх ненависних окупантів.

На фото, що облетіло Україну і увесь світ – зруйнована і спалена до тла будівля парламенту в Лібревілі, Габон. Але по своїй вдачі, Українці,  на відміну від москалів, завжди виходили в чисте поле на бій з ворогами і уникали війни в селі чи в місті, щоб не руйнувати людського житла і адміністративних будов на своїй землі.

Проте,  в цій наростаючій «шоколадній» істерії і задушливій атмосфері тваринного  страху  остаточно дискредитованих представників УСІХ органів державної влади, герої Габону можуть прийти і в Україну, якщо і далі «гарант» і його слуги будуть переслідувати, або не дай Боже вбивати  УКРАЇНСЬКИЙ  НАРОД і його НАДІЮ, а не почнуть  терміново міняти штани разом з їх власниками та швиденько прати свою брудну білизну, щоб не смерділо на весь світ.

Слава Габону ! Героям СЛАВА !

Смерть ворогам !

Джерело:https://news247.com.ua/world/tse-budivlya-parlamentu-u-librevili-gabon-jogo-spalili-gromadyani-vibortsi-koli-zrozumili-yak-yih-obdurili.html  https://kraina.biz.ua/editor1/10985/

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад