Главная > Новини > Вплив Чорного Місяця або днів Гекати в квітні 2018 року

Вплив Чорного Місяця або днів Гекати в квітні 2018 року


20-04-2018. Разместил: Admin

Вплив Чорного Місяця або днів Гекати в квітні 2018 року

 

Дні Чорного місяця або дні темного місяця –  це два дні до молодика, молодик і два дні після молодика кожного місяця, коли на небі Місяця не видно. Цей період Чорного (невидимого) місяця в астрології називають "Місячні дні Гекати" або "дні Гекати" від імені  грецької богині Гекати, а в натальному гороскопі Чорний місяць називається Ліліт.

Для тих, хто хоче жити в гармонії з навколишніми світом, світилами, планетами і Всесвітом, важливо знати, що Чорний місяць або Ліліт – без сумніву впливає не тільки на  оточуючий нас світ, а й на кожну людину окремо.

То що ж це за точка і як вона впливає на життя людини?  Чому астрологи пов'язують її дію з роковими, небезпечними і навіть містичними подіями?

Оскільки шлях, по якому Місяць обертається навколо Землі, має форму еліпса, Місяць може знаходитися на різній віддаленості від Землі. Точка, в якій відстань між Місяцем і Землею є мінімальною, називається перигеєм, а точка, в якій відстань максимальна – апогеєм місячної орбіти. Тобто, дні Чорного місяця, який ще називають Ліліт –  є апогеєм місячної орбіти.

Іншими словами, говорячи про Чорний місяць, ми маємо справу не з матеріальним об'єктом, таким як планета або світило, а з розрахунковою точкою. Проте її положення робить відчутний вплив на долю кожної людини. Місяць в астрології пов'язаний з душею, почуттями, а Сонце - з розумом і свідомістю. Апогей місячної орбіти (Чорний місяць) – це точка, де відстань між ними є максимальною, що символічно означає втрату контролю розуму (Сонце) над несвідомим (Місяць). Тому в астрології Чорний місяць пов'язують з вивільненням стихійних, несвідомих інстинктивних сил. Іншими словами, це точка максимальної несвідомості.

Місячні дні Гекати в квітні 2018 припали на 14-17 квітня, а молодик в квітні 2018 року з’явився 16 квітня. Значення місячних днів безпосередньо показує, що сприятливо у своїй діяльності враховувати дні Чорного місяця, коли будь-яка діяльність проходитиме з перешкодами і матиме складнощі і несприятливі наслідки. Помічено, що посаджене чи посіяне в ці дні не має доброго або й навіть мінімального врожаю і лише розчаровує неуважних садівників та городників.

Важливо знати календар місячних днів, щоб вирахувати дні Гекати. Адже місячні дні Гекати вважаються важким часом, під час якого на небі не видно Місяці. В цей час організм людини знаходиться на мінімумі своєї життєвої активності, тому вилазять усі важкі психічні стани. Також, з появою в небі Темного місяця активізуються темні сторони нашої підсвідомості. Але насправді дні Гекати призначені для того, щоб проаналізувати свій життєвий шлях, плани і цілі.

В дні Гекати добре проводити різні очищення, розлучення з помилками, які були зроблені за попередні 29 днів. Дуже сприятливо в цей час постити, скорочувати зовнішні контакти. Саме в такі дні варто заглянути вглиб себе і закрити усі борги перед попереднім місячним циклом. Хоча дні Гекати також називають сатанинськими днями, вони вважаються важливими для очищення людської душі.

Під впливом попередніх сонячних і місячних затемнень, 21 квітня 2018 - Ліліт - Чорний місяць входить в руйнівний градус знаку Козеріг аж по 28 квітня 2018 року.

В цей час відбуватимуться розкриття: геополітичних і економічних  махінацій на вищому рівні, викриття прихованої військової доктрини, спрямованої на розпалювання третьої світової війни, потужні, масштабні критичні події у світовій геополітиці, імпічменти, зняття вищих чиновників і державних діячів зі своїх постів та скандальні відставки. Гряде чергова світова геополітична і економічна криза. У такі дні не варто ставити перед собою ніяких важливих цілей і завдань, бо вони матимуть деструктивний, руйнівний ефект.

Оскільки Чорний місяць має пряме відношення до кармічних боргів, розплата може йти через теми, що знаходяться у владі знаку, в якому вона знаходиться. Вплив Ліліт  проявлятиме себе таким чином: або кардинально збільшуватиме, або кардинально зменшуватиме визначені психологічні властивості людини.

Особливо негативний вплив Ліліт відчують ті люди, які продовжують існувати в режимі ракової клітини, своїми діями заражуючи і поглинаючи все навколо своєю ненаситною жадобою, мародерством і брехнею, що в кінці кінців призводить до поглиблення протиріч, руйнації гармонії і природних законів життя та знищення всього навколишнього світу.

Джерело: http://prostotak.net/astrologiya/chernaya-luna-ili-lilit-v-astrologii.html-  

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад