Главная > --- > ЗВЕРНЕННЯ по «фєні» до Луки Лукавого, або ДЕВАЛЬВАЦІЯ православного біткойну (+Відео)

ЗВЕРНЕННЯ по «фєні» до Луки Лукавого, або ДЕВАЛЬВАЦІЯ православного біткойну (+Відео)


19-01-2018. Разместил: Admin

ЗВЕРНЕННЯ по «фєні»  до Луки Лукавого, або ДЕВАЛЬВАЦІЯ православного біткойну (+Відео)

 

Переповідати про зухвалих попів від московського пархату, які в черговий раз ославились на весь світ своєю бездушною відмовою проводити обряд поховання загиблої дівчинки в Запоріжжі –  немає потреби. Особливий цинізм цих душехватів сколихнув душі українців і  під двері цих  храмів ЗЛА  люди понесли дитячі іграшки, щоб культурно, по-українськи висловити своє обурення неприйнятними діями релігійних окупантів.

Водночас ця подія і нелюдське, надзвичайно жорстоке ставлення і поводження нагадало українцям, що ці окупанти в чорних рясах мають чорні душі і чорні, криваві діла з прямим  походженням від сталінського НКВД-КДБ, які відверто і  не криючись діють як спецслужба Московії.

Згадали українці і про те, що Московський пархат в бандитських 90-стих діяв як злочинна структура для відмивання вкрадених і награбованих коштів,  а моsкальські попи не ховаючись збирали під час Майдану і продовжують збирати в стінах і під дахом далеко не божих храмів усіх бандитів і тітушок, щоб «благословити» їх вбивати та катувати українців фізично, морально і духовно.

Прислуговуючись криміналітету, нахабний Московський пархат звик за гроші надавати індульгенції і відпускати найтяжчі смерті гріхи кримінальним злочинцям, катам і вбивцям, щоб потім жирувати і вести абсолютно бездуховний, аморальний і паразитичний спосіб власного існування, де служителі церкви користуються «панятіямі» і жаргоном кримінального світу, яким опікуються.

Так як найбагатший у світі словниковий запас українців не має визначень типу «бєспрєдєл» і все що з ним пов’язане, а до злодійського жаргону українська мова не пристосована,  тому щоб зрозуміти дійсний стан речей в Московському пархаті, звернення "па панятіям" і "па фєнє", рублікуємо без перекладу, на злодійському діалекті "руцкава язика" : 

«Это, как его. Лука Запорожский, митрополит всея чего-то там. Извини, я обидеть не хотел, просто в ваших званиях не сильно разбираюсь. Разговор есть серьезный и без троллинга.

Вот тут один пацан из подразделения хочет вам перечислить шестьдесят тысяч долларов личных сбережений на храм. Ну и типа чтобы вы молились за его здравие и все такое.

Бабки, как на наше время, нормальные, это вам не младенца отпевать за сто-двести гривен. Можно нормакс наручные котлы купить какому-нибудь настоятелю, чтобы он вовремя в колокола колотил на завтрак, обед и ужин.

Но пацан не уверен, что он правильно крещен по вашему протоколу, и шо возможно ваши молитвы за здравие к его разъему не подойдут. То есть вы бабки возьмете, а молитва не подействует. Потому что он в КП прихожанин, и неизвестно - совместимы ли духовно его еретические деньги с вашим московским патриархатом? Тем более, что деньги - вообще протестансткие доллары.

Так что делать с деньгами, ваше преосвященство? Вы вообще принимаете платежи от неправильно крещенных? Или только сугубо от туристов Лавры из Германии?

Я бы доложился своими капустами, и округлил вскладчину с пацаном до сотки, мне тоже за здравие молитва не помешает. Без разницы от какого патриархата, хоть от буддийского республики Тыва. Но увы, я католик, так шо у вас от моих денег может вообще гранмаль эпилептический с пеной случиться.

Смотрите, шесть-десят, тем более сотка грандов - это серьезные деньги. За такое можно всех младенцев Эфиопии за полгода вперед отпеть. А у вас там по деньгам, я так понимаю, в прошлом году сборы не фонтан. Хоть в подземных переходах службу правь со шляпой и аскером. Перестают люди верить в московского бога, православный биткойн девальвируется. Ну и вот я вам предлагаю экуменический подгон по филкам.

Давайте номер карты вашего прихода, и посмотрим - сильно ли ебашат по канону московских попов нечестивые украинские деньги?

***
УПД - только вот прошу, всю эту вашу ху
@ню про веру грузить не надо. Я однажды библию читал, так там было написано, шо и "бесы веруют и трепещут." У меня чисто по деньгам вопрос».

Але як каже українська народна приказка –  краще один раз побачити, чим сто разів почути. Додане до цього відео красномовно висвітлює всі основні  грошові, моральні і «духовні» проблеми «божих слуг»:

 

КОРУПЦІЯ в церві: Сповідь батюшки корупціонера

 

Батюшки замовляють тур в Лас-Вегас  

 

P.S. Приносимо вибачення українцям за відео, з якого було б смішно, якби не було гірко, а також за дослівну публікацію обгрунтованого «вопроса по дєньгам» на діалекті «руцкава язика», де висловлюються закономірні побоювання від «нєправільно крєщьонних». Про  подальший перебіг наростаючої девальвації православного біткойну в Україні – далі БУДЕ…

Джерело: від Gorky Look

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад