Главная > Програми і акції > Конституційний процес: Хто, коли і як вкрав нашу незалежність, державність і що робити (+Відео)

Конституційний процес: Хто, коли і як вкрав нашу незалежність, державність і що робити (+Відео)


24-11-2020. Разместил: Admin

Конституційний процес: Хто, коли і як вкрав нашу незалежність, державність і що робити (+Відео)


Нинішнє стрімке зростання уваги всього Українського Народу до Конституції і конституційного ладу зовсім не даремне, так як систематичне порушення Основного Закону призвело до абсолютної узурпації влади, до безпрецедентного викрадення землі і національних багатств України, до прихованої кривавої війни протягом 7 (семи!) років та багатьох інших смертельно небезпечних наслідків.

Ми, українці-русичі, як автохтонна і єдина державотворча нація на своїй споконвічній землі, протягом тисячоліття зі зброєю в руках і в «мирному» існуванні ніколи не припиняли боротьбу за звільнення від окупації і поневолення, щоб припинити системне винищення корінного народу та забезпечити відновлення конституційного ладу, мирного і щасливого життя.

Саме під всенародним тиском і виключно з волі Українського Народу  спочатку виникла Декларація про державний суверенітет України  , а 24 серпня  1991 року зявилася Постанова Верховної Ради УРСР про проголошення незалежності України та відбулося урочисте проголошення  Акту про ОГОЛОШЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ України. Ці історичні події підтверджує це коротке відео:

Акт проголошення Незалежності України 1991 рік

Так за вимогою багатотисячного мітингу в Києві в один день тоталітарна УРСР перетворилася в «Україну», а щасливим українцям урочисто ПРОГОЛОСИЛИ про НЕЗАЛЕЖНІСТЬ України та створення самостійної української держави – України, де її територія є неподільною і недоторканною, а «віднині на території України мають чинність виключно Конституція і закони України».

Окрилені такою мирною перемогою, українці очікували нової  Конституції  і швидких та тільки позитивних змін. Проте не завжди думка з ділом сходиться. Прийняття нової Конституції планомірно розтягнулося на довгі п’ять років, а в Україні послідовники КПРС і СеРеСеРу  розгорнули дикий грабунок з руйнацією і злочинним привласненням усіх національних багатств, що були створені важкою працею всього українського народу.

Нарешті 28 червня 1996  року, керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року , схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням на референдумі, Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України  — Основний Закон України.

Але і після введення в дію Конституції України  , верховенство права в Україні –  практично не визнається і не діє, Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека –  взагалі не забезпечуються, а права і свободи людини та їх гарантії –  абсолютно ігноруються і попираються тією «державою», що прийняла Конституцію України  і повсякчас її грубо і безцеремонно порушує.

Як вчить народна мудрість – краще один раз побачити, чим сто разів почути, а щоб краще зрозуміти, все пояснити слід якнайпростіше – буквально на пальцях,  щоб КОЖЕН УКРАЇНЕЦЬ НАРЕШТІ ЗРОЗУМІВ хто і коли вкрав нашу незалежність і національну державність, а нас пограбував і перетворює на рабів та чому  в Україні з кожним роком стає все гірше і гірше, а шахраї і злодії при владі –  все жирніші, все багатші і все нахабніші.

Детально про нахабно вкрадену незалежність і злочинно не створенуСамостійну Українську Державу –  Україну, оповідає це відео:

Що таке УКРАЇНА   

Узагальнюючи все вище викладене, постають закономірні висновки:

Продовжуючи тисячолітню традицію державотворення в Україні, виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН і іншими міжнародно-правовими документами та здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД РОЗПОЧАВ Конституційний процес, коли Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року , що  був  схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням, забезпечив в 1996 році прийняття та введення дію Конституції України  — Основного Закону України.

Ці історичні документи, прийняті і затверджені напередодні і  в момент смертельної небезпеки, що нависла  над Україною в зв’язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року, навіть при наявності ряду юридичних колізій, жодним чином не ставлять під сумнів їхню чинність з моменту їх схвалення, так як ВСІ ВОНИ СХВАЛЕНІ ВСЕНАРОДНИМ ГОЛОСУВАННЯМ і ЗДІЙСНЕНІ ВИКЛЮЧНО З ВОЛІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЩО Є ЄДИНИМ НОСІЄМ СУВЕРЕНІТЕТУ і  ЄДИНИМ НОСІЄМ ВЛАДИ в Україні.

Більше того, після того, як діючі окупаційні органи влади, що складалися з вищої партійної номенклатури УРСР, очолювані головним ідеологом тоталітарної системи Кравчуком Л.М. та парторгом Кучмою Л.Д. – ПРИПИНИЛИ будь-який РОЗВИТОК КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРОЦЕСУ ПО СТВОРЕННЮ Самостійної Української Держави –  України, як це було визначено Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року та чинною  Конституцією України.

У світовій практиці з різноманіття юридичних осіб виділяються дві основні групи: юридичні особи публічного права та юридичні особи приватного права. Принципове розмежування їх здійснюється відповідно до природи акта, на підставі якого утворено ці особи. Якщо юридичну особу засновано на підставі публічного (адміністративного) акта, вона є публічно-правовою, а якщо відповідно до приватноправового акта, — приватноправовою. До публічно-правових юридичних осіб належать держава, адміністративно-територіальні одиниці, різноманітні державні органи та установи.

Але маючи виключно власні корисливі інтереси, «гаранти» Конституції Кравчук Л.М., Кучма Л.Д., Ющенко В.А., Янукович В.Ф., Турчинов О.В., Порошенко П.О., Зеленський В.О. та їхні родичі, куми, друзі, підлеглі, підручні, пособники і поплічники, злочинно зловживаючи своїм посадовим становищем, ігноруючи, порушуючи, не виконуючи або прилаштовуючи Конституцію України  до своїх потреб, спрямували всю свою діяльність на захоплення і узурпацію влади, на шкоду обороноздатності, на зміну конституційного ладу, на дикий розпродаж, розграбування і привласнення національних багатств України.

Саме з цією метою промосковські органи тоталітарної системи влади УРСР й досі публічно в Україні НЕ РОЗФОРМОВАНІ, а нові конституційні органи державної влади як юридичні особи публічного права –  згідно Конституції 1996 року ЗЛОЧИННО НЕ СТВОРЕНІ ДО ЦЬОГО ЧАСУ.

Ось тут слід згадати статтю 4 Закону України «Про правонаступництво України» , яка визначає, що «Органи  державної  влади і  управління,   органи
прокуратури, суди  та  арбітражні суди,  сформовані  на підставі Конституції (Основного Закону) Української РСР, діють в Україні до створення  органів  державної влади   і    управління,    органів прокуратури,  судів та  арбітражних  судів на  підставі    нової Конституції України».

Окупаційна система тоталітарної влади УРСР і її паразитична партноменклатура, підпорядкована московщині і ненависна до всього українського, щоб зберегти своє панування, ЖОДНИХ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ВЛАДИ Самостійної Української Держави України –  НЕ  СТВОРИЛА,  а лише примітивно перейменувала органи тоталітарної влади УРСР в «Україна».

Спочатку розграбувавши найцінніше і найдорожче, створена з партноменклатури і бандитів «державна» мафія пізніше «прихватизувала» і всі державні органи, а з назвами «державні органи влади» створила свої комерційні структури – приватизовані органи прокуратури, суди і навіть ради народних депутатів усіх рівнів –  зареєстрували як власні приватні підприємницькі комерційні структури з відповідним кодом Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України .

Код ЄДРПОУ є обов'язковим для використання в усіх видах звітних та облікових документів суб'єктів господарювання і зазначається на його печатках та штампах . У всіх документах — адміністративних, фінансових чи інших, де фігурує підприємство (організація), обов'язково вказується ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ. За кодом ЄДРПОУ облік юридичних осіб ведеться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців , також Єдиному банку даних про платників податків—юридичних осіб і т. д..

Кожен українець може переконатися в цьому найтяжчому злочині, вказавши в Google свою сільську чи селищну раду, міську, районну в місті чи обласну раду, місцевий суд чи прокуратуру і запитавши в інтернеті їхній код ЄДРПОУ, щоб особисто переконатися, що всі органи «державної» влади і місцевого самоврядування приватизовані і мають всі ознаки комерційних суб'єктів господарювання , з відповідними кведами (видами діяльності) і кодами ЄДРПОУ.

Незаперечно підтверджує цей найтяжчий злочин проти Українського Народу і частина перша статті 8 Господарського кодексу України (436-15) , згідно якої держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб'єктами господарювання.

Таким чином, щоб не створювати конституційні органи влади Самостійної Української Держави України, створена Кравчуком і довершена Кучмою та його послідовниками державна мафія, під виглядом і з назвами «державні органи влади» злочинно створила і зареєструвала приватні комерційні і громадські організації, що вчиняють злочин, передбачений статтею 37 Конституції України  «…діяльність… громадських організацій, програмні цілі або дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету… держави,… незаконне захоплення державної влади,…».

Злочинне невиконання обов’язків по створенню КОНСТИТУЦІЙНИХ ОРГАНІВ ДАРЖАВНОЇ ВЛАДИ Самостійної Української Держави України згідно Конституції України 1996 року, призвело не тільки до зміни конституційного ладу насильницьким шляхом, незаконного захоплення державної влади і порушення суверенітету, а й до злочинної підміни державних органів влади, де злочинні громадські організації і формування під виглядом поліції, прокуратури і судової влади нещадно грабують, катують, насилують, мордують і вбивають Український Народ.

Узурпацію державної влади і злочинне привласнення владних повноважень також підтверджує 29-річне невиконання «гарантами» статті 20 Конституції України   , в результаті чого до цього часу не здійснено ЖОДНЕ забезпечення використання основних державних символів Самостійної Української Держави України – Державного Прапора України і Державного Герба України. Про долю державних символів, а точніше про їх відсутність і злочинну підміну розповідає це відео:

ПравоВед: Державний герб УКРАЇНИ - ФЕЙК!!! 

Свідоме і зумисне невиконання статті 20 Конституції України  призвело до створення правової колізії, в результаті якої ВСІ створені «закони» і документи за підписами (і зумисно без підпису !) від УСІХ «гарантів» Конституції та злочинно приватизованих комерційних «органів державної влади» – Є НЕЗАКОННИМИ і ВІДПОВІДНО НЕ СТВОРЮЮТЬ ЖОДНИХ ЮРИДИЧНИХ НАСЛІДКІВ !

В результаті зради національних інтересів і масових злочинних зловживань усіх вище згаданих «гарантів» і їхніх родичів, кумів і спільників, законними і чинними в України фактично є лише Декларація про державний суверенітет України, всенародно підтверджений  Акт  проголошення незалежності України  та введення в дію Конституції України  — Основного Закону України.

Після таких висновків і незаперечних доказів більшість людей впадає в ступор, підтримуваний окупантами – «всепропало». Але спочатку Ольга Яремків, Влад Акулов, Сергій Філіпенко, «Багнет нації», Станіслав Сурай, Анатолій Балахнін і багато-багато інших патріотів скрупульозно вивчали і збирали документальні докази всіх здійснених злочинів, щоб обрати шлях визволення і відновлення верховенства права, конституційного ладу, законності і правопорядку.

В умовах прихованої 7-річної війни і чергового геноциду реальними Є ЛИШЕ ДВА ШЛЯХИ  ВИЗВОЛЕННЯ від внутрішніх і зовнішніх окупантів, припинення війни і відновлення конституційного ладу  –  рішучий революційний, зі зброєю в руках, або конституційний, з Конституцією України в руках, продовжуючи створення Самостійної Української Держави України.

За сім років неоголошеної війни українці готові піти цими обома шляхами. Але заради збереження життя кращих своїх синів і дочок, Український Народ спочатку самостійно обирає мирний шлях по створенню КОНСТИТУЦІЙНИХ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (ОМС), які є первинною ланкою усіх органів державної влади в Україні.

Саме цей конституційний шлях, що під керівництвом  Анатолія Балахніна  вже здійснив заявку про створення новітньої України, як суверенної держави українського народу і вже пройшов процедуру легітимізації в міжнародних організаціях – одержав найбільшу підтримку і схвалення українців.

Нині люди по всій Україні пробуджені можливістю реальної побудови Самостійної Української Держави України з самого низу і аж до Урядотворчих Зборів Українського Народу – лавиноподібно створюють конституційні органи місцевого самоврядування (ОМС) в своїх селах, селищах, містах, районах і областях.

Український Народ почав виконувати статтю 5 Конституції України  і ЗДІЙСНЮЄ ВЛАДУ БЕЗПОСЕРЕДНЬО, керуючись статтями 7, 8, 9, 140 – 146 Конституції України  і через органи місцевого самоврядування формує всі інші необхідні КОНСТИТУЦІЙНІ органи державної влади, які будуть здатні забезпечувати безпечне, вільне, заможне і щасливе життя на своїй предковічній землі, у своїй самостійній і самоврядній державі.

СТВОРИ САМОСТІЙНО СВОЮ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ !

НІХТО КРІМ НАС ЦЕ НЕ ЗДІЙСНИТЬ !

Станіслав Павлович Стеценко   Mahno.info / Україна

Замучили смертельні тарифи і злочинна система УРСР –  створи життєдайні конституційні органи місцевого самоврядування !

Остогидла нагла брехня, фейсбучна цензура і дискримінація українців за національною і мовною ознакою?

Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info

Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/

та читай і дивися в Твіттері  @mahnofond


Вернуться назад