Главная > Програми і акції > КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА «Відродження нації: Українське сучасне село»

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА «Відродження нації: Українське сучасне село»


30-08-2017. Разместил: Admin

КОМПЛЕКСНА  ПРОГРАМА «Відродження нації: Українське сучасне село»

 

КОМПЛЕКСНА  ПРОГРАМА

Таврійського благодійного фонду милосердя імені Нестора Махна

«Відродження нації: Українське сучасне село»

 

Виходячи з основної мети своєї діяльності та на виконання своїх статутних завдань, Таврійський благодійний фонд милосердя імені Нестора Махна (далі – Фонд), ще до завершення Національно-Визвольної Війни, спрямовує свою діяльність на подальше розповсюдження доброчинності для піднесення українського патріотизму та національної гідності українців через відродження українського села з сучасними передовими технологіями і механізмами, сучасним житлом і соціальною сферою на основі духовних надбань і предковічних мрій та звичаїв найдревнішої землеробської нації українців, на основі пропаганди їх здорового способу життя і вільної праці на своїй Богом даній землі.

Дана програма спрямована на відродження зруйнованих сотень тисяч природних українських сіл, селищ і хуторів для постійного проживання корінної нації, зруйнованих і винищених людиноненависницькою політикою попереднього «савєцького» тоталітарного режиму та нинішніх структур кримінально-олігархічної тиранії, що перетворили зруйновані і пограбовані українські села на рабовласницькі середньовічні угіддя з непереносними умовами існування і з найжорстокішим  визискуванням і приниженням працюючих на землі людей.

Ця програма розрахована в першу чергу на створення робочих місць на селі для ветеранів і учасників  нинішньої Національно-Визвольної Війни, які бажають повернутися до мирного життя після війни, жити в сільській місцевості і чесно працювати на рідній землі. До цієї програми можуть долучатися фермери, власники земельних паїв, інші люди, які мріють і бажають повернутися в природне середовище свого предковічного існування і чесно працювати та відроджувати колись найшанованішу і найважливішу нині  касту землеробів, щоб своєю працею створити основу нової  України і завжди утримувати і оберігати її.

 1. ОСНОВНА  МЕТА, ЗАВДАННЯ  і  СТРУКТУРА  КОПЛЕКСНОЇ  ПРОГРАМИ

 

<!-1.1.1. Головною  метою даної програми є відродження українського села і повернення Людини  української нації до рідної землі з передовими технологіями і сучасними  механізмами, сучасним житлом і соціальною сферою, що приносять радість і задоволення від вільної праці і достойного життя на найбагатшій і найгарнішій в світі українській землі.  

<!-1.1.2.  Створення сучасного житла і нових робочих місць для українських патріотів і ветеранів національно-визвольної війни, що бажають  жити і чесно працювати на селі.

<!-1.1.3. Забезпечення ветеранам і учасникам війни повноцінного лікування з комплексною  реабілітацією учасників   бойових дій.

<!-1.1.4. Серед основних напрямів даної програми є організація комплексного виробництва екологічно чистих органічних продуктів з відповідною сертифікацією європейського рівня.

<!-51.5.  Організація і створення необхідних та максимально сприятливих умов для заохочення та створення мережі автономних рослинних, тваринних, грибних,   пташиних та інших ферм і цехів, сховищ, переробних підприємств, пунктів збуту і прийому продукції рослинного, тваринного, пташиного, грибного походження,  виробленої із застосуванням новітніх технологій та  лабораторією контролю якості,   для забезпечення населення безпечними екологічно чистими органічними продуктами харчування за принципом  –  від виробника –  до столу.

<!-61.6.   Організація і створення традиційних національних промислів і ремесел (гончарного, ковальського, ткацького, художнього вишивання, лозоплетіння та інших), які продовжують українські народні традиції та забезпечують зайнятість сільського населення в холодну пору року.

<!-71.7.  Організація і створення сучасної соціальної інфраструктури на селі, що забезпечує сучасний зв’язок і Інтернет, автономне енерго, тепло і водозабезпечення, здоровий спосіб життя, задоволення, щастя, радість і довголіття для Людини.

<!-81.8.  Організація і створення культурно-спортивних і оздоровчих об’єктів та селі, що забезпечують здорове, повноцінне життя нинішніх поколінь українців і національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

                            2.   РОЗШИРЕННЯ РОБОТИ ПО ПРОПАГАНДІ

                            ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ НА СЕЛІ.

 

<!-12.1.  Надавати матеріали в засоби масової інформації щодо пропаганди здорового способу життя в сільській місцевості та поширювати кращий український та інший, в тому числі і зарубіжний, досвід по збереженню предковічних звичаїв сільської праці,  здорового способу життя і відпочинку на селі.

<!-22.2.   Розширити структуру і можливості  власного сайту  http://mahno.info/  , додати і наповнити додаткові рубрики про здоровий спосіб життя, предковічну культуру і звичаї найдревнішої в світі землеробської нації, кращий досвід, сучасні новітні механізми і екологічно чисті технології в сільському господарстві, що не шкодять навколишній природі і забезпечують виробництво екологічно чистих органічних продуктів.

<!-32.3.  Здійснити необхідні  заходи для долучення до цієї програми зарубіжних інвестицій, благодійних програм і меценатів, а також вимушених емігрантів і біженців, які бажають повернутися в Україну на землю своїх предків і жити в екологічно чистій сільській місцевості.

 

3.   ПІДГОТОВКА І  ОРГАНІЗАЦІЯ  ЗАХОДІВ ПО ВИКОНАННЮ ПРОГРАМИ

 

<!-13.1.  Забезпечувати Фондом організацію і здійснення необхідних заходів та дій:

-         - для збору і акумуляції коштів;

-         - належного обліку і контролю;

       - для забезпечення інформаційного супроводу даної програми.

<!-23.2.  Комплексний контроль за виконанням даної програми  покладається на членів Ради Фонду, а персональний контроль – на Президента Фонду.

<!-33.3.  Доповнення і зміни до даної Програми здійснювати по необхідності і обґрунтованим пропозиціям безпосередніх учасників, благодійників і меценатів після розгляду Радою Фонду по  мірі їх потреби і в порядку надходження.  


Вернуться назад