Главная > Програми і акції > ПРОГРАМА ДЕОКУПАЦІЇ України (+Відео)

ПРОГРАМА ДЕОКУПАЦІЇ України (+Відео)


30-04-2018. Разместил: Admin

ПРОГРАМА ДЕОКУПАЦІЇ України (+Відео)


Сумнівів вже немає ні в кого – Україна окупована зовнішніми і внутрішніми ворогами. Сумніви є тільки  в тому як звільнитись від жорстоких зовнішніх, що збройно окупували Донбас і Крим, а також від підступних внутрішніх, що на кожному кроці б’ють в спину і в кожному владному кабінеті зраджують і продають Україну та знищують державу і українців неоголошеною війною, гібридним геноцидом, корупцією та зрадою.

Щоб вибороти своє законне право на вільне та заможне життя, нам, українцям від діда і прадіда, вкрай необхідно визначитися з основними пріоритетами і найважливішими напрямками, щоб потім виробити реальний план дій і здійснити повну деокупацію України. І ось тут вже одних гасел чи філософських роздумів вкрай не достатньо, враховуючи стан неоголошеної війни на два фронти.

В цій надзвичайно складній ситуації, де вирішується взагалі право на життя для корінної нації українців,  нам не обійтися без певної програми дій, яка б поетапно охопила всі сфери життя, спрямувала зусилля всього Українського Народу на вирішення найважливіших проблем і  остаточно привела багатовікові зусилля українців до звільнення від окупантів на своїй рідній, Богом даній землі.

 

Денис Абубакіров : Програма деокупації України
Преамбула
Україна є фактично окупованою країною. Перебуваючи в режимі внутрішньої та зовнішньої окупації, українці змушені воювати на два фронти!
Режим внутрішньої окупації – це форма поневолення народу закритими, так званими, елітарними колами, неукраїнського походження, при якій народу нав`язали неадекватну картинку світу та непритаманну систему цінностей. Режим внутрішньої окупації здійснює пограбування та прихований геноцид українського народу.
Режим зовнішньої окупації – військова агресія, вторгнення військ РФ на територію України та залучення при цьому, з деяких районів Донецької і Луганської області, громадян України у незаконні військові формування. Режим зовнішньої окупації став можливим при взаємодії та кулуарних домовленостей РФ з окупаційним режимом України.
Виходячи з вищевикладеного вважаємо, що політичне керівництво України відверто ігнорує і свідомо не дотримується Конституції України, грубо порушуючи статті 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21-24, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43, 46, 47, 48, 49, 53, 55, 64, 68, 102, 103, 119, 140, 142, 143, 144, позбавляючи  українців УСІХ прав і свобод та навіть прав на життя (обмеження прав постійно доповнюються і розширюються).
Всесвітня декларація прав людини говорить наступне – «Якщо нація впевнюється в тому, що дії влади направлені не на розвиток культурних, економічних та інших потреб, а навпаки на їх утиск то не тільки правом, а і обов'язком суспільства є усунення такої влади і відновлення національних інтересів суспільства!» 
Оскільки ми вважаємо країну окупованою, будь-яка політична діяльність за правилами, встановленими окупантами призведе до поразки національно-патріотичних сил!
Тому, після усунення окупантів в результаті всенародного повстання, деокупація повинна піти за такими напрямками…
Ідеологічний
1. Україна це центральна європейська держава.
2. Українець не раб Божий, а дитина Божа, з храмом у себе в душі. Деокупація релігійної свідомості повинна розпочатися з заборони УПЦ МП. 
3. Українська нація є засновницею та материнською нацією більшості європейських націй.
4. Україна це держава створена Українським народом, тому в паспорт має бути повернута графа «національність», яка б дозволила українцям мати право на частку національного багатства України.
5. Основною метою держави Україна є:
а.) створення умов для збільшення населення української нації, впровадження програми «Дітям нове житло». Житло надає держава, а відсотки гасятся при народженні дітей. Більше дітей – родина менше віддає коштів за житло. 
б.) кожному громадянину створення умов для чесного та справедливого матеріального збагачення, культурного та духовного розвитку;
6. Держава Україна є правонаступницею Київської Русі від якої набувала різні форми державності і як самостійна держава відновилась у 1917 році за часів Української Народної Республіки. Оскільки вона пізніше була окупована правонаступниками Московії — ми маємо право на відновлення меж етнічного розселення українців за рахунок країн, які нас окупували. Московія (Росія, РФ) повинна відповісти як територіально так і економічно за знищення українців!
7. Основною постаттю у ідеологічній боротьбі з внутрішньою окупацією має стати вчитель. Система освіти позбудеться переважної більшості контролюючих органів і регулюючих документів, а звільнені кошти будуть направлені на підвищення заробітньої плати викладачів та покращення інфраструктури. Високі матеріальні стимули активізують самоосвіту і створення українського школяра як вільної людини, здатної боротися з проявами внутрішньої окупації і навчить критично мислити. Так створимо пасіонарну молодь!
8. Відтворення забутих славетних сторінок історії, створення нового пантеону національних героїв буде скеровано на виховання нації переможців. Популяризація за рахунок державно-приватного кінематографу, розвитку національного фолькльору і традицій. Це допоможе самоусвідомленню себе як часточки великої нації, яка подарувала світу багато видатних постатей.
Політичний
1. Зусилля національної еліти направляються на розвиток україноцентричної моделі держави.
2. Пріорітетом стає створення Балто-Чорноморської військово-політичної та економічної дуги, в якій Україна реалізує свої амбіції центральноєвропейського лідера!
3. Зовнішня політика держави визначається виключно економічними, культурними та духовними інтересами українського народу.
4. Через відсутність дій щодо відбиття агресії РФ, відповідно до Конституції та Законів України визнати факт державної зради в.о. Президента України Турчинова О.В. та діючого Президента України Порошенка П.О.
Використовуючи ст. 111 Конституції України провести імпічмент у Верховній Раді України невідкладно у зв'язку з зовнішньою агресією РФ.
5. Відсторонити від влади військових та інших високопосадовців, які причетні до державної зради. Розробити і впровадити процедуру трибуналів зрадникам.
6. Визнати факт агресії Російської Федерації з визначенням дати нападу на Крим та Донбас.
7. Розсекретити всі архіви КДБ і на підставі цього провести люстрацію. На роботу в державні структури набирати кадри після комплексної перевірки і «детекторі брехні», з перевіркою знання мови, історії, Конституції України.
8. Ввести принцип – якщо поліція не розкриває злочин – з зарплати полісмена наймається приватний детектив. Громада обиратиме шерифів, поліція стане автономною. МВС буде ліквідовано!
9. Звільнити політв’язнів які опирались внутрішньоокупаційному режиму.
10. Використовуючи досвід прибалтійських країн та Швейцарії створити систему "електронної демократії" з максимальною прозорістю та відповідальністю роботи всіх державних установ. Створити програмне забезпечення яке дозволить при наборі 10 млн. голосів незгодних з діями влади блокувати роботу державних установ. Так кожен українець відчує, що може впливати на долю держави без «майданів». Це заспокоїть бізнес і стимулюватиме чиновників працювати як одна команда. Так відбудеться деокупація свідомості і перетворення в справжніх громадян відповідальних за долю країни!
Військовий
1. У зв'язку з грубим порушенням, країнами-підписантами, Будапештського меморандуму, Україна виходить з даної угоди та залишає за собою право на відновлення військового ядерного потенціалу.
2. Військово-промисловий комплекс перевести у режим воєнного стану.
3. Розробка та прийняття на озброєння ЗСУ високоточної ракетної зброї, близької, середньої та високої дальності ураження.
4. "Поставка на крило" всієї винищувальної та бомбардувальної авіації ЗСУ.
Створення виробництва власних БПЛА військового та цивільного призначення.
5. Створення надійної системи Проти Повітряної Оборони.
6. Розвиток підрозділів кібербезпеки.
7. Розвиток військової робототехніки. Розробка екзоскелетів.
8. Створення багатофункціональних корветів для ВМС України.
9. Створення Мережі Територіальної Оборони за козацьким зразком. Це підвищить боєздатність, покращить самоорганізацію суспільства і відродить дух воїна в українському суспільстві.
10. Тільки вільна людина має право на володіння короткоствольною зброєю, українець його матиме. Це і буде деокупація свідомості раба і перетворення у вільну людину!
Економічний
1. Кожен українець матиме частку національного багатства, яке буде обліковано в створених територіальних громадах і загальнонаціональному реєстрі. Саме перереєстрація майна і інших ресурсів знищить олігархів і проведе деокупацію в економічному сенсі.
2. Націоналізація стратегічно важливих підприємств та олігархічних ЗМІ.
3. Податки сплачуватимуться за місцем розташування виробничих потужностей, а не місцем юридичної реєстрації.
4. Зменшення кількості ліцензій та дозволів. Спрощення вимог для ведення підприємницької діяльності.
5. Розвиток транспортної інфраструктури в широкому розумінні аби повністю використати географічне положення в центрі Європи.
6. Вихід з таких структур як СОТ, МВФ та Світовий банк реконструкції та розвитку.
7. Тимчасове призупинення виплати по раніше отриманим кредитам від МВФ, ЄБРР, до встановлення законності та доцільності отримання цих кредитів попереднім керівництвом України.
8. За допомогою державного замовлення стимулювати розвиток внутрішнього ринку і реального сектору економіки.
9. За допомогою зменшення оподаткування стимулювати реінвестування в реальний сектор економіки. Запровадити 5% податок з кожної трансакції та 10% від готівкової трансакції, 18% податку за виведення грошей в офшори.
11. На низовому рівні стимулювати розвиток кооперативного руху для деокупації внутрішнього ринку, а на верхньому – розвивати державні корпорації, які будуть здатні конкурувати з світовими економічними гігантами ззовні.
12. Створення державного земельного банку, який контролюватиме землі сільськогосподарського призначення і скуповуватиме їх у громадян України в разі потреби. Прибуток від здачі в оренду землі направляти на фінансування пенсійного фонду України та інфраструктурних проектів розвитку територіальних громад. Продаж землі сільськогосподарського призначення заборонити назавжди!
13. В будь-якому новоствореному підприємстві на території України 51% має належати українцям!»

Для кращого засвоєння і усвідомлення даної програми можна переглянути це відео:

Денис Абубакіров. Програма деокупації України

Джерело: https://www.facebook.com/patriot.uk/posts/1735723119831350

© Доповнення і художня адаптація  Станіслав Стеценко  

Mahno.info / Україна 


Вернуться назад