Главная > Програми і акції > Про загрози і завдання Президенту: ЗАГРОЗА № 1

Про загрози і завдання Президенту: ЗАГРОЗА № 1


2-11-2018. Разместил: Admin

Про загрози і завдання Президенту:  ЗАГРОЗА № 1


В угарі тотальної брехні і  неоголошеної війни спливає час кривавого панування п’ятого «гаранта» Конституції, який злочинно захопив найвищу посаду в державі і на кожному кроці нахабно та цинічно бреше Українському Народу, розбудовуючи свій бізнес на крові і стражданнях мільйонів українців.

Виховані в рабській покорі, українці надто довго і наївно сподівалися, що нинішній шоколадний «гарант» і його чотири «папєрєднікі» забезпечать усі права і свободи та гідне життя для корінної нації. А коли кожен минулий «гарант» миттєво забував після виборів свої передвиборчі цяцянки-обіцянки, а кожен наступний повторював те ж саме і продовжував нещадно грабувати, українці так само наївно  лише дивувалися і … знову продовжували лише чекати якогось чуда і милості від жадібних і ненаситних брехунів, грабіжників, злодіїв і бандитів, які обіцяли бути «гарантами» Конституції і забезпечувати гідне життя для Українського Народу.

Сучасний тарифний геноцид і неоголошена війна та вбивча жорстока реальність існування швидко змінюють ставлення до органів державної влади і примушують  українців змінювати пасивне спостереження і чекання – на активні дії, де завдання майбутньому Президенту має поставити безпосередньо Український Народ.

Адже в умовах кривавої війни і гібридного геноциду, смертельно небезпечно знову допустити до керма України чергового брехуна, грабіжника і популіста, якому потрібно лише власна велич, державна кормушка і особисте благополуччя, а народні страждання, жебрацьке існування українців і вирішення національних питань – абсолютно не цікавлять. Саме тому перші завдання повинні вирішувати найбільші загрози та виклики для існування всього Українського Народу.

ЗАГРОЗА №1 – постійна багатовікова агресія московської імперії проти Українського Народу! Ця війна не вичерпується фізичним нападом на Сході України чи в Криму, а носить багатоплановий характер – на духовному, історичному, інформаційному, економічному рівнях війни тощо.

Саме про найважливіші загрози і завдання майбутньому Президенту і розповідає це відео:

 

Для подолання московської агресії, які завдання Президенту поставиш Ти?

Які завдання Президенту поставиш саме Ти?

Свої пропозиції до переліку завдань для Президента надсилайте в повідомленні на FB-сторінку або на: ss.grom.ukr@gmail.com

Джерело: Суспільна Система  ; Сайт: ss-ukr.net.

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад