Главная > Відео > До ворогів: ПОДИВІТЬСЯ У ОЧІ ВЛАСНОЇ СМЕРТІ (+Відео)

До ворогів: ПОДИВІТЬСЯ У ОЧІ ВЛАСНОЇ СМЕРТІ (+Відео)


5-10-2017. Разместил: Admin

До ворогів: ПОДИВІТЬСЯ У ОЧІ ВЛАСНОЇ СМЕРТІ (+Відео)


Війна не закінчується. Війна тільки починається. Війна на два фронти. Проти зовнішніх окупантів і внутрішніх бариг, злодіїв, зрадників і мародерів, що влаштували бізнес на крові і стражданнях. Цієї війни не оминути нікому. Бо ця війна проти всього Українського НАРОДУ, а тому  лише зростатиме.  Жодних компромісів вже не буде, бо це  війна на виживання.

«Подивись у мої очі, враже, ти називав мене своїм молодшим братом і потайки руйнував мою армію, щоб потім прийти і легко забрати все без бою? Ти думав, що легко здолаєш меншого? Але ти забув, враже, що моя країна воювала всю свою історію, ти забув, що я – нащадок славетних воїнів.

Прадавній Отець давно сплів павутиння мого життя. Я можу ховатися, але це не продовжить мого існування, адже моя доля вирішена. В мені тече кров моїх предків, вони дивляться на мене  з небес і я не можу осоромити їх. Я знаю –  вони прийдуть до мене, вони допоможуть, вони стануть поруч у моїй боротьбі зі Злом.

Нехай Дніпро широкий і зелені Карпатські гори, нехай Чорне море і безкраї поля і блакитне небо дають мені сили і знають –  я буду битися за них, я буду битися за кожен шматок своєї рідної землі, я буду битися за кожну дитину, за кожну сім’ю, за дружину, за батька, за матір, за полеглих друзів.

Я вже не той хлопчик, якого ви не боялися. Я – досвідчений воїн. Мене навчили безжально вбивати ворогів, і я буду безжально вбивати вас, доки ви не дасте спокій моїй країні.

Подивись в мої очі, враже – ти дивишся в очі смерті. Ти дивишся в очі своєї смерті» –  говорить український воїн-розвідник у відеозверненні до ворогів, що з’явилось на сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.

Це відео підтверджує, що Непереможний Дух Нації не тільки відновився, а і переродився. Ми виросли настільки, що переросли бойовий клич славетних Холодноярців – «Воля України або смерть !».  Внутрішні та зовнішні вороги України –  тікайте поки є можливість, інакше ви всі помрете. Тепер не буде ніякого компромісу, жодного «або».

В українців вже інший бойовий клич –  «Воля нам –  Смерть ворогам ! ! !»

А в своїх коментарях воїни-месники рішуче додають:  –  «Виріжем, як баранів. Всіх, до останнього нащадка !»

 

Слава Нації ! Смерть ворогам !

Джерело:http://24tv.ua/budu_bezzhalno_vbivati_vas_doki_ne_daste_spokiy_ukrayini__potuzhne_video_vorogam_vid_rozvidki_n860831;  Воля Козак

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад