Главная > Світло Української Правди > День, що відкрив шлях до вищого розвитку України і свідомого існування Людства

День, що відкрив шлях до вищого розвитку України і свідомого існування Людства


24-12-2020. Разместил: Admin

День, що відкрив шлях до вищого розвитку України і свідомого існування Людства


В кожної людини свій день народження буває різним –  радісним або сумним, тривожним або сповненим надій і сподівань. Цього року 21 грудня 2020 не тільки був особливий рубіж мого власного життя, а й унікальний, довгожданий день для кожного Українця і кожної людини планети Земля, який відкриває шлях до вищого розвитку, в нову Еру кращого, світлого, свідомого існування всього Людства.

Якось українець, що багато років виконував роль наглядача ФСБУ за мною і моїм Родом, заявив, що мене і таких як я, тільки за те що народилися 21 грудня у найдовшу ніч  –  треба було знищувати ще в день народження, мовляв за його чужидцькою вірою в цей магічний день  перемоги Світла над Темрявою, народжених немовлят слід безжально вбивати.

Але ця надзвичайна жорстокість забобонів чужидцької релігії лише зайвий раз надавала мені сил і снаги до життя і безупинної борні з дикою ордою окупантів, що захопили нашу предковічну землю і нелюдською жорстокістю та суцільною брехнею поневолила мій український наРід, щоб безкарно гнобити, грабувати і вбивати.

Завжди пам’ятав слова свого тата, Учителя від Бога, який мені ще в юнацтві пояснював, що він зовсім не даремно дав мені ім’я «Стан-і-слав» для того , щоб я виконував своє призначення і завжди свій «СТАН» «СЛÁВив», утверджуючи самим своїм життям і невтомною працею свою українську правду і волю, прославляючи свій Рід і свій волелюбний і трудолюбний Український НаРід.

Нині, після епохального 21 грудня 2020, особливо гостро відбувається розділення всього Людства, розшарування енергетичне, психічне, ментальне, емоційне, національне, соціальне, політичне і пояснюється це тим, що зараз кожна жива істота свідомо, або несвідомо робить свій вибір в якому світі йому жити далі, який шлях еволюції чи інволюції обрати.

Дивитись також : РЕАЛЬНІСТЬ Шумана, яка підганяє, спонукає, дарує, або позбавляє життя (+Відео)

Основна і найгостріша глобальна боротьба нині розгорнулась між тими, хто повністю усвідомлює те що відбувається на  планеті Земля. З однієї сторони це Темні, а з другої пробуджена Світла частина Людства, яка не бажає більше підкорюватися Темним й існувати на рівні духовних і економічно залежних осіб зі статусом фактично фізичних рабів.

При такому світоглядному розшаруванні, основна маса населення планети діє несвідомо, притягуючись по вібраціям або до поплічників сил Темряви, або до високих вібрацій представників сил Світла.

Дивитись також: ДАРИ ВИСОКОГО ДУХУ: Резонанс Шумана сприяє повному краху Світового Паразитизму (+Відео)

Завдяки новим енергіям, що надходять зараз на Землю з Всесвіту, в багатьох людей розвивається інтуїція, котра їм допомагає рухатись в тому напрямі, котрий обрала їхня Душа і зараз на нашій планеті настав унікальний період енергетичного і духовного протистояння чистих людських Душ та збочених низьковібраційних істот, втілених в людських тілах.

На перший погляд може здаватися, що боротьба між Світлом і Темрявою не рівна, оскільки вся влада, всі фінансові інститути і всі засоби масової інформації на планеті належать силам Темряви. Але насправді перевага сил Світла вже очевидна.

На фізичному плані  це проявляється в тому, що все заплановане Темними –  програми примусової вакцинації і чіпування та залякування страшилками про коронавірус – пробуксовують, а багаточисельні акції протесту по всьому світу призвели до блокування самих одіозних законів, які намагаються прийняти представники чужидської глибинної державності, що втілені в уряди країн світу.

Все більше людей перестає вірити офіційним ЗМІ і черпають інформацію з альтернативних джерел, яких з кожним днем стає все більше. А що торкається енергетичного протистояння, то й тут перевага на стороні високих вібраційних енергій, котрих з кожним днем стає все більше і які буквально вичавлюють старі і нові схеми одурманення, зомбування і рабства.

Отруєні до крайньої межі вселенською брехнею і страхом, людські Душі вже не хочуть сприймати нові і постійно зростаючі порції нахабної брехні-хуцпи та смертельного страху від виродків, що ладні вбивати і нищити все навколо себе лише заради своєї ненаситної зажерливості і хворобливих амбіцій та збочень безроздільного панування.

Непримиренна і вже не прихована війна між Світлом і Темрявою найяскравіше зараз проявляються  в США, де зараз найбільше сконцентроване  матеріалістичне світосприйняття, а також в Україні, де найбільше в світі збережені і жертовно виплекані найвищі духовні і моральні принципи та надбання Людства.

Також читати: НАЙВИЩІ ДУХОВНІ І МОРАЛЬНІ ВИСОТИ, ПРИНЦИПИ ТА ОРІЄНТИРИ УКРАЇНЦІВ

Сьогоднішній світ зрозуміти лише з позиції матеріального сприйняття неможливо, тому що він працює лише в поєднанні і симбіозі з духовними практиками. Світ змінився в усіх своїх проявах. Він більше не є на 100% матеріальним, а Людство більше не хоче терпіти наругу від вбивць і катів, від збоченців і виродків.

Суто матеріалістичне світобачення визначає шляхи смертельного поєдинку Темряви і Світла в США, де виборча кампанія вже перейшла у відверту і всеохоплюючу війну, де одне Зло пожирає інше ще жахливіше Зло від збоченців і виродків та поступово переходить на бік Світла.

В Україні, де війна вже вирує сім років, навпаки відбувається духовне пробудження і відродження найдревнішої землеробської нації-творця, а кривава війна і черговий геноцид від зовнішніх і внутрішніх окупантів переходять до пошуку мирних шляхів відродження і одужання та сталого розвитку Українського Народу і розбудови суто національної державності.

Довгоочікуваний і особливий день 21.12.2020 року, коли закладаються космічні програми для кожної Людини від двох до 20 років наперед, приніс для України і Українців радість нових енергій і нових можливостей в майбутньому. Саме в цей епохальний день відбувся Всеукраїнський Національний Конгрес, який повідомив всьому світу про конституційне створення усіх державних органів Самостійної Української Держави України.

Читати також: Конституційний процес в Україні: 21 грудня 2020 –  Всеукраїнський Національний Конгрес! (+Відео)

 Руйнівні системи внутрішньої окупації впали цього дня під натиском Волі Українського Народу, що надіслав до столиці своїх представників Конституційного Процесу для створення усіх державних органів влади Самостійної Української Держави України. 

Делегати з 19 областей України і міста Києва, як повноважні представники Українського Народу, провели 21.12.2020 року в столиці України Всеукраїнський Національний Конгрес і здійснили прорив в інформаційному і національному державотворенні, а на міжнародному рівні повідомили світову спільноту про необхідність припинення злочинної діяльності органів влади УРСР та конституційне створення органів влади нової суверенної держави "Україна".

Слава Українському Народу !

Хай живе і розвивається Самостійна Українська Держава Україна !

Збудуємо свою омріяну Самостійну Державу РАЗОМ !

Джерело: Інформаційний центр місцевого самоврядування  #АнатолійБалахнін  Громада Українського народу

Станіслав Павлович Стеценко   Mahno.info / Україна

Замучили смертельні тарифи і злочинна система УРСР –  створи життєдайні конституційні органи місцевого самоврядування !

Остогидла нагла брехня, фейсбучна цензура і дискримінація українців за національною і мовною ознакою?

Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info

Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/

та читай і дивися в Твіттері  @mahnofond


Вернуться назад