Главная > Світло Української Правди > Аналітичні РОЗДУМИ ПРО РОЛЬ України в Світовому процесі…

Аналітичні РОЗДУМИ ПРО РОЛЬ України в Світовому процесі…


7-06-2018. Разместил: Admin

Аналітичні  РОЗДУМИ  ПРО РОЛЬ  України в Світовому процесі…


Можна дивитися на всесвітньо відоме полотно, побачити на ньому гарну жінку, але при цьому не помітити іскорку в її очах і ледь помітної посмішки на губах, так і не зрозумівши загалом всієї картини.

Проте аналітичні роздуми навколо світової політики взагалі не можуть навіть стояти в одному ряду з  осмисленням художньої картини. Адже охопити поглядом і думкою усі світові процеси вкрай важко і лише небагатьом вдається наблизитися до загальної картини явної і прихованої світової політики та передбачити можливі варіанти наступних подій.

Про  можливі світові процеси –  аналітичні роздуми Ивана Донеско :


«З кожним днем, мене все більше непокоїть тиша, відносно Китаю. Всі країни –  на слуху, а про Китай –  тиша ! І ця тиша  стає надто помітною. Це може свідчити тільки про одне –  диригування світом  непомітно перейшло до жовтої раси. А московити - це зона їх інтересів ...Саме тому сьогодні визначається хто стане наступним В‘єтнамом – або УКРАЇНА, або Московія !?? Тільки гравцями зараз будуть –  НАТО і Китай ! Європа руками і ногами відхрещується від такої перспективи – як ЦЕ завжди і було… 

Існує дві перспективи: 

Перший варіант –  Війна !

Московити і Китай – з однієї сторони, а Америка, Європа, Японія, і пробачте, УКРАЇНА – з іншої ! Рекрути в Європу –  вже зайшли і всі вони підуть як гарматне м‘ясо. Такий приклад –  вже мав місце в недавній історії. Китайське гарматне м‘ясо –  це московити ! І з ким вони стикнуться в першу чергу ? З нами !

Я довго думав над питанням – а чому капіталістичний світ  не вкладає кошти в такий ласий шматок Землі –  як УКРАЇНА ? Війна –  ніколи не була перепоною для грошей –  навпаки ! А ось новина, яка повідомляє про розміщення найбільшого аеропорту Європи в Польщі, а не в Одесі (що ну дуже набагато вигідніше) –   примусила мене взяти мапу в руки. Аеропорт майже в середині материку і дуже близько до можливого театру бойових дій. Реально ! Ось і відповідь –  чому такий пасивний капіталістичний світ  в УКРАЇНІ.

З іншого боку –  Китай в УКРАЇНІ ... Не високі інвестиції, більше з метою присутності, чим з перспективою розвитку. В Білорусії –  величезна база Китаю. Я вже мовчу про неймовірну, але тиху присутність китайців в московіі.  Неймовірне скупчення військ НАТО в Прибалтиці ?!? Там що –  є загроза вторгнення ? Нема ! Якщо десь і є –  то це УКРАЇНА ! Але до Москви - там ближче за все ! А Москва - це ахілесова п‘ята московитів. Питання Санкт- Петербургу –  навіть не стоїть. Це місто загине –  першим ! Білорусь зараз , дуже кумедно починає сіпати ніжками ! Реальність її ролі - в московіі вже навіть не викривляють –  буфер ! І Білорусь починає ЦЕ фізично відчувати. Це і є платня за бажання одною дупою - на двох секс партнерів ... Але вибір –  зроблено ! І тепер Білорусь на всіх парах напружує розум своїх стратегів –  як би і кому більше мазати вазеліну ...

Варіант номер два  –  НЕ Війна ! 

Відносно ...
,,Мирний” план і перспектива не стріляти - це можливо і НЕ кращий варіант, в політичному сенсі, але в людському –  виглядає привабливіше . Хоча всі розуміють, що ЦЕ –  тільки відтермінування війни. 

Гравці - ті ж самі , умови війни - менш криваві лише зовні...  І ось тут –  Китай однозначно поміняє правила гри. І якщо на війні зброя, це те, що стріляє, то в цивільному житті, зброя –  це гроші ! Тому удар буде, по грошам !

Скоріше за все, Китай буде вимушений нейтралізувати долар. Як ? Заблокувати все вкрадене ! А так як  більшість грошей, що в кругообігу, так чи інакше –  вкрадені, то блокування  звичайно почнеться з, ну дуже очевидно і доказово вкрадених. Це –  офшори ! Вони будуть обваленні  в першу чергу.

Америка  буде вимушена грати в цю гру тільки того, що така участь дасть їй змогу  майже безболісно перебудувати і зберегти більшість своїх активів. Тому, якщо не буде загальної, збройної війни –  то всі ми  стоїмо на порозі абсолютно нових, економічних відносин, де крадії і шахраї, будуть, мяко кажучи – вже не в фаворі. Скоріше за все – вони будуть мертві ! 

Відносно УКРАЇНИ –  то чим швидше МИ почнемо розстрілювати своїх олігархів , тим швидше і надійніше, ми перебудуємо нашу свідомість, що в свою чергу –  просто НЕ відворотній процес ! 

P.S. Припущення, без права бути дійсністю...»

Джерело: Іван Донеско – Все більше тривожить тиша…

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад