Главная > Світло Української Правди > ПЕРЕХІД: Нове життя Людини в іншому вимірі. ПОЧАТОК

ПЕРЕХІД: Нове життя Людини в іншому вимірі. ПОЧАТОК


25-04-2019. Разместил: Admin

ПЕРЕХІД: Нове життя Людини в іншому вимірі. ПОЧАТОК

 

Кожна Людина відчуває шалений тиск від навколишнього Світу, де  Людство протягом свого існування поступово наповнилося збоченими пристрастями, всепоглинаючою користю і ненаситною жадобою збагачення, жорстокою несправедливістю, ненавистю один до одного і агресією до всього живого…

Щоб вижити в таких агресивних і вбивчих умовах існування та постійного стресу, кожній Людині нині доводиться напружувати всі свої фізичні, енергетичні, психічні і духовні сили, здібності та можливості, а після такого чергового важкого дня хочеться … кардинальних змін і з чистої сторінки почати нове життя.

Такий постійно зростаючий шалений ритм багатьох людей втомлює і виснажує,  всі  хвороби – загострюються, а негаразди – здаються безкінечними. Проте ГЛОБАЛЬНІ ЗМІНИ НА  КРАЩЕ ВЖЕ ПОЧАЛИСЯ, а ПЕРЕХІД Людства на інший, значно вищий і кращий рівень існування – вже розпочався !

 

 

 

 Иван Донеско : "Усім Людям, навіть найзапеклішим скептикам і в ніщо не віруючим –  ця інформація є самою важливою із всього, що просто є в нашому Світі ! Прочитайте, будь ласка ! Просто прочитайте ! Впустіть ЦЕ в себе ! Воно зразу почне працювати! Скажу більше –  ВОНО вже працює!!! Просто ЦЕ треба прийняти і ... все !!! З Вами почнуть творитися різні чудеса ! Не дивуйтесь. Це вже Ваше цілком нормальне сьогодення, що відкриває інше світле життя !

Це те Світло, яке є в кожному із нас –  без жодних виключень! Не чіпляйтесь за минуле ! Воно занадто матеріальне. Не буду нічим більше лякати суспільство, але це вже навіть не страх –  це інерція минулого ! Хтось залишиться в звичному Світі, але більшість – більшість ВЖЕ живе в іншому вимірі, в іншому Світі. Ми –  везунчики !!!"

А тепер до вже встановлених фактів. Вчені-ядерники довге десятиліття працювали з атомом водню –  протоном. І врешті-решт вони зафіксували неймовірне...

Всі ще пам'ятають очікування 2012 року, страх невідомості, очікування катаклізмів, якими нас лякали. Про перехід говорили, але перехід відбувся і зовсім не там, де його чекали, а вся наша Планета нині вже почала жити в іншому вимірі.

У 2003 році почався експеримент, який тривав цілих 10 років –  аж до 2013 року. Вчені-ядерники довге десятиліття працювали з атомом водню –  протоном. І врешті-решт вони зафіксували неймовірне: протон то зменшувався, то знову ставав звичайного розміру, а його частка – пульсувала!

Спочатку вченим здалося, що вони помилилися у своїх розрахунках, що  протон змінюється під впливом складових частин ззовні. Але, в результаті навіть найзапекліші скептики були вимушені визнати: протон набув нового значення. Так було зроблено відкриття, що частка протона зменшилася на 4%.

Світ після Квантового Переходу

Змінилося все –  його швидкість, обертання, напрям, діаметр. На перший погляд – подумаєш, протон змінився, яка дрібниця, яка нісенітниця! Але услід за ним "поїхала" уся органіка, оскільки вона складається з водню. Помінялася щільність Матерії. (Левашов писав про властивості Матерії, що ми перейдемо в інший Простір, де буде більше світла). За протоном рушили і інші частки, і те, що вважалося в ядерній фізиці сталим і  непорушним, раптом з'явилося абсолютно в іншому виді, в чужому для нас вчорашніх.

Ми неначе інопланетяни потрапили на іншу Планету. Ті закони, які були встановлені до 2013 року, раптом перестали працювати, тому що щільність Матерії стала іншою. Це величезна робота багатьох лабораторій наукового світу змусила учених всього Світу об'єднатися, забувши усі розбрати.

Близько 10 провідних Інститутів Атомної фізики, реакторів, лазерної техніки перевіряли ще раз один одного, але увесь час приходили до однієї, нової величини атома водню. Якщо судити за Законами тривимірного Світу, то це неможливо, але, проте –  фізика почала розкривати свої ВИМІРИ.

Це підтверджують астрофізики розрахунками багатовимірності нашого Простору.

Ми вже живемо в іншому вимірі !

Відбувся Квантовий Перехід, частка з одного рівня енергії перейшла на інший рівень енергії, при цьому повелася як Нейтронна зоря – була велика, а стала маленькою. Вважайте, що ми живемо на іншій Планеті, тому усі Закони починають працювати по іншому. Учені стикаються з цим на кожному кроці. Тому наші Закони – це Світ минулого!

Січень - березень 2013 рік став багатим на радикальні наукові відкриття в астрономії і астрофізиці, які посипалися як з рогу достатку. На орбіті Землі літає німецький телескоп Шпіцер, який точніше за знаменитого Хаббла на декілька порядків, він побачив ультрачервоні (нам відоме інфрачервоне випромінювання, а тут, ультра –  новий фізичний термін, означає –  ще глибше в Матерію) Галактики, вони яскравіше звичайних в 60 разів.

Це відкриття було зроблене спонтанно. Судіть самі, ще в грудні 2012 року їх не було, а в січні 2013 року вони з'явилися, за добу.

Так не буває! Вони або є або їх немає. Значить, сталося щось за цю добу, що змусило помінятися Світ? Звичайна електромагнітна шкала, яка представлена в підручниках фізики, довідниках, збільшилася на три октави в інфрачервоному діапазоні і три октави в ультрафіолеті. У нас стало на шість октав вище. Це відкрилася Матерія, якої до 2013 року не було, вона була з різних причин не проявлена, а тепер проявилася і фізичні прилади її можуть зафіксувати.

Ще одне відкриття –  до 2013 року вчені знали, а нас з вами лякали, що наша Сонячна система рухалася в Чорну діру. Учені Новосибірська говорили, що ми йдемо в зону простору  абсолютно незвіданих енергій, яких раніше не було і незрозуміло що з цим буде надалі. А зараз діри немає! А цей астрофізичний об'єкт був і він зник. У центрі нашої Галактики тепер Чорної діри немає.

Вчені сильно перелякалися, це відкриття засекретили і з інтернету воно зникло через два місяці після оголошення. Був такий сайт "Мембрана", де вчені публікували свої знахідки, тепер цього електронного журналу немає. На Чорній дірі він припинив своє існування.

Що ж сталося? Виявилось, що Чорна діра –  це двері, які ми з вами пройшли, і двері закрилися. Але, замість Чорної діри з'явився інший Об'єкт, це теж наукове відкриття, вже 2014 року –  Магнітар.

Це Пульсуюча Зірка, але не Пульсар. Ця Зірка на всі боки розбризкує рідке магнітне поле. Це деяка субстанція, в якої досі немає назви (це не плазма). Вона розумна, складається з гранул. Гранули у неї бувають маленькі, на рівні елементарних часток і великі, наприклад, величиною із Землю. Спочатку цей Магнітар почули у березні 2014 року в радіодіапазоні і стали спостерігати, а в травні –  побачили.

За космічними мірками –  це колосальний час. Зазвичай або чують або бачать, тобто мозок був готовий сприйняти цю інформацію. Таким чином, ми виявилися на перших поверхах Тонкого плану, фактично, "на тому Світі", з чим ми вас і поздоровляємо! )) Частоти інші і органіка інша, це не повинно вас лякати жодним чином, наші тіла розкриваються своїм ходом. А ось, Магнітар засвітився, синім кольором (до травня 2014 року він не світився).

Ще в 2005 році вчені нейрофізіологи відкрили в Гіпокампі  людини ділянку, яка називається Блакитна або Синя пляма. Він давно відомий, але на нього не звертали особливої уваги, ну хіба мало чого в мозку у людини є.

Сам по собі мозок людини - це чорний ящик.

 Влітку 2014 року ця Синя пляма в мозку теж засвітилася, в усіх. Гіпокамп проектується на точку Життя і завідує життям людини на Тонкому плані і вище. Цей синій колір, якщо примружитися, іноді видно, як срібний німб над головою. Це нове органічне Тіло і воно пульсує співзвучно Магнітару.

Це єдина система, у них один базовий ритм –  вальс.

Базовий ритм Всесвіту теж вальс, в різному виконанні, в різних октавах. Октава, на якому виконують вальс Синя пляма і Магнітар в центрі Галактики –  вона працює в новій шкалі, включаючи три нові октави. Виходить, що енергетичний спектр нового водню, абсолютно відмінний від спектру старого водню. Це спектр ультрачервоний колір, глибинніший, ніж інфрачервоний колір. Саме цей діапазон став таким, що веде. Ми живемо і не знаємо, що сприймаємо абсолютно інші енергетичні спектри. І це усе входить до свідомості людини.

Прийшов час, про який нам говорили, –  ось житимете у Тонкому Світі, а там –  все думкою керується, захотів –  стілець пересунув, захотів –  сам злетів. Але, поки ми не дійшли до такої концентрації думки і до усвідомлення себе. У зв'язку з цим почалися різні феномени.

Перший базовий феномен –  світіння німба, до Переходу було Золотим (німби у святих на іконах) і таким володіли тільки Майстри, тому що було дуже жорстке магнітне поле навколо Землі, це поле було жорстким, і воно стримувало нашу генетичну структуру. А зараз це поле по факту перестало бути жорстким, тобто, воно є, але абсолютно інше. Воно дуже м'яке і ніжне і проте дуже міцне, як павутина, спробуй її порвати, на розрив вона міцніше стали.

Ось, приблизно такої структури йде нове магнітне поле. Ви усі чули такий термін, як Акаші, це і є Золота структура, яка названа Протей, Блаватська його також згадує.

Так от цей Протей пішов у втілення. Це стало нашою новою нервовою системою, тепер вона у нас насичена світлом Протея. У нас інша нервова система, ми перестали бачити в тривимірності, у нас інші очі.

 Впродовж останніх тисяч років до Переходу, як мінімум 26 000 років, у нас в оці у усіх була так звана сліпа пляма. Це зоровий нерв, який йде глибоко в череп, він затикався деякою білковою тканиною, як заглушкою. Ця сліпа пляма закривала три чверті нашого сферичного зору.

Ми не бачимо Чорну діру, а оскільки мозок нівелює різні нюанси, то і створюється ілюзія, що ми бачимо все. Проте, наявність сліпої плями дозволяла нам жити в 3-вимірному Просторі, обмеженому, жорсткому. Це було умовою Експерименту. Нам потрібно було вивчити щільний План і ми це завдання виконали.

Тепер ми перейшли на «той Світ", наш Експеримент благополучно завершений і ця сліпа пляма стала розчинятися і зникати в оці, і зараз нам відкривається доступ до бачення багатовимірності.

Це відкриття Планетарного масштабу, і це помітили учені усіх країн. Змінився Тимус, вилочковая залоза, вона сама по собі дуже сакральна. Її і Олена Блаватська згадувала, і Реріхи. Зараз в Тимусі живе той самий Протей. Тут він локалізується, а потім розбризкується по усіх наших тонких нервових каналах.

Сонячні, місячні меридіани, все тут задіюється, вони теж стали інші. І імунний нагляд Протея змінився, якщо раніше ця система імунітету була формальна, то тепер вона відстежує кожну людську думку і тепер стало так важливо –  уміти думати!

Думати перш, ніж подумав. Збувається все тут же і зараз, і головне зрозуміло чому.

Наступна зміна організму –  мигдалеподібне Тіло. Це теж в районі Гіпокампу, можовичка. Вона перемикається на усвідомлене сприйняття. До Переходу це був "будинок страху", їм правила лімбічна система. А лімбічна система - це "бий" або "біжи", як у тварин. Зараз це переписується на рівні клітинного механізму.  Замість "бий" і "біжи" починає проявлятися усвідомлене сприйняття теперішнього моменту.

РОЗУМне. Не сидіти і боятися, думати: а як там буде? Зараз все у міру вступу: я прийду і розберуся. Жити Тут і Зараз.

Нам не треба знати –  як це робити, наша нова органіка це робить сама. Ви не сидите в медитації, ви не їсте тільки вегетаріанську їжу, ви живете, як і жили, а органіка міняється сама. Тобто, ваше Вище Я дало дозвіл на зміну цієї ситуації, дозвіл на зміну вашої поточної свідомості. Вам не треба знати, як це відбувається?

Ось це і є Божественна халява. Раніше ми з вами відповідали за свої вчинки, а зараз вчитимемося відповідати за свої думки!

У головному мозку розчиняться старі пакети нейронів. Як це проявляється в побуті? Старі пакети нейронів –  це усе матеріалізовані звички, які увійшли на рівні автопілота в нашу кров, плоть, все, що ми робимо механічно (взяв сірник, поставив чайник, запалив газ.) Все до чого ми звикли з дитинства і що нами вже не усвідомлюється, але вони матеріалізовані, ми часто робимо дії і не помічаємо - як.

Тепер настає псевдо втрата пам'яті, вона настає тоді, коли людина не піддається ніякій зовнішній дії. Наприклад, сидить на лавочці або удома в спокійному стані і раптом раз - нічого не пам'ятаю. Це тривати миті, 3-5 секунд і ви знову входите у ваше поточне життя. Але при цьому у вас вимикаються якісь старі Пакети, старі знання.

Наприклад: старі дитячі звички, які вже вам не потрібні, ви дорослий і ситуація вже не повториться. У енергетичному плані вони були в структурі мозку, так от мозок звільнився від цих старих звичок. ( Вчилися ходити, сидіти, говорити.) Зараз це вже вам не треба, а це великий енергетичний пласт.

Псевдозабудькуватість - це звільняється місце для нового. Воно заповнюється цим новим і, в потрібний момент, я починаю просто знати щось нове. Приходить Яснознання. До Переходу у нас цього не було, нам потрібно було пройти Школу, набути досвіду, набратися знань, а зараз досвід з'являється сам, як Дар!

До певного моменту ви не знаєте ще чим володієте, але з'являється ситуація і ви починаєте користуватися готовим досвідом. Економиться час, економляться сили, багато ще чого. І ви бачите ситуацію не з одного боку, а відразу з декількох сторін, і бачите не з метою засудити, а просто як інформацію.

Для себе прийміть, що коли у вас настане псевдозабудькуватість або щось, на зразок склерозу, ви прийміть це досить спокійно і знайте, що це не хвороба, а Планетарний Перехід.

І це тільки перший етап. Змінився Час, змінилася енергія, змінилося наше сприйняття і ми стаємо тими багатовимірними істотами, які були спочатку задумані усіма Вищими Силами. Багато йде відкриттів на рахунок наших думок, наприклад, встановлений зв'язок між депресією і остеопорозом –  це університет Єрусалиму, ціла серія відкриттів.

 Чим більше чоловік сидить в депресії, тим більше у нього починають розм'якшуватися кістки. Характеристика нашого часу, це –  ви самі собі можете робити ліки, і ті що вам треба. Наприклад: берете пляшечку, наливаєте туди воду з під крану або святої, або іонізованої, будь-хто. Берете папірець і пишете –  це мої ліки від депресії, я відновлююся швидко. Написали і поклали під банку, а банку поставили біля узголів'я свого ліжка.

Пам'ятайте, що усе це потрібно проробляти з гумором )), уранці прокинутися і випити. Вода при цьому міняє структуру. Вже ставилися такі експерименти, проводили пробу структури води –  вона виявлялася різна, все залежить від глибини свідомості, від віри. Все відбувається на рівні дитячого сприйняття –  чим легше ви ставитесь до сучасної дійсності, тим швидше і краще буде виходити.

Чи в курсі ви, що сміх міняє свідомість? Легкий, як у дітей сміх йде на творення, це ті ж вібрації, які резонують з синім Магнітаром в центрі Галактики. Посміятися –  означає зрезонувати з космосом. Ви помітили, що на вулиці з'явилося багато розфарбованих мімів? Вони вибивають людей з їх шкаралупи. Посміхайтеся собі перед дзеркалом!

Світ фактично розділився під час Квантового Переходу, на тих кому потрібна матеріальна еволюція –  жити в матерії, жити в насильстві, в негативі (пити, палити) –  вони пішли в іншій матерії. Вони пішли на свій рівень свідомості. Ми зараз з вами як в шлюзі стоїмо –  є серед нас і такі і сякі.

Є ті, хто вибрали інший Шлях, інший рівень свідомості, Шлях еволюції. Ті, хто йде, вони залишилися у своїх думках, для них це усе –  марення сивої кобили, вони не думатимуть, їм простіше гранату кинути, чим думати. У них інші вчинки і дії. А у нас інші дії, відбувається фізикопсихічний момент –  ми один одного перестаємо бачити.

Це вже почалося, що ми можемо проходити один через одного, не помічаючи і без жодного дискомфорту. Це і є розділення Реальності –  одні наліво, інші направо. Ті, хто вибрав духовну еволюцію –  вони думатимуть, перш ніж подумати. Спочатку наступатимемо на граблі, набиратимемося досвіду. Як використати Божественну халяву? Спершу – просто знати і усвідомлювати.

Заряджати воду замість ліків. Наприклад –  від болячки на п'яті або від бородавки. Для чищення судин. Написати на листку, поставити склянку з водою і поставити на ніч у узголів'я, а уранці випити. Так робив Чумак, а зараз це під силу усім.

Є чарівна фраза –  в моїй реальності все виходить (промовляти своє бажання) легко і витончено! Це не афірмація, її не потрібно довго повторювати –  все робиться легко і швидко, сказав і пішов справою займатися.

Головне відчути те, що говорите, навчитися довіряти Простору. І розпочати з побуту: сказати тарганам –  привіт! У моїй реальності немає тарганів. Це можна застосовувати до відношення з дітьми, до самопочуття, у відношенні до держустанови, до транспорту, до отримання інформації, до купівлі того чого потрібно. Експериментуйте!

Джерело: Иван Донеско ; https://medmafia.ru/post/3821-biofizik-zayavil-nasha-planeta-nachala-zhit-v-drugom-izmerenii/?fbclid=IwAR0DQ4shw6_B222CNqt_Sqpkv_xIWHK-V0inJ6v44MCTsBj0apjuQsWf3pk

© Переклад і художня адаптація  Станіслав Стеценко  Mahno.info / Україна

Остогидла «шоколадна» брехня, фейсбучна цензура і дискримінація  українців за національною і мовною ознакою ?

Приєднуйся до нашого публічного каналу в Telegram: https://t.me/mahno_info

Отримай більше позитиву – підпишися на наш незалежний сайт: http://mahno.info/


Вернуться назад