Главная > Про Україну > ТАЄМНИЦЯ, ЯКІЙ ТИСЯЧІ РОКІВ, ПОЧИНАЄ ВІДКРИВАТИСЯ

ТАЄМНИЦЯ, ЯКІЙ ТИСЯЧІ РОКІВ, ПОЧИНАЄ ВІДКРИВАТИСЯ


23-03-2016. Разместил: Admin
ТАЄМНИЦЯ, ЯКІЙ ТИСЯЧІ РОКІВ, ПОЧИНАЄ ВІДКРИВАТИСЯ

Ми живемо в надзвичайний час, коли кожна людина проходить свої власні випробування на ДОБРО і  ЗЛО, коли все, що колись було знищено, зруйновано, спалено чи утаємничено  і старанно приховано  − нині розкривається і постає у всій своїй ПРАВДІ, ВЕЛИЧІ і КРАСІ.

Ви  не  знайдете цього в інтернеті або в книжках, тому що це ТАЄМНИЦЯ,  ЯКІЙ  ТИСЯЧІ РОКІВ.  Українські кургани, звідки з сивої давнини, наші славні і величні предки заговорили до нас. Нині настав час відкрити світу Безводовку, що знаходиться в Україні. Адже  Безводовка – найбільша в світі пригоризонтна обсерваторія, яка стоїть на одній лінії з британським Стоундхенджем, німецькою обсерваторією Гозек, також з обсерваторією Аркаїм, що в Челябінській області РФ. Українська Безводовка чекала тисяч років, щоб розповісти ПРАВДУ  про наших мудрих і величних пращурів і вказати шлях людству для повернення  у Світ Гармонії.  Безводовка починає відкривати свої таємниці.

Геометрія пригоризонтної обсерваторії Безводовка в деякій мірі зумовлена рельєфом місцевості, але в той же час її математичні пропорції ідеально вписуються в пейзаж.   Саме тут у Безводовці мудрі волхви - астрономи спостерігали за природними явищами, природою і знали, а точніше сказати, відали її закони, тому математика гармонії навколишнього світу присутня в геометрії обсерваторії. Пригоризонтна обсерваторія Безводовка −  це не випадкове скупчення земляних насипів, це математично спланований комплекс зі своєю геометрією. Доказом цього є  «ЗОЛОТІ» ПРОПОРЦІЇ ВСЕСВІТУ»,  закладені древніми архітекторами в структуру обсерваторії, де «золотим числом» пронизана вся структура пригоризонтної обсерваторії Безводовка. Але священна геометрія Безводовки створена за тисячі років до Фібоначчі, який вперше описав «золоту пропорцію», а пригоризонтна  обсерваторія Безводовки  була створена задовго до Леонардо да Вінчі, до Леонардо Пізано, відомого як Фібоначчі і навіть задовго до «батька геометрії» Евкліда.

В усі часи Сонце було для людини більше чим небесне світило. Для наших предків Сонце було Божеством, яке давало тепло, світло, поживу для худоби та людей і без перебільшення було джерелом життя. Наші пращури ніколи не згадували Сонце  в негативному значенні, а лише з епітетами «красне», «ясне», «золоте» та в улесливій формі «сонечко». Для того, щоб краще відати Сонце і побудували обсерваторію Академії Наук Древнього  Світу, в якій астрономи і філософи того часу вивчали цикли небесних світил, щоб гармонізувати життя людей з космічними ритмами.

Відмінність наших предків була саме у світогляді. Вони називали себе онуками Божими, а точніше онуками Дажбожими, як це записано у Велесовій книзі. А в Єгипті нащадком богів був лише фараон. Онуки Дажбожі були дітьми Природи, нерозривної з Всесвітом і його Гармонією. І наші раціональні та величні предки більше за кого-небуть заслуговують називатися цивілізацією. Цивілізацією Майданів. Про це й розповідається у цьому документальному фільмі:

БЕЗВОДОВКА Пригоризонтна обсерваторія 

Джерело: http://www.bezvodovka.com/pysmena/sacred_geometry.html

Станіслав Стеценко  / Mahno.info


Вернуться назад