Главная > Про Україну > МЕРИТОКРАТІЯ: До влади – ТІЛЬКИ ДОСТОЙНИХ і ГІДНИХ УКРАЇНЦІВ !

МЕРИТОКРАТІЯ: До влади – ТІЛЬКИ ДОСТОЙНИХ і ГІДНИХ УКРАЇНЦІВ !


18-04-2016. Разместил: Admin

МЕРИТОКРАТІЯ:  До влади –  ТІЛЬКИ  ДОСТОЙНИХ і  ГІДНИХ  УКРАЇНЦІВ !

Українці, як найдревніша землеробська  нація в світі, завжди вирізнялася і вирізняється до цього часу своєю працелюбністю, витривалістю, охайністю і дбайливістю.  Серед українців чи не найбільше в світі визначних і талановитих людей, філософів, винахідників і науковців, які зробили визначний вклад в розвиток ЛЮДСТВА.  Але при цьому паразитуючі  злочинні угрупування, що  окупували Україну і називають себе «українською елітт», розставляють на усі ключові державні посади  людей з явними фізичними і психічними вадами та садиськими і сексуальними збоченнями,  які потім влаштовують талановитим і працьовитим українцям непереносні умови існування, що юридично називається геноцидом.  

Сучасна так звана «українська елітт», що утворилася в результаті організованої злочинної діяльності  колишньої  комуністичної  парт номенклатури від Кравчука і Кучми,  нині  жахливою корупцією  і  масовими злочинними  зловживаннями душить і методично знищує УКРАЇНСЬКУ  ДЕРЖАВУ,   калічить і  вбиває  УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД  договірною війною  та  жахливо  грабує  і  визискує зумисно організованим  геноцидом і мародерством.  

Як зупинити геноцид і мародерство  і  що треба зробити, щоб найталановитіші і найдостойніші УКРАЇНЦІ  ВЗЯЛИ КЕРМО  ВЛАДИ для розбудови і розквіту України ?

  Меритокрáтія – (буквально  «влада достойних», від лат. meritusдостойний, гідний і грец. κρατος — влада, правління) — це принцип управління, згідно з яким керівні пости повинні займати найздібніші люди, незалежно від їхнього соціального чи економічного походження.

Меритократія  використовується переважно в двох значеннях. Перше значення терміна припускає створення початкових умов для об'єктивно обдарованих і працелюбних людей, щоб вони в майбутньому мали шанс зайняти високе суспільне становище в умовах вільної конкуренції. Друге значення відповідає системі, протилежній аристократії і демократії, в якій керівники призначаються з числа спеціально опікуваних талантів.

Термін  меритократія був вперше використаний (принизливо) англійським соціологом Майклом Янгом  в антиутопії «Піднесення меритократії, 1870-2033» (1958 р.), в якій описується футуристичне суспільство, де суспільна позиція визначається коефіцієнтом інтелекту (IQ). У книзі така система приводить до революції, під час якої маси скидають гордовиту і відірвану від народу еліту.

Яскравим прикладом древньої меритократії є успішні завоювання Чінгізхана, який призначав на посади воєначальників не за приналежність до роду «елітт» тогочасного ханського суспільства, а виключно найталановитіших воїнів з простого люду, які в результаті і здійснили надзвичайний прорив в розширенні Орди.

На думку ряду дослідників, Китай в деякі періоди історії також був близький до реалізації меритократичних систем. Так, за часів династії Сун широко використовувалася триступенева система іспитів, за допомогою якої на роль правителів відбиралися претенденти, які краще за інших розуміли мистецтво, конфуціанство та адміністративні проблеми.   У США поширена думка, що принцип меритократії там вже реалізовано, мовляв  особисті досягнення американців залежать лише від здібностей, працьовитості, життєвих установок і моральності.  Але критики небезпідставно звертають увагу на те, що як і раніше в США важливу роль відіграють спадщина, соціальні, матеріальні  і культурні переваги, об'єктивні можливості на ринку праці та для індивідуального підприємництва, удача, доступ до якісної освіти і дискримінація.

В Україні меритократія не була реалізована до кінця, а лише короткочасно і яскраво проявлена під час найбільшого в світі селянського повстання під проводом Нестора Махна, де командний склад Революційної Повстанської Армії України (махновців) і до всіх інших органів влади -  не призначався, а обирався, в результаті чого на всі керівні посади обиралися тільки гідні і достойні, найздібніші і найталановитіші, кращі з кращих. Пізніше лише робилися  спроби використання поняття "меритократія" в назвах та політичних програмах, коли  2011 році в Україні було офіційно зареєстровано політичну партію «Мерітократична партія України». Але правлячій злочинній  «елітт» далі рухатися в цьому напрямку вкрай не вигідно, бо розжирілим  на грабунку діткам і онукам «кравчуків» і  «кучмаків»  дуже не хочеться  визнавати власну нездатність  ефективно розбудовувати УСПІШНУ  і  ПЕРЕДОВУ Україну та залишати більш достойним УКРАЇНЦЯМ  незаконно зайнятий ними «елітний»  олімп  влади.

Кардинально змінити ситуацію в Україні  здатна тільки   МЕРИТОКРАТІЯ  на  всіх рівнях державної  влади  і  всього громадянського суспільства !

Гнилу  «елітт» корумпованого чиновництва  потрібно змінити  владою  достойних і гідних  влади  українців !

ЗА ЦЕ  ВАРТО  БОРОТИСЯ !

Слава НАЦІЇ !  Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад