Главная > Про Україну > Расєї НЕМАЄ – Є Московія або Московщина

Расєї НЕМАЄ – Є Московія або Московщина


19-11-2017. Разместил: Admin

Расєї НЕМАЄ –  Є Московія або Московщина 


Нагла брехня і публічна фальш припиниться, коли увірветься терпець і  українці публічно почнуть давно відомі речі називати своїми іменами. І це залежить виключно від українців, яким вже впеклося нахабне використання Московською ордою нашої прадавньої назви «Русь», «руси».

Кривава збройна війна та безпрецедентна по цинізму інформаційна війна, що здійснюється ординцями проти України і української нації,  повсякчас примушує кожного українця  належно називати  моsкалів –  агресором, війну –  війною, а підступних  ворогів з Московщини –  називати так як вони того заслуговують і як  історично з давніх давен наші предки  називали своїх споконвічних ворогів.

При цьому переході  в іншу, більш напружену фазу протистояння, абсолютно не припустимо і далі називати  словом «росія» землю і державу наших  заклятих ворогів, які цинічно вкрали нашу історію і наші назви, не маючи жодного відношення до наших предковічних коренів і наших споконвічних назв, або до наших земель, де дійсно була, є і буде Русь-Україна, а землі і ріки мають споріднені назви з чистими росами, де дійсно жили і живуть дійсні нащадки русів, русинів і русичів, яких не припустимо і далі плутати з «русскімі» ворожої Московської орди.

Про те, що українцям дійсно вже увірвався терпець від цинізму і нахабства сучасних рашистів-окупантів, свідчить публічна пропозиція  Лариси Ніцой називати Росію «по-новому». Така пропозиція не нова, а є лише актом справедливого поверненням до історичної назви держави-агресора до моменту викрадення і нахабного привласнення Московщиною нашої найдревнішої в світі історії і наших праукраїнських назв.

Відома українська письменниця Лариса Ніцой, яка є активним борцем за українську мову, пропонує перейменувати Росію в Московію офіційним внесенням нових правил до української мови через агресивні і зухвалі дії «расєї». Письменниця запропонувала офіційно не тільки перейменувати «росію» в Московію, а й спеціально для цього запровадити в українській мові нове правило для назви сусідньої країни-агресора.

З такою ініціативою Лариса Ніцой виступила під час конференції вчених-філологів в Інституті мовознавства імені Олександра Потебні після доповіді про спекуляції словом «Русь», що має виключно українське коріння, на Закарпатті, в деяких регіонах Європи і, особливо в «росії», що веде криваву війну на українській землі.

«Ми прослухали ґрунтовну доповідь. У ній прозвучало твердження, як, маніпулюючи нашим історичним словом, проти нас воюють. І слово це "Русь, русини". Чи не могли б ми, ви, присутнім тут науковим колом, в результаті конференції дати реальну, конкретну відповідь ворогам? А саме, написати ваш висновок, звернення, лист або заяву вчених про те, що Московія вкрала у нас назву "Русь", тому ви пропонуєте Україні на всіх рівнях припинити називати Московію нашою назвою "Русь" і почати її називати так, як вона називається –  Московія. «Росія» нехай себе називає, як хоче, головне, щоб ми її не називали своєю назвою", - виступила зі зверненням письменниця до учасників конференції...

Соціальні мережі, де й до цього, не зважаючи на дискримінацію і систематичні ув’язнення у фейсбучній тюрмі, повсякчас користувалися історичними назвами «московщина» і «москалі» –  вибухнули всенародною підтримкою подібного офіційного перейменування «расєі». Проте були і інші пропозиції вживати замість «расєя» –  «Московщина», «на Московщині».

Ще більш активні українці, яким надто впеклося багатовікове нахабство і брехня москалів, пропонували краще називати їх  «кацапстан», типових особин цього штучного утворення – «кацапи»  або «моськвини», а ще краще називати це утворення Козлостаном, а їх лігво – Мацквабадом. Але остаточний вибір назв всього агресивного і ворожого, що до цього часу хибно називають  «руцкім міром» – залишається за самими українцями.

Головне в іншому – НАСТАВ  ЧАС  ПУБЛІЧНО  НАЗИВАТИ  ДАВНО  ВІДОМІ  РЕЧІ СВОЇМИ  ВЛАСНИМИ  ІМЕНАМИ  і  ТОДІ   ЗНИКНЕ  «руцкій мір» З  НАШОЇ  УКРАЇНСЬКОЇ  ЗЕМЛІ  і  ПРИНЕСЕНА  НИМ  ВІЙНА  !!!

Слава Нації ! Смерть ворогам !

Джерело: Mykola Nikolaus

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна

 


Вернуться назад