Главная > Про Україну > Про ІМПІЧМЕНТ, РЕВОЛЮЦІЮ і все що навколо цього

Про ІМПІЧМЕНТ, РЕВОЛЮЦІЮ і все що навколо цього


4-12-2017. Разместил: Admin

Про ІМПІЧМЕНТ, РЕВОЛЮЦІЮ і все що навколо цього


Хоча в  неділю 3 грудня  фейсбук максимально глушив українців, створюючи інформаційну блокаду про найголовніші події в Києві, проте навіть олігархічні інтернет монстри та підвладні «шоколаду» інформаційні агентства  змушені були повідомити про багатотисячний громадський марш протесту в центрі Києва з основним гаслом «імпічмент» і "банду геть".

Цей частковий інформаційний прорив стався виключно завдяки тому, що акція протесту «Марш за імпічмент», організований партією "Рух нових сил" екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі та понад пів сотнею інших громадських організацій, не зважаючи на масові репресії і переслідування, зібрали вперше після Майдану найбільшу акцію протесту.

Так по дуже скромним підрахункам порохоботів, в акції протесту  за імпічмент «взяли участь від 4000 до 6500 осіб, що зібралися в парку імені Тараса Шевченка та організованою колоною вирушили центральними вулицями Києва до Європейської площі, де й провели віче».

Була й ще більша брехня, що Саакашвілі зібрав лише  400 чоловік, які пройшлися по Хрещатику з вимогою імпічменту президенту. В дійсності як показують фото і відеоматеріали та безпосередні учасники і очевидці, масова акція протесту проти Порошенка зібрала від 50 до 60 тисяч протестуючих, які з’їхалися з усіх областей України, щоб висловити свій протест проти мародера і вбивці, що злочинно захопив найвищу державну посаду.

Соцмережі пишуть про те, що Київ нарешті прокинувся. Насправді, всю Україну вже давно задовбала ця жидівська банда україножерів, які вважали, що фактично вже знищили українську націю неоголошеною війною і новітнім геноцидом. Проте українці, маючи певну пересторогу до підконтрольного шоколадній тиранії «майдану-3» на чолі з гастролером Саакашвілі та вкрай сумнівними керівниками типу «семенченки» та «найєми», все ж таки вийшли на цей мирний марш протесту.

Багатотисячна акція за імпічмент потрошенка пройшла. Але всі її учасники усвідомлюють, що це мабуть остання мирна акція проти войовничих і жорстоких бандитів, що захопили державну владу. Саме на це вказує інформація, яка ще потребує перевірки, що 3 грудня  майже одночасно у трьох західних областях відбулись «суди Лінча» щодо двох родин мафіозних суддів і одного прокурора.

За словами інформатора «Правдивих новин» , з владоохоронних органів нібито не вижив ніхто з присутніх у «панських палацах», де загинули не лише охоронці, а й прислуга. Скоріше за все ця інформація буде прихована від ЗМІ, щоб холуї бандитської шобли не мали сумнівів у своїй безкарності.

Революційний  розвиток подій без сумніву значно коротший за заплутану процедуру імпічменту, яка лише продовжить на невизначений час внутрішню окупацію і тому вкрай бажана шоколадній тиранії та її «гаранту» потрошенку. При цьому і до маршу, і під час маршу, і після маршу «за імпічмент», ненависний народу «шоколадний» режим  абсолютно не збирається мирно піти від керма окупованої ним державної влади.

У зв’язку з цим днем раніше і очевидно найточніше вже визначив завчасно результати  акції «за імпічмент»  Юрій Касьянов:

«Йому до звєзди  ваш імпічмент. Напоумити його може тільки хороший стусан під зад, що суперечить декларованим вами толстовським принципам непротивлення злу насиллям.

На все останнє він чхати хотів – на війну, на бідність, на несправедливість. Йому до лампи  ваше бажання жити в демократичній вільній країні, ваше  приниження в державних кабінетах, ваш відчай в судах. Його цікавлять лише гроші, котрі він любить щиро і безкорисливо, у великих кількостях.

Якщо ви подумали, що цей спіч про Петра Олексійовича, то не тільки – він всього лише один із чиновників-феодалів,  крадіїв політиків, котрих цілий легіон. Справжній імпічмент – СТУСАНОМ під ЗАД  ПОТРІБНО  ОДНОЧАСНО  ВСІМ  і  ЗРАЗУ. І тим, котрі у владі, і тим, котрі на нашому горбу знову рвуться до корита, називаючи себе опозицією.

Потрібно раз і назавжди перервати кругообіг «політичного» лайна. Імпічмент має бути для всіх – для тих хто крав, хто краде, і буде красти.

На зміну їм мають прийти люди з совістю, з чистими руками, принципами, ідеями, цілями. І тільки тоді можливо зявиться нова країна, в якій народ  не прикметник, а іменник.  Адже  людина вартує значно дорожче грошей. Тільки ТАКИЙ  ІМПІЧМЕНТ  НАМ  ПОТРІБЕН. Але він називається РЕВОЛЮЦІЄЮ».

Марш Саакашвілі Народний Импічмент Порошенку 03.12.2017


 

В Києві пройшов Марш Саакашвили за импічмент Порошенку 03.12.2017

 

РЕВОЛЮЦІЯ  НЕМИНУЧА !

УКРАЇНСЬКА  ХУНТА  БУДЕ !

Слава Нації ! Смерть ворогам !

Джерело:  «Правдиві новини»  ;  Юрій Касьянов

© Переклад  і художня адаптація  Станіслав Стеценко

Mahno.info / Україна


Вернуться назад