Главная > Про Україну > СВІТОГЛЯД: Що робити українцям у найдовшу ніч ?

СВІТОГЛЯД: Що робити українцям у найдовшу ніч ?


20-12-2017. Разместил: Admin

СВІТОГЛЯД: Що робити українцям у найдовшу ніч ?

 

Український  СВІТОГЛЯД, що силоміць був відірваний тисячолітнім рабством від рідних коренів і предковічних  звичаїв, до сьогодні має спотворені  рідні свята і викривлені до невпізнання елементарні поняття про навколишній світ, де світле і гармонійне життя перетворене на суцільні муки і страждання рабів «божих».

Залякані і досі ідіотськими вигадками чужинської релігії, ще не досить багато українців знають, що найдовша ніч у році – це не загрозливе і не шкідливе явище, а надзвичайно чарівна ніч, яку з покон віків наші предки вважали не просто чарівною, а й казковою в прямому сенсі цього слова.

Саме у ніч з 21 на 22 грудня настає точка зимового сонцестояння, яка здавна має магічний і таємничий зміст.  День зимового сонцестояння – найкоротший і, як правило, холодний, вважається «днем глибокої заморозки», коли все живе начебто завмирає.  Але саме в найдовшу ніч на 22 грудня і починається повільне зростання і відродження нового життєвого циклу –  хвилина за хвилиною, година за годиною, день за днем, коли нове життя буде розвиватися і міцніти.

Найдовша ніч у році –  має бути самою осмисленою ніччю у році, бо має магічний, якщо не сказати точніше  –  ритуальний сенс. Для наступного ритуалу, пов'язаного з найдовшою ніччю в році, необхідно самотність і свічка, або коло рідних і близьких людей. У темній кімнаті на самоті, або в колі родичів чи близьких друзів запаліть  свічку і подумайте про свої найзаповітніші мрії, які у вас зараз є. Мрії повинні бути спрямовані виключно на добро, а не на зло, найбажаніші і найзаповітніші, такі мрії, на здійснення яких і Вищі Сили залучити буде не соромно.

Слід гарненько продумати, які бажання  є найважливішими і найбажанішими і як саме вони можуть змінити ваше життя на краще.  Потім напишіть їх на папері і ще раз перечитайте їх вголос: - «Хочу вийти заміж за …Олега Вінника,  здати на відмінно студентську сесію, вивчити англійську і китайську мову,  захистити кандидатську  дисертацію з економіки, стати успішним підприємцем, допомогти своїм рідним і близьким, знищити корупцію і мародерство та її поводирів, врятувати світ,  взяти у полон Путіна і завершити війну…». Виявляється, що всі бажання і мрії, озвучені в цю найдовшу ніч у році, мають реальний шанс справдитись, оскільки разом з відроджуваною  силою Сонця зростає і сила ваших мрій.

Промовляючи свої мрії вголос, відчуйте їх на смак, відчуєте їх шкірою і душею, якщо ви дійсного цього хочете.  При запаленій свічі подумки, а краще  вголос скажіть:

Я вітаю Життя і щедре світло Сонця !

Хай буде Світло й Мир Небесам !

Хай буде Мир Воді !

Хай буде Мир Землі !

Хай буде Мир усьому сущому !

Хай буде Достаток усьому сущому !

Хай буде Щастя усьому сущому !

Хай буде Радість усьому сущому !

Промовляючи, явіть мирну і зелену Землю, чисту Воду, щасливих і радісних людей і дітей та  надішліть свій  уявний посил зі своїми бажаннями Вищим Силам, силам Сонця, Рідним Богам  і чекайте втілення своїх мрій. Ще трохи, і ваші бажання почнуть «зігріватися», потім «пустять корінці», а потім і «розквітнуть», швидше за все  до дня літнього сонцестояння. Але майте на увазі, що для здійснення ваших мрій мало просто дуже сильно цього захотіти в ніч на 22 грудня, а ще необхідно докладати реальних зусиль для їх досягнення і втілення...

Коли йде неоголошена війна, а українські родини мимоволі роз’єднуються,  найдовша ніч у році дає можливість зібрати всю родину разом, навіть якщо хтось у цю ніч і знаходиться далеко, або навіть на протилежному кінці Землі. Візьміть фотографії близьких вам людей, які зараз далеко від вас, а тих хто поруч –  запросіть в свій будинок. Сядьте разом за стіл, запаліть свічки і побажайте своїй сім'ї всього найкращого, щастя, здоров'я і удачі. І ваші бажання, озвучені вголос, обов'язково здійсняться.

Приступаючи до світлих культових обрядів, слід пам’ятати, що наші давні пращури були сонцепоклонниками, а вся наша найдревніша ЗЕМЛЕРОБСЬКА КУЛЬТ-У-РА присвячувалася КУЛЬТУ СОНЦЯ, де після 3-денного зимового сонцестояння святкується Різдво Світла Дажбожого – свято оновленого молодого Сонця, що зігріває Природу, світло Дажбоже щодня починає зростати, пробуджуючи все живе від зимового мороку, а на Землю разом з Колядою на Землю сходять Предки та Рідні Боги.

Сонцепоклонники-хлібороби жили у гармонії з природою, розуміли свою залежність від природніх циклів – отже їхній спосіб мислення і ритм життя визначався Сонцем і природними циклами. Вони створили космічно-природний і одночасно святково-трудовий календар в якому були закріплені їхні основні світоглядні засади, їхнє розуміння сенсу життя, визначальні Свята та обрядовість – все, що було фундаментом їхнього життя і складало їхній Звичай.

Для наших величних предків  зимове сонцестояння завжди було уособленням добра, що перемагає зловісну темряву і з цього моменту Сонце нехай навіть і «на пташиний скок», а додавало в висоті, що свідчило про швидке наближення теплої весни. Саме на честь прийдешнього тепла і величі Сонця вкривали колесо горючим матеріалом, підпалювали  і пускали з гори, а повсюдно розводили багаття – причому чим вище було багаття, тим більше вшановували небесне Світило.

Саме завдяки тисячолітнім народним звичаям і Родовій Пам’яті українців,  спотворені ворогами стародавні праукраїнські свята і вірування – нині активно відроджуються. Навіть силовий перехід на інше літочислення та багатовікове рабство і духовне поневолення, що й досі гнобить і поневолює українців – тим дужче наше бажання боротися з існуючою неправдою, обманом і дисгармоніює.

Нині українці все більше і більше усвідомлюють, що найважливіші свята, що були зумисно спотворені і шкідливо зсунуті окупантами для нас в часі –  призводять до повної втрати магічної дії Рідного Свята і переривають зв’язок минулого, сучасного і майбутнього нашого народу.

Основою нашого предковічного календаря завжди були астрономічні дані, а головні свята визначалися положенням Сонця. І для того, щоб повернутися до гармонії з Всесвітом, не варто зважати на сучасний календар чужинських свят, а краще  дотримуватися народних предковічних звичаїв і культових обрядів, які з кожним наступним днем будуть гармонізувати і покращувати наше життя.

Напередодні  Різдвяних Свят згадаймо, що МИ, УКРАЇНЦІ, НЕ  РАБИ  БОЖІ, А ОНУКИ  ДАЖБОЖІ –  НАЙПЕРШІ і НАЙКРАЩІ  ПОМІЧНИКИ  БОГІВ !

Воїни Світла, Онуки Дажбожі – ВІТАЄМО З НАСТУПАЮЧИМ  і  ОНОВЛЮЮЧИМ Різдвом Світла Дажбожого!

Слава НАЦІЇ !  Смерть ворогам !

Рунтато Святослав  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад