Главная > Про Україну > Українські ОСНОВИ: КОДЕКС ЧЕСТІ ПРЕДКІВ

Українські ОСНОВИ: КОДЕКС ЧЕСТІ ПРЕДКІВ


27-12-2017. Разместил: Admin

Українські ОСНОВИ: КОДЕКС ЧЕСТІ  ПРЕДКІВ


 

З ким поведешся –  того й наберешся. Родова пам’ять української нації зберігає свою мудрість в народних приказках і саме ця приказка завжди нагадує прийдешнім поколінням українців, що спосіб мислення і основні засади поведінки землеробської нації трударів ніколи не мали нічого спільного з поведінкою і «панятіямі» злодіїв, грабіжників і мародерів, що окупували Україну.

З кіно і телеекранів постійно показують і розповідають про «героїчні подвиги» кримінальних «автотитетів» Мішки Япончика, Соньки «золотої ручки», Сєньки Кулявлоба, Пєтьки Потрошенка  та інших злодіїв і бандитів, створюючи ореол «слави» минулим і сучасним грабіжникам, щоб  нав’язати  абсолютно не властивий для українців злочинний спосіб життя.

Але Вогняний Майдан, добровольчі батальйони з волонтерським рухом, що всупереч зрадницької діяльності «шоколадних» ПРойдисвітів і мародерів повстали, захистили і продовжують четвертий рік захищати рідну землю від загарбницької  навали моsкальської орди  –  повсякчас проявляють надзвичайну стійкість, мужність, героїзм, воїнську і громадянську честь, притаманну нації непереможних воїнів і чесних трударів.

Не зважаючи на розгнуздану злочинну ідеологія окупантів зовнішніх і внутрішніх, Воїни Світла, що самовіддано захищають  Україну і українців на неоголошеній війні, зберігають в своїх душах і серцях предковічні українські канони совісті і честі, які поколіннями плекалися і виховувалися нашими величними предками.

Щоб знищити вільний Дух Пробудженої Нації, моsкальські окупанти і «шоколадні» запроданці вбивають українських Воїнів Світла на неоголошеній війні, ув’язнюють, катують і переслідують тисячі українських патріотів, намагаючись зломити нас і підкорити. Щоб цього не сталося, кожен український патріот має свято памятати і зберігати в своїй душі і серці:

КОДЕКС ЧЕСТІ НАШИХ ПРЕДКІВ 

Будь вірний Крові і Землі. У твоїй Крові – сила Раси, у твоїй Землі – прах Предків.
Будь хоробрим і гордим. Той, хто перемагає свій страх, хто не відступає перед Силою  – справжній Герой.

Шануй Правду, за якою жили твої Предки. Йди шляхами Стародавніх Богів, бо вони колись були людьми твоєї Крови та героїчними діяннями здобули Безсмертя.

Будь вірний своїм Братам по Крові. Справжня вірність пізнається тільки в бою. Коло Братів варте багатотисячних армій чужинців.

Будь вірний своїй коханій. Той, кого не кохала жінка, не гідний пройти крізь Північні Ворота в Обитель Героїв.

Будь чесним. Брехня гідна народів, які занадто слабкі, аби відстояти право на життя у відкритому бою.

Будь справедливим. Поводься з іншими лише так, як вони цього заслуговують.

Будь мудрим. Не приймай на віру хибну істину, але осягай світ своїм розумом.

Не мирися зі злом, бо зло, яке залишилося без покарання, множиться, а провина лежить на тому, хто залишив його без покарання.

Не йди на поводу у суспільства. Натовп може виховати тебе лише Рабом. Прагни вирватися за межі, туди, де правлять непереможні Сили Природи.

Цінуй Волю. Прагни до неї, бо краще померти стоячи, аніж жити на колінах.

Завжди пам'ятай, що слабкий боїться битви, сильний кидається в неї, а великий знаходить у ній щастя!

КОДЕКС  ЧЕСТІ  ПРЕДКІВ ВЕДЕ  ДО  ПЕРЕМОГИ !

ЖИТИ  і  ДІЯТИ  по КОДЕКСУ  ЧЕСТІ  ПРЕДКІВ –  ЗНАЧИТЬ ПЕРЕМАГАТИ !

Слава НАЦІЇ !  Смерть ворогам !

Джерело:  Любов Сердунич

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад