Главная > Про Україну > Війна з народом: МИР ХАТАМ – ВІЙНА ПАЛАЦАМ !

Війна з народом: МИР ХАТАМ – ВІЙНА ПАЛАЦАМ !


29-12-2017. Разместил: Admin

Війна з народом: МИР ХАТАМ –  ВІЙНА  ПАЛАЦАМ !

 

Охоплені тотальною корупцією колишні правоохоронні органи, які після шоколадних «рєхформ» перетворені у виключно владоохоронну злочинну систему насилля і переслідування українців –  нахабно не виконує своїх  обов’язків, бандитів і грабіжників не ловить, а якщо і ловить, то відпускає, а громадян – взагалі не захищає від масових протиправних і злочинних посягань.

Саме тому в Україні почастішали суди Лінча і атаки на представників держаних органів бандитської системи влади, а прокурорам і чиновникам фактично оголошена народна війна, про що пишуть sobytiya.net  з посиланням на «Вєсті».

Як повідомляється, народні месники освоюють нові способи боротьби зі своїми кривдниками при  владі. Тепер вони мстять їм за допомогою гранат і підпалів. Приміром, минулого тижня в різних містах одночасно горіли автомобілі чиновників. Попередні розслідування показали, що машинам допомогли загорітися. В ході розслідування з'ясувалося, що мотив у паліїв міг бути. Наприклад, в ніч на понеділок в селищі Совіньйон під Одесою невідомі палії знищили машину дружини депутата міськради Олександра Матвєєва. На Mercedes - Benz GL їздили син і дружина заступника голови фракції «Довіряй справам».

 

 

А буквально за пару днів до цього очевидно прилетів «бумеранг» і начальнику управління земельних ресурсів Одеської міськради Дмитру Коту. Невідомі спалили його «Лексус». Дмитро Кот - людина мера Одеси Геннадія Труханового. І саме ці двоє раніше фігурували в скандалах навколо земель комунальної власності і комунального майна.

А в Рівному згорів позашляховик Mercedes GL 500 і постраждав від вогню особняк депутата Рівненської міськради 40-річного Олександра Бабата. У поліції говорять, що машина вигоріла дотла, а у будинку вогонь пошкодив стіни і двері. Показово, що загоряння сталося в річницю смерті будівельника 35-річного Андрія Артвинського. Він загинув в 2016-му на будівництві, яке зв'язують з Бабатом.

 

 

Крім того, днями в Дніпрі згорів Mercedes прокурора. В ніч на 7 грудня в Харкові вогонь знищив Volkswagen Passat судді апеляційного суду області Сергія Шабельникова. А в Кривому Розі Дніпропетровської області згорів Volkswagen Touareg судді Жовтневого райсуду міста.

У хід пішли навіть гранати. Яскраве тому підтвердження  –  вибух в суді Нікополя. Там Руслан Тапаев під час судового засідання над вбивцями його сина, втомлений від явного суддівського «бєспрєдєла» з винесенням замовних рішень на користь бандитів і злочинців усіх мастей,  кинув гранату в обвинувачених але і досі не засуджених, яких відверто захищає судова система кривосуддя, а другою гранатою підірвався сам.

 

 

Перелякані злодії у суддівських мантіях терміново збільшують  собі охорону, але абсолютно не збираються змінювати свою злочинну діяльність, як не збираються забезпечувати законність і правопорядок «шоколадні» прокурори і поліцаї, які разом з судами  виконують роль катів українського народу.

Коли не діє закон, а права і свободи людини і громадянина систематично і повсякчас порушуються та обмежуються  чиновниками державних органів на УСІХ рівнях, українцям не залишається іншого виходу як на їхній «бєспрєдєл» відповідати «червоним півнем» під стріху  чи авто, щоб по справедливості «віддячити» грабіжникам і кривдникам,  або ударом –  на удар, кулею чи гранатою –  вбивцям і катам.

 

 

Нахабство, цинічна риторика брехні, нарощування терору, грабунку, переслідувань і тиску на українців, що загнані у кут між неоголошеною війною і черговим рукотворним тарифним, ціновим, валютним та іншим гібридним геноцидом по «бєспрєдєлу»  –  без сумніву лише нарощуватиме напругу в суспільстві і збільшуватиме число лінчування «шоколадних» чиновників.

В цих умовах жорстокого винищення, український народ змушений  діяти за древньою істиною справедливості –  як гукнеш – так і відгукнеться,  що посіяв –  те й пожнеш. Експерти констатують, що це тільки початок. Вся Україна на грані вибуху, де знову стало  актуальним революційне гасло: МИР ХАТАМ –  ВІЙНА  ПАЛАЦАМ !

Слава НАЦІЇ !  Смерть ворогам !

Джерело: https://sobytiya.net/prokuroram-i-chinovnikam-obyavlena-vojna/

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад