Главная > Про Україну > СЛОВО, ЩО ДОДАЄ СИЛ і ЕНЕРГІЇ, ОБ’ЄДНУЄ РОДИНУ і ВСЮ Україну

СЛОВО, ЩО ДОДАЄ СИЛ і ЕНЕРГІЇ, ОБ’ЄДНУЄ РОДИНУ і ВСЮ Україну


7-01-2018. Разместил: Admin

СЛОВО, ЩО  ДОДАЄ СИЛ і  ЕНЕРГІЇ, ОБ’ЄДНУЄ РОДИНУ і  ВСЮ  Україну

 

 


Навколо бушує війна –  на Східному фронті і в тилу проти внутрішніх окупантів. Для того щоб витримати ту воєнну напругу і перемагати ворогів зовнішніх і внутрішніх, кожному українцю необхідно  відновлювати свої фізичні і душевні сили.

Найкраще відновлюють фізичну силу і витривалість продукти харчування, які вирощуються та виробляються на нашій рідній українській землі, а не імпортні і чужорідні, що привезені з чужих країв. Богом дана нам земля з найкращими чорноземами дає лише добротні і корисні українські продукти, що вирощуються і виробляються працьовитим українським народом.

Проте загальновідомо, що зомбоящик від окупантів не тільки бреше і псує настрій українцям, а й вкрай негативно впливає на людський організм, якщо його дивитись і слухати під час вживання їжі. Здавна помічено, що наша їжа найкраще засвоюється і приносить користь тоді, коли будь-яке вживання продуктів супроводжується священною молитвою.

Сідаючи до столу, наші предки завжди спочатку промовляли молитви, які духовно відокремлювали кожну окрему людину та кожну українську родину від існуючих неприємностей і негараздів, щоб під час вживання їжі  мати приємний настрій і душевну рівновагу та максимально сприяти кращому засвоєнню їжі і відновленню сил і енергії для праці чи війни з ворогами.

Всі українці чули і знають, що ми  є онуками Дажбожими, а не рабами чужих богів. Але після кривавого «хрещення» Руси-України і багатовікового духовного поневолення, а потім цілого  століттям «савецькаго» терору і безбожництва, коли були знищені жахливими голодоморами цілі покоління українців –  було зруйновано колишні традиції звертатися з молитвою перед сніданком, обідом чи вечерею до рідних богів, які дають українцям найкращу поживу для відновлення фізичних сил і  духовної наснаги.

Старі звички, особливо набуті під жорстоким примусом і в духовному рабстві –  мають велику силу, бо вони творилися роками і поколіннями під загрозою вбивства і  знищення голодоморами чи геноцидом. Тому для відновлення своїх власних сил і могутності всієї української нації та відновлення багатовікових українських традицій, при кожному вживанні їжі завжди читайте наодинці чи всією родиною  ось такі молитви благодарности:

1. Дажбоже, у хлібові живуть Твоє тепло,

І світло небесТвоїх, і дихання землі Твоєї

Ми святий хліб твій споживаємо

І день наш сущий проминущий і грядущий

Даруємо Вітчизні нашій, Дажбоже наш !

 

2. Дажбоже, щасливий я з тобою,

Ти душу мою живиш світлом і красою,

Ти тіло моє живиш хлібом і водою,

Ти світ мій твориш радістю й сльозою,

І я в трудах і подвигах утверджую себе

На благо народу мого, і на славу ім'я твого,

Дажбоже мій !


3. Дажбоже, Ти хліб святий і Ти вода святая душі моєї,

Ти вічність, з якої життя постало моє і в яку ввійде життя моє,

Ти життя моє після життя мого, освітлений світлом Твоїм

І обезсмертнений безсмертям Твоїм, я був, я є і вічно буду,

Дажбоже мій !


4. Дажбоже, і хліб святий, і цілющу воду

Я споживаю в ім'я Твоє безсмертне,

Щоб тіло моє міцніло в праці й багатіла душа моя

І волею, і силою, і славою народу нашого,

Дажбоже мій !


5. Дажбоже, ми в ім’я Твоє живемо

І хліб Твій споживаємо.

І з вірою в Тебе утверджуємо

Працею і борнею волю життя нашого.

Тобі, Єдиний і Всюдисущий Господи наш

На славу, собі на здоров'я і дітям нашим

На життя достойне, Дажбоже наш !


Дорогі українці, оберіть собі молитву, яка найбільше вам подобається і приємна для вашої душі.  Щодня перед сніданком, обідом чи вечерею звертайтеся до рідного Дажбога, що опікується українцями – онуками Дажбожими, щоб вживана вами їжа  не тільки швидко відновлювала, а й збільшувала вашу фізичну силу і духовну енергію та наснагу, поєднуючи кожну  родину і енергію усіх українців  в Україні та в усьому світі  в ЄДИНУ БОЖЕСТВЕНУ і НЕЗБОРИМУ  СИЛУ НАЦІЇ.

Слава Україні ! Героям СЛАВА !

РАЗОМ ЗДІЙСНИМО Духовне ЄДНАННЯ  НАЦІЇ !

Джерело:   МАГА  ВІРА. День 52:8   

Станіслав Стеценко / Mahno.info / Україна


Вернуться назад