Главная > Про Україну > СБУ: МІЧЕНІ ЗЛОМ і ЗРАДОЮ

СБУ: МІЧЕНІ ЗЛОМ і ЗРАДОЮ


31-01-2018. Разместил: Admin

СБУ: МІЧЕНІ  ЗЛОМ  і  ЗРАДОЮ


Українці завжди забезпечували себе власними продуктами харчування. Але на нашій землі оселилися дуже небезпечні шкідники, які навіть при короткочасній втраті контролю за ними, здатні не тільки завдати величезної шкоди, а й взагалі все зжерти  і знищити до голих стовбурів і чорної землі.

Ці чужинці завдають нам багато клопотів, стійкі до морозів, отрутохімікатів, добре прижилися, а своїми кольорами дуже схожі на північних сусідів з «руцкава міра», що останні роки ідентифікують себе кольорами «гєоргієвської» стрічки, які як колорадські жуки, звикли не тільки паразитувати  в Україні та жерти все підряд, а ще й пити кров з українського народу.

В Україні такими кровопивця і паразитами, що дуже схожі на рашистських «колорадів», в першу чергу стали структури Служби Безпеки України, що перетворилися в розсадник державних зрадників, махрових мародерів і корупціонерів, які занедбали безпеку держави України, займаються бізнесом на війні і забезпечують мародерство від «шоколадної» тиранії.

СБУ за всі роки «незалежності», перетворилося в найбільшого правопорушника, корупціонера і мародера, що веде приховано і відкрито війну з УКРАЇНСЬКОЮ  НАЦІЄЮ. Саме СБУ вело і веде масове переслідування українських патріотів і захисників Вітчизни, постійно прослуховуючи їхні телефони, загрожуючи розправою їхнім сім’ям, дітям і родичам виключно за жертовне служіння Вітчизні і посилення її обороноздатності, за політичну, правозахисну, волонтерську  і громадську діяльність.

Крім відкритої діяльності, спеціальні структури СБУ до цього часу виконують накази  Москви і проводять приховану підривну діяльність проти відродження українських національних органів безпеки, здійснюючи таємно руйнацію і знищення будь-яких паростків національного відродження і становлення української національної ідеології, здатної протистояти зовнішнім впливам і загрозам.  

Перешкоджаючи створенню сучасних повноцінних українських мереж в Інтернеті та контролюючи окупаційні соціальні мережі типу Facebook, що окупували Україну, спеціальна так звана «101 сотня» від фСБУ шляхом насилля, цензури, дискримінації, расизму і позбавленням усіх прав, примушують  українців навертатися в сучасне рашистське рабство.

 Саме завдяки тому, що СБУ не виконувало свої прямі обов'язки і не вживало своєчасно належних заходів по боротьбі з корупцією і антидержавними діями, не покараний сепаратизм і зрадництво  на державній службі призвели до відокремлення Криму, до воєнної окупації Донбасу і до кривавої війни по «договорняку», що використовується для власної наживи злочинного олігархату і «владоохоронців», де СБУ належить ключова роль.

Для таких невтішних висновків маю власний гіркий досвід, коли на мою офіційну заяву про порушення кримінальної справи проти сепаратистів і колабораціоністів з колись славного Гуляй-Поля, СБУ  декілька тижнів відверто пресувало мене і всю мою родину, залякуючи і примушуючи забрати заяву на всіх перших керівників району, що ще в 2003-2004 роках почали відкрито здійснювати організовану антидержавну діяльність, шантажуючи відокремленням в Сєвєраданецкую Рєспубліку із  порушенням територіальної цілісності України.

Тоді тільки моя власна тверда позиція примусила СБУ-шників провести допити серед учасників Сєвєраданецкого «з’їзду» зрадників і колаборантів, яким очевидно лише порадили прикусити трохи язика, але кримінальну справу негайно і без повідомлення закрили, а зрадників і сепаратистів –  належно не покарали, а лише заохотили до подальшої злочинної діяльності проти української державності, що в подальшому загалом призвело до здачі Криму, окупації Донбасу, багаторічної гібридно-барижної війни і нинішньої вкрай важкої кризи державності.

Те ж саме зрадництво відбувається, коли СБУ абсолютно протизаконно відмовляється виконувати процесуальний закон, вносити дані в ЄРДР і проводити  слідство, що належить виключно до їхньої підслідності, заохочуючи масові злочинні зловживання і відверто антидержавну діяльність "шоколадними" державними службовцями з колорадською стрічкою за пазухою.  

Мої власні висновки незаперечно підтверджуються публічною інформацією від народного депутата Дмитра Тимчука, який назвав точне число українських силовиків, котрі порушили присягу, зрадили Україну і вирішили залишитися в Криму після окупації Московщиною. Як зазначив Тимчук, дані вдалося отримати, завдяки запитам керівникам силових відомств з проханням надати дані по чисельності військовослужбовців їх формувань на початок анексії Криму в 2014 році, а також на ті з них, хто вийшов на материкову частину України.

Так, згідно з повідомленням, у СБУ на 1 березня 2014 року в усіх підрозділах, органах, установах працювало 1 619 військовослужбовців, у тому числі 1 235 офіцерів, 384 контрактників. З них на материк вийшли 217 військовослужбовців, з них 210 офіцерів і 7 контрактників. Таким чином 86,4% (!) відсотка СБУ-шників виявилися зрадниками, серед яких 83% – офіцери (!), як  йдеться у повідомленні Тимчука.

Дивлячись на «елітний» склад зрадників СБУ, в ЗСУ також з 13 468 військовослужбовців (4 637 офіцерів, 8 831 солдатів і сержантів на 1 березня 2014 року), на материк  вийшли 3 991 чоловік (1 649 офіцерів, 2 342 солдатів і сержантів). Загальний показник зрадників в ЗСУ виявився значно нижчим і таким чином склав 70,4% (64% серед офіцерів), а  більше третини 36% залишилися вірними Україні.

Немає потреби повторювати всі вже раніше опубліковані цифри, що порівнюють зрадництво в інших владоохоронних структурах, бо найбільш зараженою зрадництвом з кольорами колорадських жуків з Московщини, виявилась  Служба Безпеки України, яка слугувала і продовжує віддано слугувати Московському агресору, який знову прийшов до нас з війною, геноцидом, грабунком і розрухою, щоб знову поставити українців на коліна і загнати в рабство.

Песимісти і порохоботи намагаються переконати українців, що корупція, зрадництво, мародерство і ЗЛО, яке вони несуть від «руцкава міра» – начебто непереможне. Але досвід прибалтів підтверджує, що «колоради» від «руцкава міра», які паразитують і п’ють з українців кров, а з України – висмоктують всі ресурси і руйнують, швидко знищуються чистою гігієною і елементарними санітарними засобами, починаючи з доброї мітли, якою слід з усіх органів і служб СБУ вимести усіх «колорадів» від «руцкого міра». 

Проте припинення будь-якої антидержавної, зрадницької і корупційної діяльності в Україні слід розпочати з НЕГАЙНОЇ  ПУБЛІКАЦІЇ СПИСКІВ  «совєцької» АГЕНТУРИ і  ВСІХ  СЕКСОТІВ колишнього сересеру та з тотального очищення СБУ, що діє як філія Московської Орди в Україні. Зло боїться Світла і Огласки і саме з цього необхідно почати деокупацію України.

P.S.: Для тих, хто ще не знає, повідомляю, що я фізично і психічно здоровий, а  морально –  стійкий і непохитний, будь-які мрії і розмови про якийсь суїцид щодо мене –  абсолютно безпідставні,  на дорогах і в побуті я завжди  точний і обережний з усіма травматичними предметами і особами,  до всіх недоброзичливців ставлюся спокійно і врівноважено, так як в своєму Статуті  чітко визначив своє ставлення до Корупції і Зла та окремо до  Людей, що з ними боряться, а в надійних друзів і побратимів вже понад 25 років як в різних кінцях України розклав нотаріальні листи про свою життєстверджуючу позицію боротьби зі злом і особисто недоброзичливими до мене чиновниками, в тому числі і з СБУ, прокуратури чи судів, списки яких постійно  оновлюються і частково публікуються ось тут:

СКАРГА в порядку ст. 303 КПК України

АПЕЛЯЦІЙНА  СКАРГА на ухвалу слідчого судді Печерського  райсуду м. Києва Васильєвої Н.П. від 13.07.2017

Голові  СБУ  Грицаку:  Заява про груповий злочин  що підриває основи державного устрою

До Служби Безпеки України –  ЗАЯВА про ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ

Список прокурорів, що підлягають обов’язковій публічній люстрації

Джерело: http://informator.news/

РАЗОМ –  ПЕРЕМОЖЕМО !

Слава НАЦІЇ !  Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна
Вернуться назад