Главная > Про Україну > ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ: Повстанці з усієї України їдуть до Києва – НАРОД ПРОТИ Порошенка…

ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ: Повстанці з усієї України їдуть до Києва – НАРОД ПРОТИ Порошенка…


1-03-2018. Разместил: Admin

ТЕРПЕЦЬ  УРВАВСЯ: Повстанці з усієї України їдуть до Києва – НАРОД  ПРОТИ Порошенка…


Олігархічні канали як і «гарант» війни – відверто брешуть і спотворюють будь-яку інформацію про дійсні події в столиці України. На кожне слово ПРАВДИ порохоботи і запроданці негайно викидають масу брехні від Бариги та  «особливих» думок від «руцкава міра» та їхніх блюдолизів, щоб якомога більше заплутати і зневірити українців не тільки в  Україні, а й людство по всьому світу.

В реальності загострена  до краю ситуація в Києві вже не піддається керуванню «шоколадною» тиранією, а формується, розхитується і СТВОРЮЄТЬСЯ СИТУАТИВНО  СТРАХОМ від «шоколадних» мародерів і вбивць, а з іншого боку – ЗАКИПАЄ  ВСЕНАРОДНОЮ  НЕНАВИСТЮ до  Порошенка і його поплічників.

Саме в цей до краю загострений час  відбувається остаточне прозріння людей до тих, хто так довго задурював українцям голови «третім майданом» зі своїм заморським «патріотизмом» для українців. Лише незалежні «Правдиві Nовини», щоденно з ризиком для життя, продовжують повідомляти правду про дійсний перебіг подій у Києві:

Ось як Сергій Єрмоленко пише у недоступному для нас і ще для багатьох українців окупаційному Фейсбуці:

«Попри деякий песимізм і скиглення пишу виключно про позитив. Сьогоднішній день поза сумнівом можна вважать переламним. Після хороводів віче та міхомаршів вперше після Майдану народ без сцени та блазнів і покидьків кукловодів знову згадав що іще існує "коктейль".  Результативно чи ні –  неважливо, головне зміна настрою є. 

Друге не менш позитивне і архіважливе, що купка патріотів за день вивела на чисту воду  всіх імпотентів та блазнів із озимого міхоруху «нових сил», які цілу осінь цілеспрямовано каналізовували протестний двіж. Усі ці дерев’янки із зиміними-соболєвими та їх полум"яними речницями богутськими, метою яких була вже зрозуміло не революція, а політична реклама та вибори і корито, поспішивши відхреститись від протестувальників, забили в свою перспективу міцний осиновий кіл.

Народ не любить хитрожопих та зрадників і так само вже відхрестився від них. Ще момент на який мало звернули увагу, але який є ключовим. Малько у зверненні до Парубія послався на досвід та аналогію попереднього майдану, на аналогію дій до яких закликали усі щурі колишньої сцени, в тому числі Парасюк, Кулявлоб і Парубій. Це означає, що будь які подальші дії вже освячені й легітимізовані попереднім майданом, який сама ж шобла і зробила сакральним… та святим. А порція газу із перчиком в обличчя "воваєбашки" свідчить що розуміння революційного гасла усіх часів і народів - "хто не з нами той проти нас " потроху таки приходить теж… А разом згадається і ЗАПОВІТ Кузьми Скрябіна. Болюча відвічна тема - відсутність стратегів, лідерів та провідників. Але це з часом виправиться, бо як відомо лідер зявляється в боротьбі. Зараз усе залежить від активності та від людської підтримки. Буде вона, значить буде і двіж . Без режисерів життя саме швидко вчить що робити,  а котел кипить і товариш Маузер скоро заговорить теж.»

Заме зараз нарешті злетіла остання облуда і з ідеї «виборів» по шахрайським схемам окупантів і партійним спискам шахраїв:

«Любов Шмирхльова: «ЖОДНУ ПАРТІЮ БІЛЬШЕ НЕ ПІДТРИМУЮ! Сьогоднішні події під ВР привели до такого висновку. Всі ці партії лізуть до корита, гуртуватись не хочуть і підтримувати народ за просто так теж не мають бажання. Дякую РНС шо воно сьогодні завоняло по-новому…

Мали надію шо ця секта мобілізує своїх прихильників, але отримали дулю з маком... Там СЦЕНА вирішує долю народу, а в другий раз на ті ж самі граблі наступати не хочеться. Нема єдності, не хочуть гуртуватись, всі до корита і до влади пруться…І брешуть, брешуть, брешуть людям в очі… Масовка якогось кукловода, мля.

Від РНС потрібно було тільки скликати людей, шоб режим боявся бити народ
Прозрєла тепер капітально. Всі партійні секти хай тепер ідуть нах... Реввиконком для початку, а потім обирати владу народним Віче, або рішення тимчасового колегіального Реввиконкому довіра до якого повинна бути великою.»

Остаточне прозріння і рішучість  значно заохочують новітні «беркути», які вирізняються не тільки надсучасним озброєнням і екіпіровкою, а й надзвичайною жорстокістю, садизмом і звірствами до українців, яким вже урвався терпець від ненаситних україножерів при владі.

 

Беркут б'є по обличчю активіста 27 02 18

 

Про важливі зрушення в свідомості і настроях українців свідчать і ось ці короткі враження та об’єктивні висновки Ігоря Параніча за останні дні київського протистояння:

<!--1.  Саакашвілі і РНС остаточно "спалилися".

<!-- 2.  Соболєва і компанію - на смітник. Можна буквально.

<!-- 3.  Звірячі дії "Беркуту"? Нічого дивного. Убивства протестуючого люду - цілком ймовірні. На жаль.

<!- . 4.  Депутатське кодло, що спостерігало за побиттям у вікна....Маю віру, що не всі втечуть за кордон.

<!-   5.  Людей було мало. Морози? Це - теж.

<!-   6.  Відсутність псевдонаціоналістів чи представників правих партій? Їх туди ж , куди і Соболєва.

<!-   7.  Героїчна купка людей боролась проти орди силовиків.
     Впевнений, нас невдовзі буде більше. Значно більше.

<!--  8.   Дев"ятеро заарештованих,12 поранених.

<!--  9.  Нарешті застосовано "коктейлі". Спротив був агресивним. "Здачі" відхопили 13 "псів" режиму.

<!-- 10.  Відсутність лідера? Гадаю, це тимчасово.

<!-- 11. Нарешті, в коментах і дописах людей, значно поменшало абсурду на кшталт якогось "мирного шляху". Доходить?

<!-- 12.  ВИСНОВОК. Багато знайшли позитиву? А він таки є. Боротьба ПРОДОВЖУЄТЬСЯ.»

Поки що в наметовому містечку під ВРУ все спокійно, із затриманих 9 «тячівських повстанців» одного, дуже побитого, відпустили. Інших хочуть звинуватити у «побитті владоохоронців», але потім усіх затриманих під ВРУ повстанців було відпущено. Мусора так і не змогли вигадати їм звинувачення, а можливо, злякались громадської уваги. А найголовніше те, що до повстанців поступово їдуть люди на підмогу.

Як підтверджують «ПN» , ще по дорозі до Києва тячівську колону підсилили закарпатці (ужгородці, мукачівці), а також колонна з Львівщини. Підтверджена інформація про ідентичний рух з Одещини, Херсонщини і Вінниччини. Здвиг ВІДБУВАЄТЬСЯ і хочеться вірити, що їдуть не любителі прогулянок по Києву і не студенти, а воїни, які пройшли через пекло війни, які точно знають де засіли вороги і зрадники, що не дають нам жити мирно в Україні.

Почалося ! Проти ПОРОШЕНКА повстало Закарпаття

 

Слава Україні !

Слава НАЦІЇ !

Смерть ворогам !

Джерело: Геннадій Боценюк –  «Правдиві Nовини»

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад