Главная > Про Україну > Кривавий Потрошенко рано святкує – ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ

Кривавий Потрошенко рано святкує – ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ


5-03-2018. Разместил: Admin

Кривавий Потрошенко рано святкує – ВСЕ  ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ


Нічого випадкового в цьому жорстокому світі немає. Знамення під час знакових подій також не бувають випадковими чи пустопорожніми. І солдат зі зброєю ніколи не падає випадково, бо його кров очевидно стала червоною «доріжкою» для того, хто переступив через нього, антиконституційно та злочинно захопив найвищу посаду в державі і творить свій бізнес на крові та стражданнях мільйонів, щоб одержати криваві мільярди.

Але скільки вірьовочці з брехні не витись, вся правда обов’язково вилізе, а злочинні дії лише підтвердять хто є хто і на чиїй стороні. Для дуже багатьох наївних, що швидко забули або не зрозуміли дійсних причин ДАПу, Іловайського і Дебальцевського котлів та інших «міротворчєскіх» зрад і масових вбивств на «невійні»,  криваві події під Верховною Зрадою 3 березня 2018 року нарешті відкрили для  більшості користувачів соцмереж  жорстоку правду — Путін давно у Києві, а його гауляйтер сидить на вулиці Банковій.

Надзвичайно жорстоке знесення «беркутами» наметового містечка під стінами Верховної Зради, де відверто катували, мордували і по звірячому калічили ветеранів та учасників нинішньої війни, журналістів, жінок і людей похилого віку, які  пройшли через усі жахіття війни і сучасного "мирного" геноциду – буквально сколихнуло українську і світову громадськість. Усіх без виключення вразила надзвичайна жорстокість і садизм псів «шоколадного» режиму та тих хто віддав такий наказ.

Знесення наметів біля ВРУ 03.03.2018

Аналізуючи нічим не виправдану жорстокість поліцайських владоохоронців, одночасно виявилася і жорстока правда про кукловодів і їх посібників, які діяли явно і приховано в інтересах «шоколадної» тиранії.

«Вони самі все зробили для того, щоб їх побили...» — прокоментував Правдивим Nовинам телефоном «айдарівець» Святозар. Як багато хто з українських патріотів він оселився в наметовому містечку під ВРУ ще в листопаді минулого року, але нова «сценічна трійця» кнопкодавів ВРУ (Семенченко-Грішин, Соболєв-Зімін і «воваєбаш» Парасюк) намагались фактично приватизувати наростаючий народний протест, де це «тріо» пересварилося з усіма неформальними активістами, поступово вичавлюючі їх з Майдану під ВРУ.

Питання, чи були вони не «панятими», а «підставними» зараз як ніколи актуальне, бо ж вчора Грішин і Зімін шикарно «піарились» на крові звіряче побитих і покалічених  активістів мирного протесту, де у всіх виявлено травми голови, численні переломи рук та ніг, а одного у вкрай важкому стані прооперовано.

Підкинуті поліцайськими виродками гранати в намети мирних протестувальників вже нікого не здивували, бо тисячам ув’язнених патріотів так само примітивно і нахабно мусорня фабрикували  справи, підкидаючи зброю, наркотики чи боєприпаси. Ось який аналіз подій від 3 березня зробив  Олександр Ружанський у Фейсбуці:

«Пройшовся по своїй стрічці і помоніторив обурення народу вчорашнім мусорським бєспрєдєлом. Власне, зрозумілу загальну, негативну реакцію на цей мусорський шабаш, у цьому дописі я виніс за дужки. І ось, що у нас виходить, друзі:

– Мирним шляхом ми нічого не доб'ємося. Всіх у владі – знищити!

–  Ті, хто проти мирних акцій –  провокатори, бо дають привід владі знищити всіх, хто проти влади.

– Це все тому, що народ не підтримав тячевських повстанців.

– Це все тому, що тячевські повстанці –  провокатори.

– Соболєв і Семенченко –  єдині справжні захисники народу України, але народ їх не підтримав.

– Соболєв – провокатор, Семенченко –  аферист. Навіщо їх підтримувати?

– У всьому винний Саакашвілі. Він усіх кинув.

– Саакашвілі правильно зробив, що його РНС покинув наметове містечко ще місяць тому.

Я, звісно, трошки узагальнив, але, з іншого боку, я не став повторювати лайку і гидкі образи. А, забув! Там ще Богуцька винна взагалі у всьому. Я так розумію, у декого вона скоро затьмарить Міхо у своїй винуватості в провалі протестних акцій по всій Україні. Додам, що порохоботів у моїй стрічці немає».

І хоча результати подібного аналізу вказують ще на наявність в багатьох головах великої кількості блуду від професійних провокаторів, підсадних «козачків» та заморських «саакашвіль», але з’явилося спільне відчуття  того, що україножери перетнули ту тоненьку червону лінію, після якої вже немає різниці між зовнішнім і внутрішнім ворогом, бо ж українці зрозуміли, нарешті, що все це є одна й та ж сама сіоністсько-мордорська банда грабіжників, мародерів і вбивць, яким не має прощення і не може бути пощади.

Важливим є й те, що все менше українців налаштовані на мирний протест, все гучніше лунають заклики вбивати мусорів (як перебір — вбивати не лише самих ментів, а й усіх їхніх родичів, дітей, коханок і коханців). Навіть вже нетолерантні слова про «жидівську банду» не зустрічають того спротиву серед порохоботів, як це було раніше.

Але найбільше  нецензурної лайки і проклять спрямовані на адресу олігарх-гауляйтера Порошенка. Для прикладу, Наталія Дмитриченко пише у Фейсбуці:

«Віднині лише дурень може порівнювати поточну Тварину з попередньою. Нинішній покидьок є потворою в рази більш небезпечною. Цей шмат лайна без крові не піде, бо розуміє, без влади він вже не жилець.»

Важливий висновок на тему подій 3 березня зробив у Фейсбуці і Огнеслав Назаренко:

«Я одного не розумію – навіщо полонених, затриманих ставити на коліна? Зрозуміло, що у Беркуту є почуття реваншизму за Євромайдан, але здається мені, що принижувати супротивника – це не самий кращий шлях для самореалізації... Друзі,  яскраво виражений садизм і прагнення іншу людину поставити на коліна, щоб принизити –  це перша відмінна риса «руцкава міра».

Українське суспільство вже відходить від шоку, викликаного кривавим шабашем, який ганебні ментівські ублюдки влаштували позавчора на вулиці Грушевського в центрі Києва. В соцмережах навіть почався флешмоб «я не встану на коліна». Але найважливішим результатом цих подій є те, що «шоколадному» Баризі і його псам-беркутам не вдалося залякати і примусити НАРОД покоритися чи замовчати.

Навпаки, подібна жорстокість, садизм і нахабство викликали прямо протилежну реакцію, а народні активісти  відразу викривають засланих козачків в своїх лавах і об’єднуються для активного та організованого спротиву злочинному режиму внутрішньої окупації.

Сумніву немає, що кдбісти-менти засилають в будь-який, вартий уваги рух чи спротив. Тому зараз найважливіше завдання –  викривати засланців, щоб не дати їм можливості впливати на хід подій. І ніяких компромісів. НІЯКИХ, ЖОДНИХ.

БОРНЯ  ПРОДОВЖУЄТЬСЯ  і НАРОСТАЄ !

Слава НАЦІЇ !

Смерть ворогам !

Джерело: Геннадій Боценюк – «Правдиві Nовини» ; Штурм під Радою: 11 мітингувальників у лікарні, одного оперують 

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад