Главная > Про Україну > МУСОРА – НЕ ЛЮДИ, а ЇХНІ ДІЇ КВАЛІФІКУЮТЬСЯ ЯК КАТУВАННЯ

МУСОРА – НЕ ЛЮДИ, а ЇХНІ ДІЇ КВАЛІФІКУЮТЬСЯ ЯК КАТУВАННЯ


11-03-2018. Разместил: Admin

МУСОРА – НЕ ЛЮДИ, а ЇХНІ  ДІЇ  КВАЛІФІКУЮТЬСЯ ЯК  КАТУВАННЯ

 

Підконтрольний Кремлю злочинний олігархічний режим Потрошенка, побудований на суцільній брехні, надзвичайно жорстокому визискуванні і мародерстві під час неоголошеної війни, щоб якось утриматися і далі при владі, кинув на війну проти українського народу своїх скажених псів-поліцаїв.

Криваві події від 3 березня 2018, де з особливим завзяттям і насолодою кати у поліцайській формі шматували державний прапор, ставили і тримали на колінах у 17-градусний мороз, катували, без розбору проламували голови чоловікам, ветеранам війни, жінкам та пенсіонерам, ламали руки і ноги та відверто грабували, відбираючи в людей їхнє майно – викликали бурю народного гніву і спонукали українське суспільство до активних дій проти тероризування і катування мирних українців.

Читати також: Пробуджена НАЦІЯ: НАША СЛАВА НЕ ПОЛЯЖЕ, а КАТАМ РОЗКАЖЕ…(+Відео)

 Особливо болісно реагують на подібне ставлення учасники війни, добровольці, волонтери та всі ті, хто так чи інше безпосередньо виконували і виконують священний обов’язок по захисту Вітчизни на Східному фронті. Ми щільно заблоковані і взагалі не маємо доступу до окупаційного хвейсбука, а тому лише можемо процитувати  красномовне фото і допис від активістки КВП Лілії Сулейманової, опублікованих в «ПN»

«Де були військові, коли колони з росіі пропускали в Донецьк? Першими стримали напад добровольці!!! А зараз найманці вбивають добровольців!!!!! Ви с-ка їсте тих, хто вас врятував від смерті!!!! Ви с-ка, мовчите, коли саджають тих, хто врятував вам життя в бою!!!!!!! Хто ви? Виродки кдб та мертва плоть України, не даюча життя!!!!!!»

Надзвичайна жорстокість і садизм україножерів під орудою злочинного баРИГИ Потрошенка стала предметом широкого обговорення і засудження не тільки в Україні, а й в усьому світі. Цивілізований світ буквально шокований подібним ставленням до людей і це підтверджує політолог Rostyslav Demchuk, що  пише у недоступному для нас і багатьох українців хвейсбуці:

«Дії поліції кваліфікувати, як "катування мирних жителів"!

Ще одне історичне фото від 03.03.2018 року про те, як пси режиму Петра Порошенка глумилися над ветеранами війни на Донбасі і принижували їх честь та гідність.

Коли я демонстрував ці фото своєму колезі, керівнику міжнародної організації "Права людини без кордонів" Віллі Фотру, він у мене поцікавився про температуру повітря в той день. Було: - 17 °C, відповів я. На це правозахисник зазначив, що в такому випадку дії української поліції слід розглядати і кваліфікувати, як "катування мирних жителів".


Не покаране ЗЛО породжує нові, ще страшніші ЗЛОЧИНИ. Ця перевірена у віках істина знову підтвердилася 3 березня, де жодним чином не покарана «беркутня», що калічила і масово вбивала українців в 2014 році на Майдані, яка врятована від покарання олігархічним «шоколадним» режимом внутрішньої окупації – сьогодні демонструє садизм і звірства, які закономірно спонукають до негайного вжиття заходів для припинення катування українців виродками і катами.

Читати також: Кривавий Потрошенко рано святкує –  ВСЕ  ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ 

Аналізуючи ці події в соцмережах, українське суспільство чітко визначило, що явно злочинні дії скажених псів банди потрошенка мають усі ознаки «руцкава міра», який спільно з внутрішньою «шоколадною» окупацією веде збройну кровопролитну війну проти Українського  Народу. Тому до цих виродків, катів і вбивць у формі поліції має бути ставлення таке саме як і на війні до ворогів.

Не будемо зупинятись. Режим Петра Порошенка має бути засуджений міжнародним співтовариством, а винні –  однозначно покарані!

Джерело: http://newspravda.com/pryhody/3875-kryvavyi-sabbat-berkutnia-shturmuie-maidan-pid-vru.html ; МУСОРА НЕ ЛЮДИ. Цивилізований світ шокований, брехня про реформи більше не прокатить

Слава НАЦІЇ ! Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад