Главная > Про Україну > Про СУЧАСНІ МЕТОДИ ВПЛИВУ і зростаюча реакція Людини на зомбоящик

Про СУЧАСНІ МЕТОДИ ВПЛИВУ і зростаюча реакція Людини на зомбоящик


29-04-2018. Разместил: Admin

Про СУЧАСНІ  МЕТОДИ ВПЛИВУ  і зростаюча реакція Людини на зомбоящик


Сто разів назви когось свинею і на сто перший раз той повірить що він дійсно свиня. Саме ця давня народна приказка, але ще помножена тисячу разів на сучасні технології –   нині найширше застосовується в засобах масової інформації, що контролюються олігархією.

Завдяки сучасним технологіям, раніше застосовувана брехня від олігархії нині виросла в мільйони разів і перетворилася в жахливий БЕЗПЕРЕРВНИЙ  ПОТІК НАГЛОЇ  БРЕХНІ, що використовується як незамінний елемент масового зомбування і зміни свідомості Людини.

Інформаційний потік наглої брехні додатково зростає в рази і перетворюється в бурхливий водопад особливо цинічної і отруйної  брехні на брехні, коли наближаються вибори.

Коли гряде зміна сідниць в теплих кріслах владних кабінетів, шквал наглої брехні здатен в буквальному розумінні руйнувати людську психіку  і спотворювати людську свідомість.

Злодійські «рехВОРми»,  що доповнюються злочинно неоголошеною, але не менш від цього кривавою війною на два фронти та масована інформаційна війна, діють як важке поєднання вибухової сили з нітрогліцерину, динаміту і С-4, що буквально розриває психіку кожної людини, що існує нині в Україні.

Ось один з прикладів реакції Людини на існуючі злочинні впливи олігархії:

Volodymyr Pylypenko :

«Дивився сьогодні засідання @Верховної Зради. Все думав. Який я щасливий, що не є сьогодні депутатом цього "парЛАМентУ ВиРодів" , під назвою "101 кілометр бл@дського" зброду. Дивився, слухав і уявляв. "Шановні колеги!" –  звернулась повія з @резидії Верховної Ради – я втримався.

Потім звернувся її сусід по мікрофону, шизофреник, і теж сказав :"Шановні колеги!" – ледве втримався! Потім звернувся "..верховної ради КАЛ" – ледве не викинув телевізор через цього пі,,дараса, з четвертого поверху!!!

За цими ПІ..@.расами вискочила "Коса на візку" з своїми висерами , звернувшись: "Любі мої!"  –  після чого я вже не втримався і розбив телевізор, а потім вже зовсім  спокійно виніс його на смітник.

Все думав і остаточно заспокоювався: "Яке це щастя не стати депутатом, щоб ці ((((((@ ...((( назвали тебе "колегою" ((((. Ці, @((( навіть не можуть звертатись, щоб когось не "законтачити". Їм навіть не зрозуміле звернення: "Шановні (просто !) Пані та Панове!".

Вони всі колеги по проституції, наркобізнесу, відмиванню грошей, отриманню хабарів і "відкатів", контрабанді тютюновими, фармацевтичними, горілчаними виробами, людськими органами чи військовою зброєю. Вони «законтачені», а ми вільні і мусимо їх покарати, тобто стерилізувати з нашого суспільства, згідно списку по зверненню "колеги", за злодійсько-брудний контакт з "Чорною «шоколадною» Силою"!»

P.S.  По загально відомому закону фізики, на кожну дію автоматично виникає ПРОТИДІЯ, яка діє адекватно, але в протилежному напрямку. Якщо в однієї достойної Людини увірвався терпець через розбитий телевізор, а мільйони пенсіонерів від постійного  стресу можуть дивитися  телевізор тільки через саморобний «приціл», то зростання інформаційного стресу і наглої брехні закономірно викликає бажання налаштувати оптичний приціл точно на творців війни в усіх її проявах.

Джерело: Георгій Ключник ;  Volodymyr Pylypenko 

© Художня адаптація  Станіслав Стеценко

Mahno.info / Україна


Вернуться назад