Главная > Про Україну > «Мір-труд-май» сьогодення, або святкування нового етапу гібридного геноциду під час війни

«Мір-труд-май» сьогодення, або святкування нового етапу гібридного геноциду під час війни


1-05-2018. Разместил: Admin

«Мір-труд-май» сьогодення, або святкування нового етапу гібридного геноциду під час війни

«Мір-труд-май» колишні вожді тоталітарного режиму під назвою  СеРеСеР  завжди «ознаменовували» черговими «звершеннями», бучними парадами, хмільними демонстраціями, плакатами, кривавими прапорами і портретами призначених «вождів», що автоматично переростали  в багатоденні алкогольні «майовки», де святкувалися усі приурочені «па-бєди».

Нинішнє святкування в Україні так званого «дня солідарності трудящіхся» не має нічого спільного ні з миром, ні з трудом, ні з солідарністю всіх і вся, ні взагалі зі святом. Проте «гройсмани» і «потрошенки», що шахрайським самозахватом взяли на себе роль «ума, совісті і честі», успішно продовжують традиції  СеРеСеРу і злочинну політику державного терору в Україні.

Комуністичний тоталітарний режим 1917-1991 років в Україні вже законом визнаний злочинним і таким, що здійснював політику державного терору  , а у зв’язку з цим засуджений як несумісний з основоположними правами і свободами людини і громадянина. Проте Гройсман з Порошенком продовжують застосування державного терору у власних корисливих інтересах, а до сьогоднішнього «свята солідарності» з трудящими приурочили черговий етап гібридного геноциду.

Для того щоб осягнути всі причини «свята» і «па-бєди» Гройсмана-Потрошенка, слід нагадати, що спочатку вони безпідставно підняли ціни на газ та опалення, примушуючи населення України платити за газ за злочинно-шахрайським  тарифом Роттердам+ (незважаючи на те, що газу українського видобутку вистачає на потреби домогосподарств і соціального сектору). 

Знесилений кривавою неоголошеною війною, непосильними тарифами, цінами і державним терором, народ змовчав і почав платити грабіжницькі тарифи та мільйонами став у чергу за шахрайськими субсидіями, сподіваючись таким чином вижити.  Проте сьогодні і ці народні сподівання закінчилися та остаточно вмерли.

Так з 1-го травня 2018 року злочинний Кабмін Гройсмана ввів нове правило: субсидія відміняється, якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. Власники такої житлової площі будуть оплачувати послуги у повному обсязі.
Особам працездатного віку, які претендують на субсидію, але не реєструються як безробітні у центрі занятості, оскільки працюють без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматично рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень. 
Також субсидію не призначатимуть, якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше 5 років, (крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення). 
Також з 1 травня 2018 року соціальна норма на газове опалення буде зменшена до 4,5 куб.м на 1 кв.м площі, електроопалення – 30 кВт.год на 1 кв.м площі. Пенсіонери у більшості своїй – що в селі, що в місті – за таких умов приречені до смерті з голоду або холоду. Без перебільшення. Малозабезпечені родини – так само, а на наших очах крадії-мародери при владі з жорстокого розрахунку починають новий етап «гібридного» геноциду українського народу.

Отже, близько 90% українців, що мають доходи менше 5 доларів на людину і вже давно знаходяться  за межею бідності,  З ПЕРШОГО ТРАВНЯ ОПИНЯТЬСЯ ЗА МЕЖЕЮ ВИЖИВАННЯ, щоб восени, коли почнуться чергові шахрайства олігархії у «виборах без вибору» і  настане опалювальний сезон з реальним максимальним здирництвом і позбавленням субсидій – буде задіяна «законна» можливість легко заганяти голодний і холодний «елєкторат»  в потрібне олігархам голосування.

Гройсман з Порошенком вийшли на новий рівень знищення української нації. Надшвидкий. Всі ці «рєх-ВОР-ми» здійснюються виключно з метою максимального зростання державного терору, щоб  забезпечити «шоколадній» олігархії  подальше збереження влади  з пограбуванням і знищенням українського народу.

Українці, якщо і далі мовчатимемо – остаточно станемо їх рабами.

Джерело: Максим Асгард

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад