Главная > Про Україну > Чорнобиль: Чорна СПАДЩИНА і ЗАГРОЗИ, які слід змінити

Чорнобиль: Чорна СПАДЩИНА і ЗАГРОЗИ, які слід змінити


2-05-2018. Разместил: Admin

Чорнобиль: Чорна СПАДЩИНА  і  ЗАГРОЗИ, які слід змінити

 

Дана нам Богом земля найщедріша і найбагатша чим будь-де в світі. Але на мапі України є місце, яке самою своєю назвою нагадує усім про Чорний Біль і страшну бувальщину та завдані жахливі рани планетарного  масштабу, що там настали від рук людських.

Чорнобиль. Саме тут понад 1000 років тому нагуляним півтораметровим виродком Володимиром, що підступно захопив владу на нашій предковічній землі, було вбито усіх найвищих духовних провідників Праукраїни. Понад 500 волхвів-радетелів, які старанно оберігали і примножували найвищі знання і духовні цінності усіх попередніх поколінь нашої найдревнішої в світі нації, які уособлювали собою найвищий авторитет в тогочасному суспільстві найрозвинутішої і найбагатшої держави світу – було жорстоко і підступно вбито.

Таким чином було перервано еволюційний розвиток нашого Роду і Народу, зруйновано предковічну культурну Спадщину Поколінь і сплюндровано Рідну Віру наших предків, наймогутнішу і найбагатшу в світі державу було розірвано на шматки, наш Народ кривавим етноцидом насильно навернуто на чужинську рабську релігію шляхом фізичного винищення понад 2/3 населення (понад 9 мільйонів), а тих що залишилися (близько 3 мільйонів) – «похрещено» вогнем і мечем та з хрестами на шиї кинуто на тисячоліття у безпросвітне рабство.

На межі тисячолітніх страждань і багатовікових наших змагань за Волю і Незалежну державність, іншими виродками Московської імперії ЗЛА, в ніч проти 26 квітня 1986-го року, було здійснено черговий нелюдський  експеримент окупаційної «совєцької» тоталітарної системи, в результаті якого  вибухнув і зруйнувався четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС і сталася найбільша техногенна катастрофа за всю історію людства, що  спричинила  смерть десятків тисяч людей в Україні.

26 квітня 2018 року минуло  32 роки від дня вибуху на Чорнобильській атомній електростанції. Але загрози від жахливої спадщини Чорнобилю до цього часу не завершилися, а нині навпаки зросли і мають тенденцію до ще більшого зростання і вкрай небезпечного накопичення.

Так за ширмою спектаклів з арештами чиновників і телевізійними шоу, ми пропустили дуже важливий проект, що реалізовується на нашій Богом даній землі іноземними агентами впливу і «шоколадною» окупацією, який озолотить великі світові енергетичні корпорації і запроданців при владі та реально поставить під загрозу життя українців на століття вперед.

28 листопада 2016 року  Французька компанія Novarka завершила перший етап плану і встановила в Прип'яті захисний саркофаг над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Це був підготовчий процес, для створення ядерного світового могильника на території нашої країни, до якого востаннє допустили журналістів.

Про Чорнобиль, як про кладовище ядерних відходів, далеко від цивілізованого світу, говорять давно, а 17 квітня 2018 року  "наша" Верховна Зрада підтримала за основу законопроект № 6089 "Про внесення змін до деяких законів України, відносно удосконалення законодавства з питань поводження з радіоактивними відходами", який передбачає введення чотирьох класів радіоактивних відходів –  дуже низькоактивних, низькоактивних, середньо активних і високоактивних, щоб розміщувати  в сховище з відповідним рівнем захисту.

 "За" подібний злочин проголосували 229 "народних" депутатів-запроданців. Таким чином другий етап реалізації плану, приведений у виконання. Так що, дорогі українці, вже найближчим часом, готуємося зустрічати високоактивні ядерні відходи з усього світу!

Згадаймо про це і не лише як про техногенну аварію, а й про наслідки довготривалої окупації, що призвела до духовної, національної, політичної, економічної і екологічної катастрофи, які змінити і вирішити під силу лише нам, українцям, що хочуть жити вільно, заможно і щасливо  на даній Богом нашій землі.

Слава Україні ! Слава НАЦІЇ !

Смерть ворогам !

Джерело: Денис Ярославский ; Eli Wolski  ; https://www.segodnya.ua/ukraine/vozle-chernobylya-vot-vot-otkroetsya-mogilnik-dlya-radioaktivnyh-othodov-eksklyuzivnyy-reportazh-s-hoyat-2-1067117.html

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад