Главная > Про Україну > Всенародна МОЛИТВА за Олега Сенцова

Всенародна МОЛИТВА за Олега Сенцова


29-05-2018. Разместил: Admin

Всенародна МОЛИТВА за  Олега Сенцова

 

Той хто не знає що таке неволя від ворогів –  той мене не зрозуміє. Той хто за гратами не закипав лютою ненавистю до підступних і жорстоких ворогів, що кидають за грати українців лише за національною ознакою і переконання – мене не зрозуміє. Той хто звик жити в неволі і звик схиляти голову перед ворогами –  моя молитва не до них.

Ще в 96 році задихаючись за гратами від ацетону в крижаній камері в протестному  голодуванні за незаконне ув’язнення по сфабрикованій справі «за нєуваженіє к властям», готовий був померти і тоді почав молитися, шукаючи Найвищої  Духовної Підтримки, щоб знайти додаткові Сили Духу Предковічного, вижити і перемогти окупантів, що жорстоко знущаються з українців.

Сьогодні на передньому краю війни з ворогами стоїть непохитно нескорений і мужній Олег Сенцов.  Коли немає змоги якось допомогти і підтримати Воїна Світла і Духу Олега Сенцова, що знаходиться у ворожому ув’язненні, через тисячі кілометрів і тюремні мури посилаю свій світлий промінь Віри, Надії і Любові до Олега Сенцова і усіх українських бранців цією щирою молитвою:

Дажбоже, заопікуйся душею і тілом нашого мужнього Олега Сенцова, допоможи йому витримати муки душевні і тілесні страждання, а своїм непереможним Духом і Волею перемогти жорстоких ворогів і  звільнитися самому та звільнити інших українських бранців з неволі, щоб він і далі своїм життям та працею приносив людям радість і користь, дарував людям Світло своєї Душі, щедро ділячись Вірою, Надією і Любов'ю, прославляючи ім'я твоє, Дажбоже, на славу свого Роду і всього Українського Народу. Слава Дажбогу !!!

Хай цей промінь помножиться на тисячі і мільйони голосів українців, які щиро люблять і турбуються за долю своїх співвітчизників в неволі і СПІЛЬНОЮ ВСЕНАРОДНОЮ МОЛИТВОЮ  ПЕРЕТВОРЯТЬ ЦЕЙ ПРОМІНЧИК   НА ПОТУЖНЕ  СВІТЛО  ВОЛІ для Олега Сенцова і всіх українських бранців !

ВОЛЮ Олегу Сенцову і УСІМ БРАНЦЯМ злочинного кремля !

Слава НАЦІЇ ! Смерть ворогам !

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад