Главная > Про Україну > Совість і Честь Нації про головного ворога України

Совість і Честь Нації про головного ворога України


5-06-2018. Разместил: Admin

Совість і Честь Нації про головного ворога України

 

Про чорні справи ворожого до України і всіх українців пятого пРЄЗІДЄНТА сказано і написано вже не мало. Але більшість дописів містять здебільшого емоційні вирази розгніваних українців, яких вже дістав до живого цей нахабний брехун, зрадник і мародер.

Проте минулого тижня українська спільнота в окупаційному  хвейсбуці змогла познайомитися з обґрунтованими обвинуваченнями у скоєнні найтяжчих злочинів, які скоєно цим ненаситним «гарантом» війни і мародерства, якого українці заслужено прозвали  «потрошенком».

По суті розпочато публічний процес всенародного засудження злодія, який злочинно захопив найвищу посаду в Україні і чотири роки здійснює свій кривавий бізнес на неоголошеній війні і гібридному геноциді українців та на пограбуванні і знищенні України.

Повноцінні публічні обвинувачення пред’явив Порошенку Совість і Честь Української Нації Степан Хмара з Rocksolyana Khmara:

Чотири роки мародерства і руйнування держави.

«Така реальна картина в Україні, яка в часі співпадає з роками президентства Порошенка і у великій мірі є наслідком його діяльності . Його відповідальність можна розділити на дві частини: пряма відповідальність за виконання повноважень, передбачених ст.102 і 106 Конституції України і непряма відповідальність за негативні наслідки, які наступили внаслідок тотальної узурпації влади, через привласнення непередбачених Конституцією (тобто незаконних) повноважень.
Найбільшою загрозою для України є руйнування Порошенком парламентаризму в Україні, яке він розпочав ще в процесі виборів до парламенту через зумисне збереження більшості членів ЦВК, повноваження, яких закінчилися. Формування кандидатів на вибори власної політичної сили з розмаїтих пройдисвітів і корумпованих елементів, сприяння фальсифікації виборів.

1). Таким чином Порошенко взяв під контроль парламент, перетворивши його у свою маріонетку, що призвело до тотальних негативних - загрозливих наслідків для України: формування малокомпетентного і висококорумпованого уряду (безпосередню участь у призначенні корумпованих фігур, зокрема прем'єра Гройсмана) брав на себе сам Порошенко, який нездатний вивести Україну з глибокої соціально-економічної кризи, а навпаки, тільки поглиблює її.
2). Порошенко має пряме відношення до руйнування банківської системи України, величезного пограбування юридичних і фізичних осіб через корупційні схеми керівництва НБУ, яке комплектував і покривав особисто Порошенко.
3). Порошенко проштовхнув суддівську антиреформу, чим вплинув на значне погіршення стану в судівництві і правовому захисті громадян.
4). Порошенко блокує реформування в системі оборони і безпеки ( МОУ СБУ)
5). Порошенко провалив організацію оборони на фронті ( за його наказом через оголошення двотижневого "перемир'я", Росія безперешкодно завела танки, ракети, артилерію та ін. на територію України (не чинити перешкод така була воля Порошенка).

За його згодою було здійснено обмін звільнення Слов'янська на здачу окупантам Донецька( команда не перешкоджати передислокації московських окупаційних банд Гіркіна - Стрелкова з Слов'янська в Донецьк. За цей злочин має нести безпосередню відповідальність Верховний Головнокомандувач Порошенко. Порошенко не виконав імперативну вимогу Конституції і Закону про оборону - не запровадив воєнного стану в зоні бойових дій і в прилеглих до неї районах.

Така злочинна поведінка Порошенка призвела до надзвичайно тяжких наслідків і великих людських жертв та втрат територій. Він несе відповідальність за Іловайську трагічну поразку, бо замість організації належної оборони, він забавлявся військовим парадом, тримаючи біля себе начальника Генштабу - Головнокомандуючого ЗСУ і Міністра оборони України. Порошенко завів Україну в путінський капкан так званих Мінських домовленостей і вперто дотримується їх досі, замість того аби шукати з них вихід. Адже, за Мінським договорняком, в який допомагала затягнути маріонетку Порошенка подруга Путіна фрау Меркель, Росія миротворець, а не сторона конфлікту.

Порошенко відповідальний за повний провал Української дипломатії, бо у світі досі трактують російську війну проти України як конфлікт на Сході України або конфлікт на Донбасі, тобто внутрішній конфлікт. А Україна мовчки спостерігає таку брехню, не протестуючи проти такого трактування. Порошенко і його попугаї у ВРУ сприяють тому, бо наявність дипломатичних відносин України з державою-агресором РФ збиває з пантелику іноземні держави і вони справді сприймають цю війну як внутрішній конфлікт помилково, а іншим, таким як керівництво Німеччини вигідно прикидатися, бо п. Меркель хоче дружити з Росією і прикидатися другом України (Північний потік-2 і фейкове виконання санкцій німецькими компаніями, тому підтвердження).

Більше того, хіба Порошенко і його мафіозна банда хоче чогось іншого? Порошенко сам успішно розвиває свій бізнес в Росії (там у нього не лише Липецька фабрика, а ціла низка підприємств). Це вже персональний злочин, від якого він ніяк не відкрутиться. Тож, не дивно, що Порошенко здійснює злочинну політику сприяння агресору: Україна не просто нарощує торгівлю з Росією, вона торгує з РФ стратегічними матеріалами. В 2017 р. з України в Росію відправлено понад 600 тис. титанового концентрату, а це стратегічний матеріал для виготовлення снарядів, ракет, літаків та ін. зброї, з якої вбивають українців. А ще, крім того поступає титанова напівсировина з заводу "Крим-титан", що належить московському прихвосню Фірташа. І на цей завод у Крим поступає електроенергія з України! До речі, досі не скасований закон про вільну економічну зону "Крим".

Можна ще дуже багато наводити фактів, на підтвердження таємних домовленностей Порошенка з Путіним. В підтвердження сказаному - толерування московської "п’ятої колони" Порошенком, преференції для російського бізнесу в Україні, безперешкодної підривної діяльності московських спецслужб, замаскованих під московську православну церкву, "гуманітарні організації", журналістів т.що.

Хочу нагадати тим "експертам", "соціологам",які оцінюють діяльність Порошенка 5 на 5 за 10 бальною шкалою, що вони мерзотники - співучасники злочинів Порошенка. І за це їм прийдеться нести відповідальність, принаймні обструкцією суспільством, бо з мораллю вони не дружать. А на Порошенка чекає кримінальна відповідальність за те, що він натворив.

Пом'якшуючою обставиною для нього могла б стати відмова брати участь у наступних виборах. Але чи члени його ОЗУ дозволять йому це зробити, якщо він раптом і захотів би. Питання?!»

Джерело: https://www.facebook.com/stepankhmara/posts/2123340941276943

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад