Главная > Про Україну > Історична МІСІЯ НИНІШНЬОЇ ВІЙНИ

Історична МІСІЯ НИНІШНЬОЇ ВІЙНИ


12-07-2018. Разместил: Admin

Історична МІСІЯ  НИНІШНЬОЇ ВІЙНИ


Війни відбуваються тоді, коли «верхи» суспільства вже не здатні нічим іншим приховати власні злочини, брехню і свою грабіжницьку сутність, а «низи»  –  хочуть визволитися з під гніту і рабського існування та замінити «верхи», які  жодним чином вже не турбуються про «низи», а  лише їх грабують і вбивають.

В Україні п’ятий рік продовжується незвичайна  гібридна неоголошена війна, яка для кримінальних «верхів» є загарбницькою, окупаційною, грабіжницькою і зрадницькою, а для Українського Народу –  є визвольною від зовнішніх споконвічних ворогів і внутрішніх кримінальних окупантів.  

Жахливе по своїм масштабам пограбування України і надзвичайно цинічне та жорстоке винищення Українського Народу заради ненаситної жадоби і користі правлячих «верхів», створили протиріччя, які вже неможливо усунути, виправити чи якось задовольнити  мирним шляхом.

Бойові дії на цій війні тривають. Проте шоколадні «хєнєралісімуси» і верховоди та підконтрольні їм ЗМІ, як можуть, замовчують їх активність і кількість втрат.

Замовчують порохоботи і про те, як з  особливим завзяттям московські окупанти  обстрілюють наші позиції з усіх стволів і всіх калібрів особливо після явно купленого і вдалого для них футбольного матчу на чемпіонаті світу з футболу, влаштовуючи для українців смертоносний «салют».

В зоні кривавої війни, що й досі називається «АТО» лютує  ВСП - військова служба правопорядку, яка контролює буквально все, а «головне - щоб на передовій не було добровольців і щоб ніхто ніде не воював», а ті, хто можуть і хочуть воювати за Україну, є найбільш гнаною, переслідуваною і приниженою категорією людей.

Майже всі добровольчі з'єднання –  практично усунені з лінії зіткнення і прорватися туди не можуть –  усі шляхи на передову охороняють надійні блокпости, часто з колишніх "беркутівців". По всій країні арешти добровольців –  доки не масові, але тенденцію видно чітко по СІЗО та тюрмах, заповнених добровольцями, що героїчно вижили і не пустили зовнішніх москальських окупантів далі.

На передовій тільки ВСУшники, мобілізовані протизаконно під час «невійни».  Про моральний і фізичний стан більшості з них нині нехай вам розповість хтось звідти, бо не маю морального права говорити про це. Адже їм забороняють відкривати вогонь за будь-яких обставин, а якщо і дозволяють, то тільки зі стрілецької зброї і лише тоді, коли ворог насідає і буквально доходить до окопів.

Захисники Вітчизни вимушені брехати і ховатися, як злочинці. Усе інше – аж до п'янки на посту –  дозволяється. Головне – щоб українці не воювали. В цих умовах добровольці продовжують воювати нелегально. По той бік лінії зіткнення – ті ж процеси. Колобків (колаборантів і зрадників України) замінюють російськими військами, постійно збільшуючи контингент окупаційної армії.

Відверто зрадницькі дії «гаранта» війни і мародерства та його «хєнєралів» на фронті, а також  шоколадних «державників» в тилу –  тільки загострюють ситуацію та поглиблюють соціальні протиріччя між ожирілою кримінально-олігархічною меншиною, що складає близько 5% від населення, та Народом України, що складає понад 95% пограбованого, приниженого  і злиденного суспільства.

Абсолютна зневага до стогону знедоленого і закривавленого НАРОДУ та відверта зрада Українських Національних інтересів шоколадними «верхами», все більше і більше спонукає українців до спротиву. При цьому все більше і більше  на фронті і в тилу приходить усвідомлення того, що ця війна повинна закінчитися не мінськими «договорняками» і примиренням з кровними ворогами,  що ініціювали цю війну, а повною перемогою української армії не лише над зовнішніми, але і над внутрішніми ворогами.

Журналіст і боєць ДУК ПС Олена Білозерська пояснила, що  історична місія цієї війни –  раз і назавжди, або хоча б на декілька поколінь вперед, закрити для українців  російське питання. І як приклад вона приводить підсумок Другої світової війни –  «для декількох поколінь радянських і навіть пострадянських людей слово «ворог»  стійко асоціювалося з «німецько-фашистським загарбником», а  після цієї війни ворогом українців на генетичному рівні повинен стати  російський імперець, москаль, «собіратєль зємєль руцкіх».

Друга не менш важлива історична місія цієї війни – визначення кровними ворогами  України і Українців усіх зрадників, колаборантів, грабіжників і всіх причетних до державної корупції і державної мафії, які злочинно захопили органи державної влади і найвищі посади, діють приховано і явно, виключно на користь агресивної Московщини та внутрішньої окупації, що заради власних корисливих інтересів розпродує Україну оптом і вроздріб та знищує гібридним геноцидом і неоголошеною війною Український Народ.

Третя і найважливіша історична місія цієї війни –  усвідомлення власної національності, крайньої необхідності повернення виключно до національних коренів і національної ідеології, усвідомлення величі і сили Об’єднаної Української Нації,  де основним  напрямом руху, розвитку і гаслом має бути єдине  – Україна – ПОНАД УСЕ !

Україна  ДЛЯ УКРАЇНЦІВ !

Читати також: НАЦІОНАЛЬНА  ІДЕНТИФІКАЦІЯ: ПОВЕРНЕННЯ

Після цієї війни зі свідомості і реалій українців раз і назавжди повинні зникнути самі поняття як «МС» (митний союз), «Трієдіная Русь», «брацкій народ», «другий державний язик», радянські назви вулиць, абсолютно антинародний парламент і  злочинно-корумпований кабмін, вся корупція та п'ята колона на правах то злочинної «влади», то продажної «опозиції», що грабує, калічить і вбиває Українців та знищує Українську державність.  

І коли стане так, тільки тоді  тисячі наших хлопців загинули у цій визвольній війні недаремно. А для того щоб досягти цього, Україні ПОТІБНА  ТІЛЬКИ  ПЕРЕМОГА і НАЛЕЖНЕ  ВШАНУВАННЯ УСІХ  ФРОНТОВИКІВ.

Слава Україні ! Слава НАЦІЇ !

Смерть ворогам !

Джерело: http://lugradar.net/2015/10/100291

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад