Главная > Про Україну > УСВІДОМЛЕННЯ СОРОМУ України (+Відео)

УСВІДОМЛЕННЯ СОРОМУ України (+Відео)


21-09-2018. Разместил: Admin

УСВІДОМЛЕННЯ СОРОМУ України (+Відео)


16 вересня,  у 18-ті роковини зникнення і вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе, посольство США в Україні на своїй сторінці у  Twitter вшанувало пам’ять журналістів, загиблих через свою професійну діяльність. Проте окуповані криміналітетом   органи державної влади України і підконтрольні їм  засоби масової інформації старанно оминули цю тему і жодним словом  про це навіть не згадали.

Причини такого ставлення очевидно криються в  самій людиноненависницькій суті цієї тиранії, що продовжує криваву війну проти українського народу, не карає  вбивць і катів  та всіляко покриває давно відомих замовників цього і  багатьох інших вбивств і звірств.

Але найкраще про державну зраду і «правосуддя» у справі Гонгадзе та про ЖАХЛИВИЙ СОРОМ України  розповів Олексій Подольський:

   ПІСЛЯМОВА ДО ПАНАХИДИ

«Повернувся з Києва.
З роковин страти Георгія Гонгадзе, що вже 18-ті.
Спитаєте як пройшло?
Ми з друзями помолились на могилі Георгія. Відслужив панахиду отець Стефан. Окрім Гонгадзе пом’янули всіх репресованих українців: і тих, кого стратили за Леніна із Сталіним, і тих, що за Пілсудського з Гітлером, і тих, що за Кучми з Януковичем, і тих, що за Порошенка з Луценком. Згадали Небесну сотню і Чорновола, помолилися за наших воїнів Добра, що поклали голову на війні з Путіним, згадали і маму – Лесю Гонгадзе.

Традиційно не було на могилі і панахиді Мирослави Гонгадзе, не прийшла і Олена Притула. Сергій Лещенко з Юлею Мостовою саме у той час молитви тусувалися на YES, в гостях у вбивці Георгія – у Кучми. Філарет нагородив Кучму вищим орденом української церкви. Ну а Порошенко той «YES» урочисто відкрив, аби потім в коридорі поцілувати криваву ручку «папє Льонє»: Упирю і Хрещеному батьку корупції , «смотрящему» Ху@ла в Україні. Заспівали там і Вакарчук з Гриценко. Засвітилась під софітами і Юля.

А може вам цікаво, де були шістки Упиря? Луценко з Теличенко?
Сміливий Юрко заховав своє тіло у барикадах ГПУ за спинами і щитами юних, ще безусих і необстріляних бранців Нацгвардії. Сховав, аби це тіло розлючені, збурені добровольці і волонтери не віднесли до найближчої гілки за те, що він видає ворогу на розправу тих, хто з цим ворогом – Путіним - бився за Україну.

Сховався, а тоді вислизнув, мабуть через каналізацію, аби бігти у Печерський суд, аби назвати Державною зрадою ті плівки Мельниченка, на яких Кучма замовляє вбивства. Ті самі плівки, які власним пальцем перший натиснув слухати всю Верховну Раду, коли лише стажувався у молодші помічники Мороза. Ті самі плівки, які особисто передавав офіційним особам США. Ті самі плівки, на яких саме і наїв, з кров’ю Гонгадзе, політичні щічки, аж по горло набив пузо хабарами і зробив сраку – посадовою.

Ну а Валентину Телеченко засунули у телевізор, ту саму Валю, яка б без записів Мельниченка сьогодні б торгувала за фахом копчену скумбрію на ринку Полтави. Засунули у телевізор, аби вона на захист Кучми кликушно волала про державну зраду Мельниченка. Зраду, що полягає у одному єдиному: він записав і повідомив не лише Україні, а й Світові найголовнішу "державну таємницю" України, що саме Кучма замовляв вбивство О. Єльяшкевича і Г. Гонгадзе, а також катування О. Подольського.

Адже обвинувачення Мельниченка базується ВИКЛЮЧНО на цих трьох епізодах, що записи пройшли процедуру експертизи автентичності. Інші записи навіть не згадуються у справіі як докази.

Адже інші записи, де йдеться про сотні злочинів Кучми: справжню державну зраду і рейдерські захоплення, про газову корупцію з Кремлем, відкати і хабарі, контрабанду і чорну торгівлю зброєю – жодний не розслідувався і жодний не має експертизи достовірності. Ніхто офіційно і процесуально тих експертиз не робив і не збирався.

Отже жодний запис окрім, де йдеться про Гонгадзе, Єльяшкевича і Подольського не може бути пред’явлений Мельниченку без експертизи цих записів. І, будете сміятись, і не ставляться у провину.

Отже «державна зрада» Мельниченко, за яку Печерський суд відібрав у Миколи успадковану від батьків хату і старе авто, «зрада», за яку його самого ставлять у розшук Інтерполу, за матеріалами, розслідуванням і офіційним обвинуваченням того самого ГПУ, того самого Луценка полягає у одному єдиному: він схопив за руку вбивцю – Кучму.

Саме тому М. Мельниченко, коли був в Україні і отримав на руки обвинувальний висновок ГПУ, офіційно і документально вимагав від Генерального прокурора, аби він ще у 2015 році направив його справу у суд. Кликав вогонь на себе, аби весь Світ побачив справжнє обличчя українського слідства і особисто Ю. Луценка.

Повернувся додому – на свій хутір Махна, а мене душить СОРОМ.
За власне самотнє безсилля.
За Україну, що ковтає гівно так мовчки, наче то мед.
За Європу і Західний світ. Навіщо ж Ви писали офіційні Резолюції, Ноти, Звернення? Навіщо ж вимагали прав людини в Україні, розслідування злочинів Кучми, закликали Правосуддя? 

Адже ваші посли на чолі з Марі Йованіч – всі як один не лише набрали води у рота, а й кличуть того Кучму – вбивцю, на всі свої заходи і урочисті прийняття.
Адже це саме ваших Тоні Блера, сімейку Клінтонів або шустрого Кваснєвського купляють наче помідори чи цибулю. Купляє путінський холуй –  Пінчук, аби вони лише своєю присутністю на тому «YES» потерли спинку і помили від крові його тестя: кращого за всі часи печерного антисеміта – Кучму.

Як ще це назвати: Зелене не пахне?

Українці, а може і Вам нарешті стане соромно разом зі мною?
Коли ми покірно, наче понурені вівці, знову і знову дивимося у Розриту могилу України?
Бо, пробачте, я тоді не розумію, що Ви маєте на увазі, коли гукаєте: «Слава Україні», «Смерть ворогам» або «Героям Слава»?»

 

 

Микола Мельниченко, екс-майор Управління державної охорони України, у програмі HARD з Влащенко

Джерело: Олексій Подольський

Станіслав Стеценко  / Mahno.info / Україна


Вернуться назад